Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosikleti Led Şeritle Kaplamak Apaçilik midir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sizi kastetmedim, genel olarak söyledim, cezanın yanında birde trafikten men edebilirler. Trafik kanununun 4. Kısım 2. Bölümdeki maddelere bakabilirsin.
    Tamam teşekkür ederim ben baktim ama eski tarihli oldugunu dusunuyorum yenisi varsa bulamadim,detaya girilmemisti bu isiklandirma hususunda, ruhsat ile ilgili net bir bilgi goremedim belki de dikkatli okumadim bilemiyorum, sadece birkac isiklandirma turu ve kullanimi hakkında bir takim bilgiler mevcuttu. Sizin dediginiz maddelere de bir bakayim. Benim ozellikle sormamdaki sebep genc arkadaslar yada benim gibi hevesi olmasa da bilgi edinmek isteyenler icin buraya not dusmek.

http://trafik.net.tr/trafik-kanunu-2...kisim-2-bolum/
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı truck123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/0n3VGV.jpg

Kendi motorum bence guzel bisey gorunurluk acisindan
    Çok da değil bence. Önemli olan karşıdan gelenin sizi görmesi.

Güvenlik amacli yapiliyosa destekliyorum ama gorunus ve karizma amacli yapiliyosa ben SIZIN yapmanizi tavsiye etmiyorum polis baglarmi motoru vs vs bilmiyorum hic ama motosikletin gorunusune bir mudahalede bulunucaksaniz lutfen profesyonel eller yapsin bunu cunki genelde motosiket sahiplerinin yaptigi dokunuslar itici gorunuyor ve apacilik diye yorumlaniyo. Hos yaratici kullanicilar yokmu elbet var ama siz riske atmayin bu isi tahminimce siz internette gordugunuz bir kac motosikletten etkilendiniz begendiniz ve yapmak istediniz. Bir urunun cakmasini yapmak bile zorken bence modifiye iside goze hitap eden hassas bir isken profesyonel ellere birakin aleti derim

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok da değil bence. Önemli olan karşıdan gelenin sizi görmesi.
    Kimseyi rahatsizda etmiyor gecede belirgin oluyor motorun altinda oldugu icin istedigim zaman acip kapiyorum gece gerekli bisey bence uzun yolda falan belirgin oluyor epey

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siyah goldwing ile siyah harley 883de gördüm kırmızı led döşenmiş gece çok güzel görünüyor

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bende Goldwing'lerde genelde görüyorum demek için giriyordum.
    Yani varsa pulun cümle alem kulun , yoksa pulun cehenneme kadardır yolun sözü gerçeklenmiş oluyor , gariban motorsa apaçisin , pahalı motorsa değilsin.Aynı vardı ya akp'li ve içki içiyorsan ayyaş değilsin :D

Alıntı gorkemerden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Büyük chopper-cruiser veya goldwing gibi motorlara çok güzel yakışıyor. O motorları kullananların %99'u da apaçi değildir zaten. Ama Cbr'da belki biraz itici durabilir.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    hocam nasıl hoşuna gidiyorsa öyle yap.
    ancak bazı arkadaşların dediği gibi, sinyalini, farını görmelerine engel olmasın, araçların fazla gözünü almasın.
    iticilik felan hikaye, birçok kişi motosikletleri itici buluyor zaten ışıklı ışıksız olmuş umurlarında mı

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)