Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün motogp

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba bugün ispanya'da olucak Motogp'yi nereden izleyebiliriz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    2016 İspanya MotoGP 24 Nisan 2016 Pazar günü, Türkiye saati ile 15.00′de başlayacak. Moto GP yarışı Türkiye’de DSMART’tan naklen şifreli yayınlanacak.
    Yarışı naklen yayınlayacak yabancı kanallar;
    5 SPORT /5 PLUS/ 5 LIVE, Autoplus , Autoplus Russia, BeIN Sports, BT Sport, Canale 8, Channel ONE, Cytavision, DigiSport, ESPN+, Eurosport, Eurosport 2, Eurosport France, Eurosport France & Eurosport 2, Eurosport Germany, Fanda, Fox Sports Australia, G+, Globosat / Sport TV, Guangdong TV, ITV4, Kujtesa SPORT , LeTV, Movistar MotoGP, NOS, NT1, NTV Japan, OTE Sport, Polsat, Pop Plus, POP PLUS, RCN HD2, RDS, RSI, RTBF, RTS, Servus TV, SKY Italy, SKY NZ, Sport TV, SportKlub, SRF, SuperSport, Tele5, Ten Sports, Trans7, TV Plus, TV3, Viasat Motor, WSTV
    Mertcan00 bunu beğendi.

Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 İspanya MotoGP 24 Nisan 2016 Pazar günü, Türkiye saati ile 15.00′de başlayacak. Moto GP yarışı Türkiye’de DSMART’tan naklen şifreli yayınlanacak.
    5 SPORT /5 PLUS/ 5 LIVE, Autoplus , Autoplus Russia, BeIN Sports, BT Sport, Canale 8, Channel ONE, Cytavision, DigiSport, ESPN+, Eurosport, Eurosport 2, Eurosport France, Eurosport France & Eurosport 2, Eurosport Germany, Fanda, Fox Sports Australia, G+, Globosat / Sport TV, Guangdong TV, ITV4, Kujtesa SPORT , LeTV, Movistar MotoGP, NOS, NT1, NTV Japan, OTE Sport, Polsat, Pop Plus, POP PLUS, RCN HD2, RDS, RSI, RTBF, RTS, Servus TV, SKY Italy, SKY NZ, Sport TV, SportKlub, SRF, SuperSport, Tele5, Ten Sports, Trans7, TV Plus, TV3, Viasat Motor, WSTV
    Digitürk kullanıcısıyız :( internetten bulmam gerek...

Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben de baktım bu kanallara ama canlı yayın bulamadım. Link falan bulursan atsr

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    AceStream
    Mertcan00 bunu beğendi.

Alıntı Foгce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AceStream
    Hallettim oldu çok teşekkürler şu an movistar motogp kanalını izliyorum önerdiğiniz kanal var mı izlemek için ? )

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Alıntı Mertcan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hallettim oldu çok teşekkürler şu an movistar motogp kanalını izliyorum önerdiğiniz kanal var mı izlemek için ? )
    Rica ederim.

Özellikle önerebileceğim bir kanal yok, genelde kanal üzerinden değil etkinlik üzerinden izliyorum ben. Yarış varken yarışı açıyorum, maç varken maçı açıyorum, zamanımda az olduğu için hangi kanalda denk gelirse orada izleyip kapatıyorum ama sürekli izlenmek istenirse kanalları gezerek kendine göre seçebilirsin, çoğu bütün gün yayın yapıyor, sürekli daha düşük klasmandaki yarışlar, eski yarışlar, eski maçlar, tartışmalar, röportajlar vb. oluyor.

Alıntı LeventBircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben de baktım bu kanallara ama canlı yayın bulamadım. Link falan bulursan atsr
    Ya ben tabletten izlicem de Eurosport u açtım bekliyorum ama sadece reklam var hala. Nasıl yaptığınızı anlatır mısınız.

Ben bilgisayara geçtim acestream ile yaptım

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Alıntı LeventBircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ben tabletten izlicem de Eurosport u açtım bekliyorum ama sadece reklam var hala. Nasıl yaptığınızı anlatır mısınız.
    Tabletten AceStream kullanımı hakkında bir fikrim yok, tabletim olmadığından da kendim hiç denemedim maalesef. Ama AceStream güncel ve popüler bir program, tabletteki işletim sistemine (iOS & Android) uygun bir çözümü olabilir, biraz araştırman ve denemen gerekiyor.

Abi Türkiyef1 de türkçe hd izliyorum şu an

Alıntı Mertcan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link'i paylaşır mısın? Ace Player'ı kurdum ama çalışan link bulamadım. Ya da çalışan linkler nasıl bulunuyor, bilen varsa yardımcı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)