Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu Motosiklet mi, Şu Otomobil mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B ehliyetin olmadan, araba kullanmayı bilmeden satış veya herhangi bir mühendislikle alakalı işe giremezsin.
    Yok öyle bir şey. Satış pazarlama, satış sonrası hizmetler vs mühendislerinde B sınıfı ehliyet aranabilir, doğaldır. Ama diğer mühendisliklerde gerekmez.
    A2 ehliyetini yeni almış, B sınıfı ehliyeti olmayan mekatronik mühendisi olarak konuşuyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bir şey. Satış pazarlama, satış sonrası hizmetler vs mühendislerinde B sınıfı ehliyet aranabilir, doğaldır. Ama diğer mühendisliklerde gerekmez.
    A2 ehliyetini yeni almış, B sınıfı ehliyeti olmayan mekatronik mühendisi olarak konuşuyorum.
    Hocam senden bir tane daha olsa ekstra olarak b ehliyeti olsa tercih sebebi olur neyin savaşını veriyoruz ki şimdi
    Konuya gelirsek aga ben herkesin dediğini dinledim ama kendi istediğimi yaptım, aynısını öneririm Benim oyum resimdeki gibi olacaksa arabadan yana. Ya da az daha koyalım drz alalım
    Mengu16 bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bu motosiklet.

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı omeraydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayallerinin peşimden git.
    +1 diyorum

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam senden bir tane daha olsa ekstra olarak b ehliyeti olsa tercih sebebi olur neyin savaşını veriyoruz ki şimdi
    Konuya gelirsek aga ben herkesin dediğini dinledim ama kendi istediğimi yaptım, aynısını öneririm Benim oyum resimdeki gibi olacaksa arabadan yana. Ya da az daha koyalım drz alalım
    Hacı sorun şu ki ikisini de istiyorum Aşağı yukarı böyle bir şey olur. Belki önde bir tampon eki olur, jantlar daha küçük olur modeli değişik olur. Ama araç buna benzer.

Bu arada cevap yazan herkese teşekkürler.
    Sürüş olarak crf deki keyfi alamayacağım ona eminim. Ama golf'te de o aracı kendin toplamanın keyfi var, bu çok uzun zamandır hayalimdi. Motosiklette aldığım keyfi ve sürüş zevkini arabada alamayacağımı düşünüyorum.
    Korkarak yaşayamazsın!

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Golfu al topla. Nasılsa ustan yakının, piyasadan uyguna yapacaksın. Kullanır hevesini alırsın, motoru özlediğinde de toplanmış aracını satar, kar eder daha güzel bir motor alırsın.

Bende cevabi acik sekilde girdim ama genede merak ettim arabayida, o ne lan o arabadan 10 tanesi o motor yapmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    dostum sevgilin varsa araba al ama sevgilin yağmurda ıslanmaktan hoşlanıyor ve sana sarılıp yola geliyorsa motora devam valla arabanın güzel tarafı sigara içiporsun yada yolculuk yapabiliyon yada manitanın elini tutabiliyorsun ama işte zevk olayı ben olsam motora devam ederdim yağmurda sıçana dönsende oda güzel

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Performans aracı yaparsın eyvallah ama golf nedir aga, Yapabileceğin en büyük atraksiyon egzoz patlatma olur. Direksiyonlu oturma odası işte araba dediğin.

Bende 8 yaşımdan beri araba hastasıydım, ta ki motosiklete binene kadar. Artık 2 ayda bir araba kullanıyorum mecbur kalırsam oda.

"sorun şu ki ikisini de istiyorum"
    o zaman, elindeki bu konuda yardımcı olamaz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)