Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ferit uyar (gsxr) vefat etmiş Allah rahmet eylesin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı cem_fb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kazasıysa çarşamba nın gelişi salı dan belliymiş.
    Unutmayın ki siz de motosiklet kullanıyorsunuz ve altını çizerek belirtiyorum her günün gelişi bir gün önceden bellidir, bu sizin için de bellidir, diğer motosiklet kullanan insanlar için de bellidir. Biraz daha sağ duyulu olmanızı öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar youtubedan takip ettiğim ferit rr adlı abimiz kaza yapip vefat etmiş. Şok oldum videolarini severek izliyordum.

Full ekipman arai kask falan takıyordu.

Kaza sebebini vs bilgisi olanlar yazabilir mi
    Viraj'da kaza yaptığına dair bir yorum okudum.
    halilom ve Karalı bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Ölenin arkasından konuşmak yakışıksız alır mekanı cennet olsun.

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    arkadaşlar kendisini şahsen tanımıyorum ama çalıştığım yerden birinin akrabasıymış. bugün cenazesine gittiler. ölüm sebebi ise bağcıklarının motorun tekerleğine takılması dediler. bacaklarındaki kemikler damarlar ciddi ölçüde hasar almış. malesef kurtaramamışlar. toprağı bol olsun.

Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kendisini şahsen tanımıyorum ama çalıştığım yerden birinin akrabasıymış. bugün cenazesine gittiler. ölüm sebebi ise bağcıklarının motorun tekerleğine takılması dediler. bacaklarındaki kemikler damarlar ciddi ölçüde hasar almış. malesef kurtaramamışlar. toprağı bol olsun.
    oha! okurken bile içim çekildi :S

Pfff , aman yarab, yakınlarına sabırlar dilerim , üzücü.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Allah rahmet eylesin

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölenin arkasından konuşmak yakışıksız alır mekanı cennet olsun.
    Kesinlikle.

Biraz sağ duyu lutfen arkadaşlaar... Cok fazla yakışıksız yorum var. Konuyu troll zannedip yorumlandigini düşünüyorum.

Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    gt250r
    Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Allah rahmet eylesin kalanlarada sabır ersin.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Youtubeden takip ediyordum, tehlikeli sürüyorlardı gerçekten. Virajda ne kadar güvenebilirsinki lastiğe yola tek denemelik canımız var.
    Kaza bu motorlara biniyorsak her an olabilir. İnsan tutamıyor kendini.
    Ailesine sabır diliyorum.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Allah rahmet eylesin. 3 lale sulanacak diye tüm yolun ıslatıldığı bir ülkede yaşıyoruz. Her daim tetikte olmak, alttaki gücün etkisine girmemek gerek.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    alllah rahmet eylesin kazanın nasıl , nerede , kaç cc ile olmuş hiç bir önemi yok bence motosiklet çok tehlikeli bir şey bunu anlayalım yeter
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    İstediğin kadar iyi sür hızla girdiğin virajda küçük bir yağ damlası hafif bir toz seni alıp başka yerlere götürür.Bunun iyi sürmekle değil akıllı olmakla alakası var.Akıllı olalım lütfen..

Ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Abicim ne bagcigi yaaa bu kadar ucuzmu hayat.. Bagcikli ayakkabi ise yuksek ihtimal spor ayakkabi ile cikmis yola.... unutmayin deveyi yardan ucuran bir tutam otmus...

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    hafız videolarına baktım şimdi, allah affetsin çok tehlikeli sürüyor.. mekanı cennet olsun.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Allah rahmet eylesin. Arkadaşlar azıcık dikkat ederek yazalım. Hiçbirimiz kazaya şahit olmadık ne yaptı noldu bilmiyoruz ve şu saatte sonra bir önemi yok zaten. Yarın birgün bizim kötü haberimizin gelmeyeceğinin bir garantisi yok Allah göstermesin. O zamanda birileri birşeyler atıp tutar. Ölmüs insanın ardindan bu kadar konuşmayalım.
    Karalı ve GP500-1st bunu beğendiler.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Ayağındaki damar ile kemiğin ciddi hasar görmesiyle ölümü hakkın ilişki kuramadım, öyle olsa iki bacağınıda keserlerdi.

Ha bu yüzden düşüp sağ sola çarptıysa bi tarafa bilemem eyvallah.

Allah rahmet eğlesin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah rahmet eylesin.
    Yillarca 600cc ve litrelik spor makina kullandim halen kullanirim, 1 tam sezon yaristim, sayisini hatirlayamayacagim kadar piste ciktim. California superbike school dan sertifika aldim. Ama cadde de kesinlikle boyle gitmedim, son surat deneyecegim zaman bie hafta ici sabah cok erken Aydin otobaninin uzun bir duzluk bolumu var onu acik.gorus acin var oraya giderim, orta seritte arac yok ise sol seritten hizimi dener hemen keserim gazi sonra. Orta seritte arac var ise onuda denenem. Gitmeyeceksiniz kardesim hizli, cevre yollarinda bile sagimdan solumdan cbr 250 ler, yzf r25 ler vizir vizir gecer ne bicim 1000rr diyorlardir kesin, varsin desinler, sehir icinde yine ybr ler scooterlar makas atarak sollar beni orali olmam. Dikkat edeceksin her zaman,motosiklet hobi isidir, cikariz haftasonu pist gunune, caddede gazlayan gazci tayfasindan adam varsa egzozum gorur anca, cokta gormuslukleri vardir pinarbasinda,manisadan tayfasindan bile yok soyle giderim boyle basarim diyen duzyol gazcilarinin altindaki s1000rr a bile tur bindirirdim canli sahitlerim var.
    telike, dyavol-77, Darkcity2000 ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Çok güzel bir insandı abiydi dosttu arkadaştı tanıyanlar bilir güzel abimiz çok Üzdü zamansız oldu
    TimFx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)