Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

İlk motosikletimi aldım. Neden daha önce almamışım!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diger konularda yardimci olamayacagim, ama isabetli bir karar vermissiniz.
    Cahil cesareti ölüme götürür. Ben yaşayıp bu keyfi daha fazla sürdürmek istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

Koruma demirleriyle ilgili bişi diyebilecek kimse yok mu? Yeni konu açmak istemiyorum. :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    1x2C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum eğer aea'nın videolarını izleyip feyz alıyosan eğitime ne kadar önem verdiğini de bilmen gerekir eğer onu birazcık takip ediyosan her videosunda söylediği her canlı yayında söylediği şey eğitim almaktır eğitim alıp eğitimde aldığın şeyleri tecrübeye dökmektir önemli olan motor gitar değildir çala çala öğrenesin düşe kalka öğrenirim deme bi gün düşersin bi daha kalkamayabilirsin allah korusun ne olursa olsun eğitim her zaman en önemli şeydir bunu asla unutma sadece motor için değil her konuda o yüzden teorisini öğrendikten sonra öğrendiğin şeyleri mutlaka tecrübeye dökmen gerekir buda zaten zamanla olacaktır sana dediğim o kitabı ve videoyu izlersen sana gerçekten faydası olacaktır ama işi bilen insandan birebir eğitim alırsan daha da ilerletirsin onlar sadece teorik değil pratik eğitim de veriyolar ama gene de kendin bilirsin canın hiç birşeyden değerli değildir
    Mustaphalanx bunu beğendi.
    Make your choice and never look behind you.
    Ne mutlu Türk'üm diyene!.. M.Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı 1x2C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum eğer aea'nın videolarını izleyip feyz alıyosan eğitime ne kadar önem verdiğini de bilmen gerekir eğer onu birazcık takip ediyosan her videosunda söylediği her canlı yayında söylediği şey eğitim almaktır eğitim alıp eğitimde aldığın şeyleri tecrübeye dökmektir önemli olan motor gitar değildir çala çala öğrenesin düşe kalka öğrenirim deme bi gün düşersin bi daha kalkamayabilirsin allah korusun ne olursa olsun eğitim her zaman en önemli şeydir bunu asla unutma sadece motor için değil her konuda o yüzden teorisini öğrendikten sonra öğrendiğin şeyleri mutlaka tecrübeye dökmen gerekir buda zaten zamanla olacaktır sana dediğim o kitabı ve videoyu izlersen sana gerçekten faydası olacaktır ama işi bilen insandan birebir eğitim alırsan daha da ilerletirsin onlar sadece teorik değil pratik eğitim de veriyolar ama gene de kendin bilirsin canın hiç birşeyden değerli değildir
    Haklısınız. Eğitim gerçekten de çok önemli. Ben o kitabı almak için baya bi girişimde bulundum. Sitesine üye olmaya çalıştım fakat aktivasyon maili gelmedi ne yazık ki. Elden gidip alabileceğim yer var mı? O videoyu izleyeceğim fakat internet paketimin sıfırlanmasını bekliyorum Bu arada ufak ufak araştırmaya başladım eğitim konusunu. Acaba gis akademi mi, honda akademi mi yoksa yamaha akademi mi daha iyi? Birisi hondayı daha çok tavsiye etmişti. Siz ne dersiniz?

Race_Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha-YZF-R25
    Otobüs bileti al. Valizi de , motoru da bagaja yükle git.
    Valizi emanete bırak. Motoru emin bi yere çek. Valizini al evine git. Arada da keyfince motor sür.
    10 gün için gidiyorsan İzmir'e, motoru götürmesen de olur gibi ?
    İlla motor sürmek istiyorsan İzmir'de geçireceğin süreyi kısalt, motoru İstanbul'da bildiğin güvenli güzergahta sür.
    Bence..

1x2C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız. Eğitim gerçekten de çok önemli. Ben o kitabı almak için baya bi girişimde bulundum. Sitesine üye olmaya çalıştım fakat aktivasyon maili gelmedi ne yazık ki. Elden gidip alabileceğim yer var mı? O videoyu izleyeceğim fakat internet paketimin sıfırlanmasını bekliyorum Bu arada ufak ufak araştırmaya başladım eğitim konusunu. Acaba gis akademi mi, honda akademi mi yoksa yamaha akademi mi daha iyi? Birisi hondayı daha çok tavsiye etmişti. Siz ne dersiniz?
    türkiye'de o kitabı bulmak zordur tahminimce belki pdf dosyasını yazdırıp kitap haline getirebilirsiniz fakat o da biraz pahalı kaçabilir temel olarak hepsi aynı şeyi öğretiyolar aslında ama aea'nın da dediği gibi farklı yöntemlerle gis akedemi yeni adıyla motto akedemi daha çok öneriliyo aea'da çoğu zaman orayı önerir hangisi size uyarsa fiyat ve konum açısından ona gidersiniz benim şahsi fikrim motto akademi olur bende oraya gitmeyi düşünüyorum
    Make your choice and never look behind you.
    Ne mutlu Türk'üm diyene!.. M.Kemal Atatürk

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    http://www.motoplus.com.tr/kategori/187/Sosis-Canta
    eşlarını koymak için şöyle bi çanta al
    bunu yolda giderken de artçı selesine bagaj lastiği ile sabitle git

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı Race_Blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobüs bileti al. Valizi de , motoru da bagaja yükle git.
    Valizi emanete bırak. Motoru emin bi yere çek. Valizini al evine git. Arada da keyfince motor sür.
    10 gün için gidiyorsan İzmir'e, motoru götürmesen de olur gibi ?
    İlla motor sürmek istiyorsan İzmir'de geçireceğin süreyi kısalt, motoru İstanbul'da bildiğin güvenli güzergahta sür.
    Bence..
    İzmirde 20 gün iş için zorunlu olarak bulunacağım ve sabahleyin Güzelbahçe Bornova arası gidip gelmem gerekli. Zaten vazgeçtim çünkü hadi ehliyeti es geçsek de çok tecrübesizim. Ölmek istemiyorum yaşamayı çok seviyorum. Bu bir keyif haline geliyor yavaş yavaş. Tadı kaçmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:50 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motoplus.com.tr/kategori/187/Sosis-Canta
    eşlarını koymak için şöyle bi çanta al
    bunu yolda giderken de artçı selesine bagaj lastiği ile sabitle git
    İleriki seyahatlerimde iyi bir alternatife benziyor. Tavsiyeniz için teşekkür ederim

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne diyelim geçmiş olsun. Ekipman önemli motor şakaya gelmez.
    Akan benzin büyük ihtimal motoru devirdiğin için benzin depo kapağından sızan benzindir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)