Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Mondialin yeni ürünü: Mondial 150 Mh Drift

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motora çöp diyen ya çok zengindir. Ya çok cahildir aga ben başka bişe demiyorum diyemiyorum
    Zengindir hacı. Cahilde dış görünüşe bakıp beğenirdi bu motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı hasanyildir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zengindir hacı. Cahilde dış görünüşe bakıp beğenirdi bu motoru
    Abi şimdiye kadar canlı şahit olduğum en çok oynanan en çok zorlanan motosiklet bu. etrafımdaki çoğu arkadaşımda var bu aletten bağırta bağırta geziyorlar tık diyeni görmedim ben. Parça da ucuz her yerde var tasarımı da iyi oynamaya da müsait modifiye falan hoş oluyor.3.500 tl ye de taksitli alabiliyorsun nefis ya. Daha neresi çöp

Abi şimdiye kadar canlı şahit olduğum en çok oynanan en çok zorlanan motosiklet bu. etrafımdaki çoğu arkadaşımda var bu aletten bağırta bağırta geziyorlar tık diyeni görmedim ben. Parça da ucuz her yerde var tasarımı da iyi oynamaya da müsait modifiye falan hoş oluyor.3.500 tl ye de taksitli alabiliyorsun nefis ya. Daha neresi çöp
    Bende 125 mh drift ile 150 mr vulture arasında kaldım. 150 Mr vulture alacaktım, mondial piyasaya 150 mh drifti sürecekmiş. Onu bekliyorum umarım haziran ayına kadar çıkar. Ona göre 150 mr vulture veya 150 mh drift alicam aga. Sen hangisini alırdın, ne yapardın bide senin fikrini alayım

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Bende 125 mh drift ile 150 mr vulture arasında kaldım. 150 Mr vulture alacaktım, mondial piyasaya 150 mh drifti sürecekmiş. Onu bekliyorum umarım haziran ayına kadar çıkar. Ona göre 150 mr vulture veya 150 mh drift alicam aga. Sen hangisini alırdın, ne yapardın bide senin fikrini alayım
    Abi beni bi 3 yıldır drift sevdam vardı hem tasarımından hem fiyatından. E zamanı gelince de Allah yürü ya kulum dedi biz de hayalimizi gerçekleştirdik. Ha ben olsaydım yine drift alırdım. ancak 125 mi 150 mi derseniz; Eğer tasarımı aynı ve fiyatı aynı derseler yazı beklemezdim herhalde alırdım 125'liği. Ancak tasarımı farklı fiyatı pahalı derseler o zaman sizin kararınıza kalmış derim hocam. Çok yüksek bi fark yoksa 150 değerlendirilebilir

Abi beni bi 3 yıldır drift sevdam vardı hem tasarımından hem fiyatından. E zamanı gelince de Allah yürü ya kulum dedi biz de hayalimizi gerçekleştirdik. Ha ben olsaydım yine drift alırdım. ancak 125 mi 150 mi derseniz; Eğer tasarımı aynı ve fiyatı aynı derseler yazı beklemezdim herhalde alırdım 125'liği. Ancak tasarımı farklı fiyatı pahalı derseler o zaman sizin kararınıza kalmış derim hocam. Çok yüksek bi fark yoksa 150 değerlendirilebilir
    125 drift 3.750tl. 150 mr vulture 3.900tl. Mr vulture in tasarımı benim daha hoşuma gitti. He 150 lik bide. Yorumlarını felan okudum kategorisindeki en kaliteli motor diyorlar. Ama 150 mh drift birkaç ay içerisinde piyasaya sürülürse onu alırım. Hem tasarım vulture den daha iyi hemde 163cc. Çıkmazsa bi vulture cekicem altıma allahın izniyle 😌

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Bu daha piyasaya sürülmedi diye biliyorum. Hiçbir bayilikte yok. 125 mh driftin cc sini yükselttin sen galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Zongshen nedir?
    Zongshen, Çin'in Lifan ve Loncin'den sonraki 3.büyük motosiklet üreticisidir. Hatta Zongshen Racing, uluslararası yarışlarda Çin'i temsil etmektedir.
    Genelde Türkiye'deki çin malları ile toparlanan motosikletlere kıyasla, Zongshen ve Loncin'den ithal edilip marka değiştirilen (Kuba, Mondial) motorlar çok daha sağlam ve kaliteli olurlar. Kuba CR1, Mondial Z-one ve Mondial 125 Drift bunlara örnektir. Bu yüzden de merak ettim, bütün parçaları 125 ile aynı olacak 150 lik drift'in, motor olarak da Zongshen'in komple motorlarından mı kullanacaklar, yoksa sadece piston-silindir-kapak-krank değişimi mi olacak?

Alıntı denizildir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zongshen, Çin'in Lifan ve Loncin'den sonraki 3.büyük motosiklet üreticisidir. Hatta Zongshen Racing, uluslararası yarışlarda Çin'i temsil etmektedir.
    Genelde Türkiye'deki çin malları ile toparlanan motosikletlere kıyasla, Zongshen ve Loncin'den ithal edilip marka değiştirilen (Kuba, Mondial) motorlar çok daha sağlam ve kaliteli olurlar. Kuba CR1, Mondial Z-one ve Mondial 125 Drift bunlara örnektir. Bu yüzden de merak ettim, bütün parçaları 125 ile aynı olacak 150 lik drift'in, motor olarak da Zongshen'in komple motorlarından mı kullanacaklar, yoksa sadece piston-silindir-kapak-krank değişimi mi olacak?
    Bildiğim kadarıyla motor hacmi 163 cc ye yükselecek. Tasarımda ise egzos bölgesinde belirgin bir değişiklik var. Gövde bölgesinde ise ufak oynamalar mevcut.

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Bildiğim kadarıyla motor hacmi 163 cc ye yükselecek. Tasarımda ise egzos bölgesinde belirgin bir değişiklik var. Gövde bölgesinde ise ufak oynamalar mevcut.
    merak ettim motoru, görmek isterdim

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    125 drift 3.750tl. 150 mr vulture 3.900tl. Mr vulture in tasarımı benim daha hoşuma gitti. He 150 lik bide. Yorumlarını felan okudum kategorisindeki en kaliteli motor diyorlar. Ama 150 mh drift birkaç ay içerisinde piyasaya sürülürse onu alırım. Hem tasarım vulture den daha iyi hemde 163cc. Çıkmazsa bi vulture cekicem altıma allahın izniyle ��
    abi 125mh zaten 135 cc. arada 15 cc fark falan var yani motoru boşver. Ama drift diyorum ben bekleyin bakalım hayırlısı

Alıntı denizildir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ettim motoru, görmek isterdim
    Var fotoğrafı bu konuda. Ilk mesajda paylaştım linki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

abi 125mh zaten 135 cc. arada 15 cc fark falan var yani motoru boşver. Ama drift diyorum ben bekleyin bakalım hayırlısı
    Vulture 163 cc hacı. 28 cc fark var. Ama drift çıkarsa onu alacağım. Daha çok hoşuma gitti tasarımı

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Var fotoğrafı bu konuda. Ilk mesajda paylaştım linki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

Vulture 163 cc hacı. 28 cc fark var. Ama drift çıkarsa onu alacağım. Daha çok hoşuma gitti tasarımı
    Resimlerde eksozdan bşka bi farklılık göremedim hocam. bir de vulture ile drift'in tasarımı çok farklı. Birisi chopper'a birisi naked'lere benziyor.

Resimlerde eksozdan bşka bi farklılık göremedim hocam. bir de vulture ile drift'in tasarımı çok farklı. Birisi chopper'a birisi naked'lere benziyor.
    Hacı ikisinide tasarımı yönüyle çok beğeniyorum. Dediğim gibi 150 mh drift o zamana kadar çıkarsa yüzde 80 alacağım. Ama çıkmazsa bi vulture alıp lastiklerini değiştiricem hemen. Bide şu sigorta işi çok takılıyor kafama. 600 700 tl okuyorum her yerde.
    Furkan Tarık bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Bu motora çöp demek ! ilginç o kadar kullananı var ben dahil memnunsa önyargılı bir yorum olmuş .yakıtı rtr 2.5 yakıyorsa bu 3lt en önemlisi parçası kum gibi bol ve ucuz bence düşük bütçeli motorsiklet tutkunları için dirift ve velture gayet güzel bir seçenek.çöp demeden kullanıp yorum yapalım ben iki modelide kullandım drift i 10000km veltureyi 1 gün tekrar 150cc kılasmanında motor alsam niye 6 7 bin vereyim .bu sefer velture yi alırım..
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Bu motoru kuzenim almıştı uzun yolda yaptık idare eder diyebilirim..Yeni başlayan sıfır km alırsa bir süre mutlu eder yanlız titreşim var vida atıyor sürekli kontrol şart ..

Motosikleti
    benelli tnt 250
    Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 drift kasasina 150mcx motoru koy oldu iste sana 150 drift ta daa

http://www.turbotuning.gen.tr/wp-con...0-mh-drift.jpg

Hocam kaynak ne çok beğendim motoru

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 drifti 135 cc degilde 125 cc getirseler :(

Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 yaş icin 125cc gecmesi lazim galiba drift 135cc diye kullanilamiyo 16 yasinda
    11kW'a kadar sıkıntı yok kardeşim merak etme

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11kW'a kadar sıkıntı yok kardeşim merak etme
    Motor alacagimdan degilde o zaman cbf de alabiliriz. Demi?

Motosikleti
    R25
    Az daha koy ybr al

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Çin işinde drift ve z one s 180 candır. Taştır kayadır.

Sonunda olması gereken olmuş.Mcx'i de 200 cc getirseler tam isabet olmuş olur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)