Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 Ehliyet sağlık raporu sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    Selamlar. A2 ehliyet sınavına girdim ve ehliyet almaya hak kazandım. Fakat sağlık raporumun sonuç bölümüne doktor "A2 Ehliyet alabilir yazmış.". Ankara emniyet müdürlüğüne gittim eğliyeti almak için. Evraklarımı verdim dediler ki Sağlık raporunda "Ehliyet alabilir" yazması lazım. O A2 yazan yeri doktor kalemle karalayıp kaşe bassın. fakat doktorum Ankarada değil ve ben salı günü şansımı yine denemeye gideceğim. Böyle bir şey başına gelen oldu mu daha önce?
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Tekrar rapor al hoca yoksa, çok problem olmasa gerek ?

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    benim raporumda da a2 ehliyet alabilir yazıyordu sorun olmadı hiç

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ya tekrar rapor alamıyorum çünkü rapor tarihiyle ehliyet kursu başvuru tarihi aynı olması lazımmış

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı halo1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya tekrar rapor alamıyorum çünkü rapor tarihiyle ehliyet kursu başvuru tarihi aynı olması lazımmış
    Sanmıyorum öyle bir şey olacağını. Sonuçta sertifikayı alıp belgeyi 1-2 sene sonra çıkartanlar var(dı artık 1 seneyi geçemiyorsunuz). adam geçen yılın sağlık raporuyla gidemiyordu yeni rapor alıyordu. Bu şekilde çıkartılıyordu.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Selamlar. A2 ehliyet sınavına girdim ve ehliyet almaya hak kazandım. Fakat sağlık raporumun sonuç bölümüne doktor "A2 Ehliyet alabilir yazmış.". Ankara emniyet müdürlüğüne gittim eğliyeti almak için. Evraklarımı verdim dediler ki Sağlık raporunda "Ehliyet alabilir" yazması lazım. O A2 yazan yeri doktor kalemle karalayıp kaşe bassın. fakat doktorum Ankarada değil ve ben salı günü şansımı yine denemeye gideceğim. Böyle bir şey başına gelen oldu mu daha önce?
    ben evin yakınındaki trafik şubeye gittim rapor eski değiştirmen lazım dediler, sonra başka şubeden randevu aldım ve gittim oradan ehliyeti aldım. bence şansını dene. hatta randevu almadan şubenin birine gösterip bu rapor oluyo mu diye sorabilirsin böylece zamandan da kazanmış olursun hem

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Öyle birşey yok, yeni saglık raporu çıkartabilirsin.

dogukanbalci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Ehliyet alabilir yazsa motor ehliyeti yazmamış derler.. mal bu polisler yeminle... sanki uçak ehliyeti alıyoruz.. keyfe keder iş yapıyorlar.. eminiyet amirine şikayet bence..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Benim sağlık raporunu kurs ayarladı şaka gibi. Doktora gittim gözde problem var göz muaynesine git gözlük al sonra gel sağlık raporunu verim dedi. Kursa söyledim 40 liraya göz doktoruna gitmeden sağlık raporunu ayarladı gözlüklü olarak yazdı. Ehliyetten sonra gözlük aldım

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ya ben de Ankara'da başka şubeden deneyeyim diyorum da. Ankarada emniyet müdürlüğü dışında nereden alabilirim?

Motosikleti
    Kymco People S200
    ya ben de Ankara'da başka şubeden deneyeyim diyorum da. Ankarada emniyet müdürlüğü dışında nereden alabilirim?
    her ilçenin trafik şubesi vardır, bi tanesine gidebilirsin. https://surucurandevu.egm.gov.tr/ ranevu al a tıkladıktan sonra ankara trafik şubeleri görebilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Dostum selam benimde başıma kırıkkalede kaza geçirmiştim samsunda adli vakka tutanağım olmadan tedavi olamadım konuyu kırıkkale savcılığına ilettim adamlar buraya gelecen dedi sonra e-devletten bimer girdim orada şikayette bulundum maduriyetimle ilgili 5 gün sonra dönüş yapıldı telefonuma sms geldi kırıkkale baş savcısı kalemi atmış dilekçe ile faks çekin hemen gönderelim dediler sende bimer bildir dönüş yapılıyor bimer baya sağlam çalışılıyor

Bu kamunun işleyişi veren eder insanı. Beyinsizlik, başka bir şey değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ayağımdan tedavi olacam olamıyorum kırıkkaleye gidecen diyor samsun nere kırıkkale nere yani şimdi iyi bimer var eskiden daha kötüydü polislemi takıştın koş bimere doktorlamı takıştın koş bimere cezası da var

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    Alıntı leylekbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum selam benimde başıma kırıkkalede kaza geçirmiştim samsunda adli vakka tutanağım olmadan tedavi olamadım konuyu kırıkkale savcılığına ilettim adamlar buraya gelecen dedi sonra e-devletten bimer girdim orada şikayette bulundum maduriyetimle ilgili 5 gün sonra dönüş yapıldı telefonuma sms geldi kırıkkale baş savcısı kalemi atmış dilekçe ile faks çekin hemen gönderelim dediler sende bimer bildir dönüş yapılıyor bimer baya sağlam çalışılıyor
    Leylek baba sağolasın ben bi bimere başvurayım gayet de güzel olur teşekkürler önerin için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Nedemek kardeşim muz cumhuriyetinde yaşamıyoruz allah başımızdaki büyüklerimizden razı olsun önce millet devlet için vardı artık değişti devlet millet için var

Alıntı leylekbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayağımdan tedavi olacam olamıyorum kırıkkaleye gidecen diyor samsun nere kırıkkale nere yani şimdi iyi bimer var eskiden daha kötüydü polislemi takıştın koş bimere doktorlamı takıştın koş bimere cezası da var
    Adam, "Neden beni Kırıkkale'ye gönderen sistem var? İlla her arızada devlet büyüğüne şikayet etmek zorunda kalmam ne kadar saçma. Derdim neden sistem dahilinde makul ölçülerde çözülmüyor? " diye itiraz etmiyor da "İyi, bimer var." diyor. YAz da gör bakalım BİMER'den hangi kopyala yapıştır cevap gelecek. O ayağın hikayesi hangi özel hastanede toplamda kaç para ödeyerek çözülecek acaba... Geçmişler olsun leylekbaba.

Motosikleti
    Kymco People S200
    o değil de konu ehliyet için sağlık raporundan buralara nasıl geldi hiç anlamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)