Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Adamdaki Sabıra Hayran Kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Yine kadınların tümünü yerenler meydana çıkmış. Bizde biliyoruz kadın sürücülerin birazcık problemli olduğunu ve kendimde temkinli yaklaşıyorum hemcinslerime karşı ancak kadınların köküne kibrit suyu dercesine aşağılamalar, yermeler çok çirkin.
    oluroyle bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hem ülkemizden hemde Polonya'lı bir kadın tır sürücüsünden video paylaştım. İzlersin.

En aşağısı toplam ağırlı 40 ton olan araçlar bunlar. Bir kadın bunları kullanabiliyorsa herkesi aynı kefeye koymamak lazım.
    EldekiDebryj bunu beğendi.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam. Şimdi açtığın konulardan baktım. Hasar ne kadar çıktı yazdıysanda göremedim konuda. Değer kaybını alabildin mi ?
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ukwOHsxizF4

https://www.youtube.com/watch?v=OgSxodMV_Gg

Hem ülkemizden hemde Polonya'lı bir kadın tır sürücüsünden video paylaştım. İzlersin.

En aşağısı toplam ağırlı 40 ton olan araçlar bunlar. Bir kadın bunları kullanabiliyorsa herkesi aynı kefeye koymamak lazım.

O tırla hafif bi sokağa girsinler görürüm onları 10 araç pert

2340 tl tuttu yetkılı servıs yüksek fiyatlarıyla. değer kaybı için axa sigorta başvurdum genelde yaptıkları gibi red ettiler. yani değer kaybını alamadım. Ancak tahkim komisyonuna yada mahkemeye giderek uğraşmak gerekiyor.
    Sadece kuyruğu boyattım ayna ve duvara carpıp yamulan gidon değişti rizomalar yenilendi. Sol vurduğu grenajda ufak cızıkler olmus onlara dokundurmadım öyle bıraktırdım iyice değer kaybetmesin diye.
    Tahminim satarken neye satacaksam 1500 2000tl aşağısına gidecek.
    Mitoqondri bunu beğendi.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türk olan ablamızı bilemem ama, Polonyalı ablamızın youtube kanalı var. Kullandığı araçlar ve girip çıktığı dar yerler oldukça fazla.

Lowbed dorseli araçlar kullanıyor. Helal olsun dedim.

Tekrardan geçmiş olsun hocam.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    motorcunun yaptığı hayvanlık, kadının yaptığı çok daha büyük hayvanlık ki zaten kolay kolay yırtamayacaktır. bu vesileyle şunu söyleyeyim arabaların aynalarını falan kıran motorcu arkadaşlar da büyük yanlış yapmış ve ayıp etmiş oluyorlar.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kadının cesaretini kutluyorum!

Motorun üstündeki o canlı hiç beklemiyordu böyle bir tepkiyi. Kaportayı tekmelemek de ne oluyor?

Aha böyle veriverirler motorunu eline, koltuğunun altına alır gidersin servise!

Olayın gelişimine bakacak olursak; siz nasıl izliyorsunuz bilemedim doğrusu. Motorun üstündeki canlı kesinlikle suçlu. Tekmeleyerek tahrik ediyor. Belki tekmelemesinden önce kadınla ağız dalaşına girmişlerdir, kadın bıdı bıdı falan etmiştir, etmemiştir; bilemeyiz; ama ilk kavgayı başlatan motosikletin üstündeki canlı.

Tekme atarak, kadını tahrik ediyor. Kadın da, o tepkiyle, anlık olarak, hukuktaki adı bunun "ağır tahrik" olsa gerek, motosiklet'e hafiften "dokunduruyor"!

Cana kasıt yok. Kökleyerek motosikletin üstüne sürmüyor. Sürse, o torkla, motosikleti altına alır, o canlının da üstünden geçip karşı şeride geçerdi.

Sonrasındaki gelişmelerde, motosikletin üstünden yere yapışan canlı, tahrikine devam ediyor! Kadının arabasının doğru gidiyor! O kısım tam kameraya yansımıyor.

Ama bir an olanları düşünün, kadın sürücüsünüz ve üstünüze doğru geliyor!

Kadının altta kalmadığını bir sonraki karede görüyoruz, tekrar kadraja girdiklerinde! Kadın bunu yapıştırmış ön cama, sürüp geliyor. Çok iyi! Bravo kadına! Cesaretini kutluyorum!

Sinek konumunda ön cama yapışmış durumda olan canlı elbette bunu da beklemiyordu!!! Kadına helal olsun!

Kadın tabii, o heyecanla, korkuyla belki, panikle, hafif gazlıyor, ilerdeki araçlara çarpıyor, duruyorlar.

Önce motosikletin üzerindeyken tepinmekle kavgayı başlatan, sonra yere yapışınca arabanın üstüne yürüyüp gelen ve sonunda sinek gibi kendini ön camda bulan canlının canına doğrudan bir kasıt var mı? Yok!

Tüm olayların gelişimi baştan sonra bu canlının ağır tahriki neticesinde oluyor!

Kadını cesaretinden dolayı kutluyorum! Öyle afili mafili dolanmaya kalkmaz artık. Böyle veriverirler eline motosikletini!

Hasar mı? Ödenir gider!

Haddini bildirmek iyidir, yeri geldiğinde!

Bence bu motosikletli ağır tahrikten yargılanmalı! Cana kasıt varsa, kasteden bu canlı! Ya o kadın o panikle daha büyük bir hızla direğe çarpsaydı ve başını falan yaralasaydı, boynunu kırsaydı, ölseydi?

Motosikletli canlı ağır tahrikten kusurlu!

Kadın da haddini bildirmiş!

Tebrikler!

Ölenlerin vs olmaması ayrıca önemli tabii; ki olsa da, kusurlu yine bu motosikletli canlı olurdu.

Kaportayı tekmelemek de ne oluyor?

Beklemiyordun di mi kadının seni böyle yere sereceğini? Arabasının üstüne yürürken camına yapıştıracağını?

Ne güldüm ama, filmlerdeki gibi, arabanın camına yapışmış halde tekrardan kadraja girdiklerinde!

bozok_54 bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Görüyorum ki aramızda yeni internet bağlatanlar var

Alınmayın şaka bi yana ilk izlediğimde kadını haklı bulmuştum yine öyle buldum iyi yapmış ne sebeple olursa olsun trafikte ağır tahrik yok ise "medeni iseniz" kavga etmeyeceksiniz

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    1.52'de üç tane kafasız toplanmış biz naptık acaba diye düşünüyolar.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)