Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sigortamı = Bütçeye tecavüzmü öğrencinin geliri ne ki sen ehliyete 1000 TL istiyosun,

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R25
    Merhaba, sayın MT üyeleri,

Sizlere sora sora bağdat'ı buldum

Güzel hayallerle başladık hüsranla gidiyoruz. (Motor yok yayan)

Öğrenciyim Ehliyete istediler 1.000 TL verdik yarın kartı alıyorum

Motora 6.000 TL ayırdık o tamam. (bütün param bu ekipmanın önemini bile bile o motoru alacağım diye canımı riske atacağım değermi ? değer)

Sigortaya istiyosunuz 600-700 TL oda en iyi ihtimal.

Lastik alacağız 600 tl den aşağı fiyat çıkmıyor önerilen lastiklerde paran yoksa binmiyeceksin kafası

Ekipman diyorsunuz 300 tl den aşağı kask yok 400 tl den aşağı mont yok dizlikler eldivenler derken hepsi ediyor bir motor parası artık ekipmanları takıp otobüse bineriz.

Önemli : Bir yan yatırsak 5.000 TL fiyat çıkıyor paran varsa alıyorsun bazende paran olduğu halde parça yok ya arkadaş sattığın yarım kilo fiberglas neyin kafası bu yokmu bi sanayi cbr, yzf, gt250, ns,roadwin250 parçalarını yan sanayi satan grenaj bu sonuçta zararı olacağını sanmıyorum artık canıma tak etti 15.000 TL motor 5 bin TL'si vergi

Ülkeme kastımı var birilerinin ? gelin bir eylem yapalım hakkımızı arıyalım ama insan gibi.
    Tolgakan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Hocam nereden bakarsan öyle görürsün. Tecavüz gibi geliyorsa keyif almaya bakacaksın yapacak bir şey yok.
    Tolgakan, Yasin D, sezgingulmez ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam nereden bakarsan öyle görürsün. Tecavüz gibi geliyorsa keyif almaya bakacaksın yapacak bir şey yok.
    Ooo Trollcü hocam hoşgeldin haklısın zevk almaya bakacağızda büyük beyaz balina yunus balığı ile çifleşmeye kalkması gibi oluyor anlatabildimmi tünele giremeyen tren caps gibi bu konuya sessiz kalmayacağım

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı dertten müzdaribim.6 aydır para biriktiriyorum.Üniversite öğrencisiyim part time işte çalıltım biriktirdim.Motorun parası çıktı,ekipmanın parası çıktı.Alsam siforta yaptıramicam.400 falan olsa neyse.800 900 nedir ya valla isyan edicem bende en sonunda.
    MeehMT bunu beğendi.

Demek ki bu iş senin butçene göre değilmiş. İett ye devam
    MeehMT bunu beğendi.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    tablo aynen bu şekilde, kimse vatandaşı düşünmüyor, mümkün olduğu kadar sen kendini kollayacaksın, gerekirse isteklerinden feragat edip bütçeni mecburen ekipmana yada işletme giderlerine kaydıracaksın, yoksa yetkililerin bizi düşünüp, hiç olmazsa ekonomik motorlarda bir düzenlemeye gitmesini beklersek, çok bekleriz...
    MeehMT bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı bozok_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki bu iş senin butçene göre değilmiş. İett ye devam
    Paramın yetmediği yerde canımı harcarım biraz hassas olunmalı bu konuda dur demek şart

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı MeehMT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paramın yetmediği yerde canımı harcarım biraz hassas olunmalı bu konuda dur demek şart
    merak etme helvana ayrı bir bütçe ayarlarız biz.
    MeehMT ve hknmrtc bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etme helvana ayrı bir bütçe ayarlarız biz.
    Öldüren motor değil öldüren kendimiz insan para kazanmak için ömrünü harcar sonra kazandığı parayı ömrüne harcar stresten ölüp yanımdan arora 100 cc motosikletle geçip hava atanların havasını çekmektense ne olmuş alacağım adam verecek kaskımı dizlik dirseklik pat diyede vutututu diye 160-170 görecek değilim zaten alıp tenha yerlerde çalışacağım motora geliştireceğim kendimi olay bu yani tepkinizde haklısınız kasksız ekipmansız düşüpte ortadan ikiye ayrılanları duyduk ben kendime güveniyorum en önemliside bu değilmi hocam ?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında güzel konu. mesela yeni tanıştığın iki teker ortamında böyle bi konu aç eee burda böyle yiyosa gel tarzı konuşuyosa direk salla güzel bi test malzemesi olur
    MeehMT bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ooo Trollcü hocam hoşgeldin haklısın zevk almaya bakacağızda büyük beyaz balina yunus balığı ile çifleşmeye kalkması gibi oluyor anlatabildimmi tünele giremeyen tren caps gibi bu konuya sessiz kalmayacağım
    Seçim günü sessiz kalan halka müstehak birader. İstikrar istediler, istikrarlı bir şekilde ittiriyorlar vatandaşa.

Toplanma işi de hikaye. Sen ben bunun farkındaysak bu ülkeyi yöneten kişiler hayli hayli farkındadır. Sadece onlar ittirmekten, bizim halk da itelenmekten hoşlanıyor. Olay bu.
    Tolgakan, MeehMT ve larnon bunu beğendiler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Motora 6.000 TL ayırdık o tamam. (bütün param bu ekipmanın önemini bile bile o motoru alacağım diye canımı riske atacağım değermi ? değer)
    Ben sigortacı olsam sana en az 50.000 TL fiyat çekerim.
    berkcigdem ve Mertcan00 bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Beyler 3 yıldır para biriktiriyorum. Ne zaman motoru almaya niyetlensem zam geliyor. Cbr 500r alacaktım bi baktım fiyatlar uçmuş. Param artıyor ama zamlar da gelince hevesim kursağımda kalıyor.
    MeehMT bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sigortacı olsam sana en az 50.000 TL fiyat çekerim.
    ben kask, dizlik dirseklik gibi şeyleri ekipmandan saymıyorum onlar benim parçam benim kast ettiğim full ekipmandı öyle yapamayacağım sende o ittirici heriflerdensin zaten hepimizi senin bakış açından görüp fiyat çekiyolar ayrıcı benim ekipmanımla motorumun alakasıda kel yani hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:17 ----------

Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 3 yıldır para biriktiriyorum. Ne zaman motoru almaya niyetlensem zam geliyor. Cbr 500r alacaktım bi baktım fiyatlar uçmuş. Param artıyor ama zamlar da gelince hevesim kursağımda kalıyor.
    aynen bende hocam 2.2.5 yıl olacak ben yılda 3 bin biriktiriyorum motora ekipmana geliyor 2.500 tl zam

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seçim günü sessiz kalan halka müstehak birader. İstikrar istediler, istikrarlı bir şekilde ittiriyorlar vatandaşa.

Toplanma işi de hikaye. Sen ben bunun farkındaysak bu ülkeyi yöneten kişiler hayli hayli farkındadır. Sadece onlar ittirmekten, bizim halk da itelenmekten hoşlanıyor. Olay bu.
    Hocam ne güzel dedin tam yerine oturdu vallahi fakat ben seçimle alakalı olduğunu düşünmüyorum bence çıkarcı insanımız ve çıkarcı utanmaz şirketler i suçluyorum bu konuda. Bence herşey kollara bölünen yönetimin suçu demektende kendimi alamıyorum

Sanma ki bu lafı söylerken altımda son model motosiklet var. İstediğin kadar hevesli olabilirsin, eğer elindeki para sadece motoruna yetiyorsa bu iş sana göre değil bu kadar basit. Bugün sigorta yaptırmayan ekipman almayan adam yarın motora bakım yaptırmaz lastik almaya paran kalmaz. Bu iş böyle böyle gider.
    Canını güle güle harca, Show TV de yine bir apaçi yine bir ölüm başlıklı haberi izlerken, senin defin işlemlerin için uğraşan anana babana acırım.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı bozok_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanma ki bu lafı söylerken altımda son model motosiklet var. İstediğin kadar hevesli olabilirsin, eğer elindeki para sadece motoruna yetiyorsa bu iş sana göre değil bu kadar basit. Bugün sigorta yaptırmayan ekipman almayan adam yarın motora bakım yaptırmaz lastik almaya paran kalmaz. Bu iş böyle böyle gider.
    Canını güle güle harca, Show TV de yine bir apaçi yine bir ölüm başlıklı haberi izlerken, senin defin işlemlerin için uğraşan anana babana acırım.

FARKLI DÜŞÜNEN BİRİYİM 3 KURUŞ PARAYA 24 SAATİN 10 SAATİNİ AYIRIYORUZ KALANI OKULDA GEÇİYOR OKUMA SEBEBİMİZDE PARA ÖMRÜMÜZ 24 SAAT 17 SAATİNİ PARA İÇİN HARCIYORKEN NEDEN KORKMALIYIMKİ HER NEYSE CANIMI HARCARIMDAN KASTIM ASLINDA DARA DÜŞERİM SIKINTI ÇEKERİMDİ az yerim o motora binerimdi birazda risk alırım eksik ekipmanla demek istedim en azından kaskımı dizlik dirseklik takarım.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    ben kask, dizlik dirseklik gibi şeyleri ekipmandan saymıyorum onlar benim parçam benim kast ettiğim full ekipmandı öyle yapamayacağım sende o ittirici heriflerdensin zaten hepimizi senin bakış açından görüp fiyat çekiyolar ayrıcı benim ekipmanımla motorumun alakasıda kel yani hocam
    Ooo bilinçli sürücü Neyse çevir kazı yanmasın
    MeehMT, berkcigdem ve Mertcan00 bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Ehliyetini almışsın ,ok şimdi 1000 lira ekipmana bayılacaksın ok? bu şart kardeşim hiiç mırın kırın etmiyeceksin ls2 kask alacaksın 2 tane , ha yok ben hayatta artçı almam dersen al bi tane onada ok ama eldivenin montun kaskın olacak , bide dizlik şık olur. Sonra sigortayıda yaptıracaksın sevve seve . Yan yatırdığında 5.000 lira masraf çıkarmayan motor alıcaksın , motorun kendine o kadar bütçen var zaten artık tvs 'mi alırsın mondial'mi az daha koyup bajajamı girersin bilemem (ns150 iyidir) önün yaz motorla gelen lastikle idare edersin kışada binerim dersen lastiğini alacaksın. Çok büyük paralar değil kardeşim çalış hepsini alırsın .İçindeki apaçiyi gömüp efendi gibi yol yapıcaksın yoksa gömülen sen olursun eninde sonunda

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet.net boks köşesi açılsın. atıyorum her cumartesi buluşup ekipmanlar tam olması kaydıyla (boks eldivenleride dahil) herkes istediğine vursun ortam bir sonraki cumartesiye kadar saygı ve huzur bulsun.
    MeehMT bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Öyle olsun iyiliğim için bana böyle davrandığınızı biliyorum hayırlı günler size

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetini almışsın ,ok şimdi 1000 lira ekipmana bayılacaksın ok? bu şart kardeşim hiiç mırın kırın etmiyeceksin ls2 kask alacaksın 2 tane , ha yok ben hayatta artçı almam dersen al bi tane onada ok ama eldivenin montun kaskın olacak , bide dizlik şık olur. Sonra sigortayıda yaptıracaksın sevve seve . Yan yatırdığında 5.000 lira masraf çıkarmayan motor alıcaksın , motorun kendine o kadar bütçen var zaten artık tvs 'mi alırsın mondial'mi az daha koyup bajajamı girersin bilemem (ns150 iyidir) önün yaz motorla gelen lastikle idare edersin kışada binerim dersen lastiğini alacaksın. Çok büyük paralar değil kardeşim çalış hepsini alırsın .İçindeki apaçiyi gömüp efendi gibi yol yapıcaksın yoksa gömülen sen olursun eninde sonunda
    teşekür ediyorum herşeye tamam fakat içimdeki apaçiyi azad ettim ömür boyu izindeler apaçi olduğumu nereden çıkardınız onu anlayamadım ben zaten s...ve seve yapacağım ama bunları hak etmeyene vermek istemiyorum yarım kilo fiberglas neden bukadar pahalı ülkemde derken konu nereye geldi ls2 kask verecek alacağım adam dizlik dirseklik tamam mayıs ayındada body armor alacağım konu bitti gitti kapandı.
    MotorKafa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler