Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motorlar neden bu kadar harika ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 17 Yaşındayım A1 Ehliyet alacağım bu yüzden motor araştırıyorum her gün internette saatlerce motor arıyorum diyebilirim...
    0 Motor alacağım resimlerde ki motorlara benzer sıfır motor önerisi olan var mı ?
    http://farm7.staticflickr.com/6179/6175563762_ae75f9b10e_z.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Zevkler ve renkler işte..

Bana göre biçimsiz

GitaristGr bunu beğendi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Suzuki VanVan serisi ya da Skyteam V-Raptor alacaksın.

Ben de bunların hastasıyım...
    GitaristGr bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Suzuki VanVan 125/200 (A1 olursa 200'ü kullanamayabilirsiniz), Honda MSX 125 Grom, Hyosung RT-125 Karion (Fiyat/performans açısından en uygunu), Çinlilerden de Lifan Pony, Skyteam V-Raptor falan var. Bütçenize göre inceleyebilirsiniz.

Benim tavsiyem ise Yeterli meblağı denkleştirdiyseniz Suzuki VanVan, denkleştiremediyseniz Hyosung Karion (ikinci resimde paylaştığınız turuncu motorun marka ve modeli) almanız. Grom bunlardan daha küçük. Trafikte çok daha tehlikeli bence.
    GitaristGr bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karion'u ben şu anda tavsiye etmem, çok eski motor. Para varsa Suzuki VanVan 200cc, yoksa Skyteam V-Raptor.
    GitaristGr bunu beğendi.

Motosikleti
    Spada Anton 150
    2. Fotoğraf Hyosung RT 125 olması lazım 2. El birkaç tane var sahibindencom da. Skyteam v-raptor için a2 ehliyet gerekiyor o olmaz ama yine Skyteam'in t-rex 125 modeli var onada bakabilirsiniz. Fakat bunların ikiside dandik motorlar(bence), bende yakın zamanda bu tarz düşük hacimli motorlara çok baktım. Alıcaksanız ya Lifan Pony(butceniz kisitliysa)'e bakın derim genelde iyi yorum yapıyorlar bu motor hakkında, eğer bütçe sıkıntınız yoksa hepsini sallayın direk Honda MSX 125 alın ama bence o parada verilmez, sizde böyle düşünüyosanız bu yüzden benim yaptığım gibi Motoran Crazy 125 alın :D Tarzı biraz daha farklı ama yinede çok güzel bir motor. İyi forumlar.

Abi yorumun için çok teşekkür ederim,bahsettiğin motor çok hoşuma gitti cidden,motor kullanmayı öğrendim yavaştan şu ehliyeti de bi alayım belki alırım bütcesi falan da çok iyi çünkü..Lifan pony de çok küçük motor çocuk oyuncağı gibi bir şey hoş fakat,bana göre değil :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Abi hyosung rt125 karion u araştırıyorum bi kaç gündür ancak sıfır motor almak istiyorum ikinci el değil.Hyosung rt125 in sıfırını nerden bulabilirim acaba ?

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Gitarist harbiden gitaristsen taşıyamayabilirsin gitarını bu motorlarla, ben taşıyamadığımdan sıkıntı yaşıyorum yani al bi scooter gitarınla istediğin yere git :d

Abi ben motoru bi alim gitarımı zaten başımın üstünde taşıyorum elbet bulurum ona da bi çare

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    He iyi bari

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı GitaristGr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yorumun için çok teşekkür ederim,bahsettiğin motor çok hoşuma gitti cidden,motor kullanmayı öğrendim yavaştan şu ehliyeti de bi alayım belki alırım bütcesi falan da çok iyi çünkü..Lifan pony de çok küçük motor çocuk oyuncağı gibi bir şey hoş fakat,bana göre değil :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Abi hyosung rt125 karion u araştırıyorum bi kaç gündür ancak sıfır motor almak istiyorum ikinci el değil.Hyosung rt125 in sıfırını nerden bulabilirim acaba ?
    RT-125'in sıfırı getirilmiyor. Bayilerle konuşup belki özel sipariş verdirebilirsin. Ama o kadar tatavaya bence değmez. VanVan'ı al paran varsa, sıkıntısız sorunsuz kullan.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    vanvan ya da honda grom

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    msx 125 güzel bence şirin bişey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)