Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

AVM'de Kask hırsızlığı , ne yapmalı ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Gecmis olsun. Sevimsiz bir durum. Lakin bu calinti kask olayinda ugrassanda bir sonuc alacagini sanmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Bu nedir ya bir yere bir şey bırakılmıyor.Herkez hırsızlık peşinde.

Müslüman nesil yetiştirdik.................!!!
    TrailBraking bunu beğendi.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Bazı avmlerde bende görüyorum motorun üzerine kaskı asılı bırakmış gitmiş adam. Bu nasıl bir rahatlık. Ben motoru az ileri park etsem, gözümün önüne ozaman bile kaskımı motorda bırakmadım hiç. Ders olmuştur umarım. Bu devirde kilitlesen kilidi paralıyorlar açıkta duran hayli hayli yürütülür. Umarım bulursunuz ama pek sanmıyorum.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Ben bi soğuk su iç derim; havalar da sıcak, iyi gelir.

Kütüphanede masanın üstünde duran sarj aletim ve kalemim bile çalındı , kask felan aman diyim bırakmayın dışarlarda.

adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    abicim ufak kask kilitleri var . ondan alıp gidon arasından kilitlesene kaskı . yani bencede güvenliğin bi kabahati yok.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    buna benzer bir olayı hatırlıyorum . Avmden 1200 gs çalınmıştı,birsürü dava sonucunda avm bedelini karşıladı ama birdaha o avm ye motosikletler akşam 10 dan sonra park edemiyordu. Sizin kaskı motosikletin üzerine bırakmanız zaten normal bir durum değil. Adamın kapalı garajından motosikleti alıyolar. Zaten 200 300 liralık kask için çalışanların ekmeğiyle oynayabilirsiniz.Dikkat edin tekrar geçmiş olsun ...

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    En son kaskı motorda önlemsiz bir şekilde bıraktığım zamanlar çalsınlarda değiştirmeye bahanem olsun derdim. Sen bırakıyorsun, çalınıyor ve buna şaşırıp forumda konu açıyorsun. Herkes iyi niyetli değil her zaman önleminizi alın.

karşılamazlar avm otoparklarında gerçekleşen çalıntılardan sortumluluk almazlar kanımca ne yazıkki değerlei eşyalarınızı aracınızda bırakmayın diye yazı felanda asıyorlar. aslında polis çağirsaydınız şikayette bulunsaydınız belki avm güvenlik kamerası şifreleri açılırdı bi anda şifreyi bilen meğer içerdeymiş olurdu yada avm adı çıkmasın diye belki karşılarlardı.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Kaskınızı yanınıza almanız icin markasının arai olması gerekmiyor arkadaslar, ben top case içerisinde bile bırakmıyorum, kaldıki motora asıp bırakmak..

Heryer hırsız dolu, ben avm 'de motoru park edip kafam rahat dolaşamıyorken sizinkisi iyi cesaret. Ne güvenlik firması ne de avm yönetimi bunun bedelini ödemez. Bütün herkes bilirki otoparkta araç içerisinde değerli eşyalarınızı bırakmayın diye elli tane ifade var. Kaldı ki bu ifadeleri de yazmak zorunda değiller. Sonuçta ücretsiz bir otopark hizmeti. Eğer otopark hizmetinden önceki senelerdeki gibi bedel alıyor olsalardı eğer, o zaman işler bi parça değişebilirdi fakat şuanda böyle bir şeyin bedelini alamazsınız, derdinizi de marko paşaya yanarsınız. 2x2 = 4..

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle Geçmiş olsun Kardeşim .AVM lerde emanet dolap olayı başladı zaten Cevahir AVM de var mesela:

http://www.kurumsalhaberler.com/ange...a-hayata-gecti

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eşeği sağlam kazığa bağlican diye boşuna demiyolar.
    Geçmiş olsun

http://www.tchibo.com.tr/m/universal...400072634.html

Yukarda paylaştığım ürünü kullanıyorum alarmlı şifreli kilit. Tavsiye ederim.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyla ilgili bilgim yok ama gecmis olsun,giden bir daha kolay kolay gelmiyo neyazikki

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Depo üstüne kask, onun üstüne de mont serilmiş öylece duran SS makinalar çok gördüm, milyarlık ürünler adamlar bırakıp gitmiş

Bende bırakıyodum gençliğimde

Avmler araba camı kırılıp içinden eşya çalınsa onu ödemiyor motor üstüne kilitsiz bırakılmış kaskı ödermi

Geçmiş olsun

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    kanyon avm bu konuda en iyisi. Özel motosiklet park alanı var ve güvenlik sürekli kontrol ediyor. Mont kask içinde xrayların yanında şifreli dolaplar var oraya koyuyorsunuz.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    isyerimin onunde hemen camin altinda ve tamen gozumun onundeki motorumu once abus zincirle kilitleyip akabinde disk kilidi takip, sonrada alarmini kuruyorum ayhh sey ben mi kuruntuluyum yok caniiimm.. biri kaski biraktim mi dedi...

Ankaradaki avmlerin bir kaçında gördüm emanet dolabı ama bir dolap 5-10 lira olurmu ya sanki dolabı satın alıyoruz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)