Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

APP plaka pişmanlıktır işte örneği

Motovento
    REKLAM ALANI
    fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    prosodi bu konuyu actiktan sonra bana da korku geldi motoru baglama konusunda, benim motorun plakasi da 5-6 yil evvel yolda giderken kaybolmustu.
    O zamanlar Göztepe köprüsünün oradaki plakacılardan bir tane muhursuz plaka yaptirmistim, oyle geziyordum. Gecen gun yine ayni yerdeki trafik muammelecilerine gidip sordum, muhurlu resmi yeni plaka cikartabilir misiniz diye. Adam yapabilecegini soyledi. 85TL istedi, paranin yarisini verdim, kimlik ve ruhsat fotokopimi aldi, yarin gelip alabilirsin dedi, ertesi gun sabah telefon edip, prosedur degismis 85 yetmiyor 160TL'ye ancak oluyor dedi, ona da tamam dedim. Aksama arayip plaka hazir gel al dedi, gittim aldim, plaka hazırdı.

Biraz suphelendim kazıklandım mı acaba diye, tek muhurluydu plaka, ben 2 muhur olmasi gerekir saniyordum, ama internetten arastirinca 2011'den beri plakalar tek muhurluymus, sadece cemiyet muhuru oluyormus. Yani kazik mi yedim yemedim mi bilmiyorum. Ama muhurlu bir plakam oldu, artik plakadan motoru baglamazlar sanirim, belki muayeneden olabilir Zaten bu yollara basvurmamin da nedeni motoru yillardir muayenesiz kullanmam ve yeni kanunla, plaka cikartma islemlerinin cok karmasiklasmasi. (Ruhsat falan degisiyormus plakayi kaybederseniz)

Durum boyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    3 yıldır dolaşıyorum, yok 2 defa çevrildim bişey olmadı demeyin... Gün gelir bağlanabilir.
    Bu gibi durumdan kurtulmak için sanırım en sağlıklı yöntem plakayı çantada, koltuk altında taşımak.

Video boyunca küfür etmemeni de ayakta alkışlıyorum, valla ben küfür ede ede bi hal oldum. 6 gün nedir ?

Geçmiş olsun can sıkıcı bir durum,video da güzel olmuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi diyorsunda ufacık motora kocaman plakada olmuyor eşimin motorunda mesela büyük plaka yamuluyor ruzgardan burda asıl mesele ruhsattakı plaka ıle aynı olup olmadıgıdır ki çift plaka okup olnadıgı anlaşılsın helekı plakayı yolda dusurdun ugras dur uzun iş yeni plaka alıcan ruhsata degısıklıgı yaptırıcan
    Benim yillardir litrelik supersportlarda bile orjinal plakalik ile kesinlikle ne yamulma ne kopma olmadi top speed de bile,
    Sallama kendine bahane arama, eşinde Turbolu Hayabusami var? Kac yuz km surate cikiyorda plakayi yamultuyor???
    Osm@n bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yillardir litrelik supersportlarda bile orjinal plakalik ile kesinlikle ne yamulma ne kopma olmadi top speed de bile,
    Sallama kendine bahane arama, eşinde Turbolu Hayabusami var? Kac yuz km surate cikiyorda plakayi yamultuyor???
    neyine bahane arayacağım yamuluyor işte ss gibi malesef kuyruk altına takamıyoruz plakayı
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    geçmiş olsun kardeşim güzel bir anlatım olmuş başkalarına örnek olma açısından
    prosodi bunu beğendi.
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prosodi bu konuyu actiktan sonra bana da korku geldi motoru baglama konusunda, benim motorun plakasi da 5-6 yil evvel yolda giderken kaybolmustu.
    O zamanlar Göztepe köprüsünün oradaki plakacılardan bir tane muhursuz plaka yaptirmistim, oyle geziyordum. Gecen gun yine ayni yerdeki trafik muammelecilerine gidip sordum, muhurlu resmi yeni plaka cikartabilir misiniz diye. Adam yapabilecegini soyledi. 85TL istedi, paranin yarisini verdim, kimlik ve ruhsat fotokopimi aldi, yarin gelip alabilirsin dedi, ertesi gun sabah telefon edip, prosedur degismis 85 yetmiyor 160TL'ye ancak oluyor dedi, ona da tamam dedim. Aksama arayip plaka hazir gel al dedi, gittim aldim, plaka hazırdı.

Biraz suphelendim kazıklandım mı acaba diye, tek muhurluydu plaka, ben 2 muhur olmasi gerekir saniyordum, ama internetten arastirinca 2011'den beri plakalar tek muhurluymus, sadece cemiyet muhuru oluyormus. Yani kazik mi yedim yemedim mi bilmiyorum. Ama muhurlu bir plakam oldu, artik plakadan motoru baglamazlar sanirim, belki muayeneden olabilir Zaten bu yollara basvurmamin da nedeni motoru yillardir muayenesiz kullanmam ve yeni kanunla, plaka cikartma islemlerinin cok karmasiklasmasi. (Ruhsat falan degisiyormus plakayi kaybederseniz)

Durum boyle.
    en azından yaptırabilmissin Allah korusun motorun bağlansa daha çok zararlı çıkardın. Şimdi en azından artık için rahat olur.

öncelikle geçmiş olsun. Normalde app plaka ve pleksi plakalık için bir ceza vb. işlem yapmıyorlar. Ne motorda nede otomobilde.

Ancak galiba polisin iyi bir günü değilmiş veya belediyenin biraz nakite ihtiyacı varmış diyelim

Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    merhaba
    mühürlü standart boyutlarda app plaka yapanlar var. bu şekilde sorun yaşar mıyım ?

Ulkede kanunlar varkrn millet yasamada zorlaniyor
    Hakkini alamayanlar
    Adaletsizlikler vs

Siz kanuna aykiri davranip yasamaya calisiyorsunuz

Helal olsun iyi beceri

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler