Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Forumun eski havasi ortamı kalmadı mı? Yada benmi soğudum.

Motovento
    REKLAM ALANI

60 kağıtlık şarjı 1 hafta giden, kamerasız ama ışıhlı aslanlar gimin tilifonum var, ayrıca çarşı facebok'a karşı oda yok gafa raat.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı leylekbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne öyle toplumdan uzak yaşamak
    Amerikanvari ayaklara takılmak
    Cebinde 3000 TL ayfonla serseri ayakları yapmak
    Forumda çok amele var be kanka

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Eskiden Camfrog girerdik
    Turkojenle manitaları keklerdik
    Flot atıp serverları pinglerdik
    Eski tadı kalmadı be kanka

Motosiklet yaşam tarzı değil hayatın anlamı
    Yaz kış sokaklarda olmanın anlamı
    Bahar gelince garajdan çıkarılmamalı
    Eski godomanlar kalmadı be kanka
    Orhan abi sen misin yoksa
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...ir-kosesi.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    yOK HACI BEN LEYLEKBABA ben Orhan abinin başka varyasyonuyum

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Forumlarda yazarak fazla katkı sağlayamasamda okuyarak kendim için faydalı sayılamayacak kadar konu ve olaylar hakkında bilgi edindim. Paylaşamadığım nokta ise "Biliyorsan konuş alim sansınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar" atasözünden hareketle bol atıp bol tutma alışkanlığım olmadığındandır herhalde.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    İkiteker, motordelisi motosiklet.net , üye olduğum ve sürekli takip ettiğim sitelerdi.Ne kavgalar gördük, ne restleşmeler, şimdiki sükunet ortamı sizi yanıltmasın. Çok sayıda siteden öne çıkan motosiklet net oldu.Diğer sitelerde, kaliteyi artıralım, kirliliği önleyelim amacıyla yola çıkıp,çok sayıda düzgün üyeyi kaybettiler. Yönetici adı altında egosu şişkin tipler, hoşlarına gitmeyen yazıları kaldırıp, üyeleri sudan sebeple forumlardan attı.Sonunda forumlar öldü. Motosiklet.net'in farkı amatör ruhunu kaybetmedi. Yöneticilerin her mesaja müdahale etmesi, her üyeyi hizaya getirmeye çalışması, forumu küçültüp marjinalize eder. Siteden soğuyan üyeler, muhtemelen ortalama bilgi seviyesinin üzerine çıkmış olan üyelerdir. Kendi tarzlarına göre, bilgi ve becerilerini artıracakları, uzmanlaşmış sitelere yönelmeleri iyi olur. Bu çıkın gidin anlamında bir öneri değildir.Örneğin bu sitenin yanında enduro sitelerine üyeyim. Enduro konusunda buradakinden kat kat fazla bilgi edinebiliyorum. Buraya da ara sıra girip bakınıyorum.İnsanın kendini geliştirmesi iyi birşeydir,Bu site her seviyeden insanın bir arada olduğu tek platform.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

sağa sola kaçışmaları bitiriyor beni :D

Latife bir yana sahibinden.cm forum dh den rün satışı yapardık söz namustu 2000 lerde nerde bu yeni yetmeler internete dahil oldu ürün göndermeyenler dolandırıcılar bir anda musallat oldu ve ikinci elinde tadı kalmadı,

Güzel forumumuzda başlık aklıma geldikçe gülüyorum yarılıyorum İtalyan Piaggio alacak (paralı kişiler) malzeme kalitesinden esp abs den vs bahsediyorlar x10 abs almak isteyen adama 2. el piyasası ölü pcx markadır diyenleri görüne karpuz gibi yarıldım adam 30 bin tl yi gözden çıkartmış arkası kampana çocuk motoru pcx ne yapsın bu adam ?

cbf,ybr,abs,eğitim bu alev 4 lüsü konusu açıldığı anda konu parçalanıyor 100 bin km yapar ybr geyiği bitmedi gitti ,

ben sym fan sayılırım az çok bindiğim için seviyorum yedek parça sorunu pek yaşamadım buluyorum ama kimseye gidin sym alın demiyorum alternatifleri yazıyorum sadece ben kullandım memnun kaldım yazıyorum kafi değilmi? bne dedim diye motor almasın kimse, heleki piaggio motor almaya çalışan adama 5 yıl garanti diye hero tavsiye eden oldu Piaggio Hero aynı kelimede bile kullanmayız,

Konu kirliliği temizlemek ile olmaz insanların açtığı konuları durmadan kapatırsan kişi foruma girmez kimin ne yazdığına karışırsak burası forum olmaz, saygınlığı kalmaz...

ayrıca eğer ABS olsaydı bu sorun yaşanmazdı diyerek sözlerimi noktalıyorum

KAzasız sürüşler tekeriniz hep düz bassın

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar merhaba,
    Uzun süre aradan sonra ilk defa giriyorum foruma, yukarıda eski üye olan arkadaşların bahsettiği şekilde, biz alacağımızı almış, öğreneceğimizi öğrenmişiz motosiklet konusunda. Eski merakımız kalmamış belki de eski heyecanımız o yüzden böyle görüyor olabiliriz forumu. Trol konular hakkında diyebileceğim bir şey yok, açıkçası forumdaki konuları çok fazla incelemeden yazıyorum bu yazıyı.
    Sonuç olarak forumdan eski tadı alamıyorum bunu itiraf etmiş olayım ama forumdaki yeni üye arkadaşları da, eski üyeleri de hoş karşılamak gerekir.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Valla haklısın bende eskiden çok daha fazla girerdim ya alıştım hep aynı konulara yada eskiler girmiyor girenlerde saçma sapan konular açıyor zevk

vermiyor.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Velhasilkelam, ne varsa eski kafada var. Internetsiz, feyssiz, instagramsiz yolda, serviste veya disarida tanistiktan sonra karsilikli cay icip dertlestigim motorcu binlerce foruma ve facebook grubuna bedel.

+++++++++1

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)