Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

En yüksek hızınız ve bu hızda aklınıza gelen şeyler nelerdir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Benim de aklıma önce ulan bu hızda nasıl durulur? Sorusu gelir, ardından da duramazsın cevabı.
    O hızlarda (200 +) durmak için daha doğrusu her türlü durumda durabilmek için ilk önce etraftaki aksiyonları algılayabilmek gerek. Tabi bu hızlarda bu imkansız. O yüzden tüm bu iç hesaplaşmalardan sonra yavaşlıyorum.

Kısa süreli gereksiz hız yapmanın pişmanlığını yaşadıktan sonra önümüzdeki pişmanlıklarda görüşmek üzere normal hızlara iniyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    burda 90 km hız altında gidince silivri otobüsleri adam öldürüyor mecburen 100 civarı gitmek zorunda kalıyorsun.yolun sağı bozuk ve yol verilcek gibi değil, sola kaçsan olmaz çünkü millet 140 üzeri yapıştırıyor, e ne yapalım arkada katil kamyon gibi silivri otobüsü var bende yapıştırıyorum orda 120 falan.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Şuanki 150cc motorumla 120 yaptığımda aklıma gelen şey "Ulan bana bu hızları yaptığımda bu kadar bağırmayacak bi makine lazım." oldu. Hız pek sevmem, konfor önemli benim için. Ee devir yükselip, motor bağırınca konforlu olmuyor 150cclerde
    fatih.met bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)