Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet hasreti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    en son 12 yaşında sürmüştüm şimdi bu mayısın 15 den sonra A1'e yazılacağım. Aldıktan sonrada motoru alacağım az kaldı sabır... Yolda geçen her motora bakıyorum. Park halindekiler dahil okuldan eve yürürken (4-5 km falan) bütün motorları süzüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Senin ilacın doktorda değil motosiklet bayiisinde hiç insanları uğraştırma bayii ye git sen.
    Ali Bircan bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200NS
    1 Gün binmezsem gıdıklıyor resmen, git bir tur at rahatla diyor içimden bir ses. Motorsuzluk kötü, ALLAH kimseye göstermesin.
    Ali Bircan bunu beğendi.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen gene iysin motor var binemiyorum 2-3 ay fazla oldu binmedim. tesisat yanmıştı 2 defa yurt dışından getirtim. ilkinde uyum saglamadı. 2. gelen arızalı. aha 3 uncu geldi sıkıntı bitti.. şimdide kafa tesisatinda problem cikti gaz sensöründen sanırım.. 1-2 haftada onunla ugrasicam. bir diğer şeyse amartisör keçeleri kendi kendine patladı sürmediğim halde anlam veremedim bir türlü.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bende öyleyim hele ki aklımdaki bir model ise [IMG][/IMG] böyle kalıyorum...
    Yalnız birşey demek istiyorum forumdaşlar, sakın ola aklınızdaki motorları alacaksanız diye,elinizdeki motorları önceden satmayın. Ne aklımızdaki modelleri alabildik nede elimizde motor kaldı. Kaç aydır alacağız diye bekliyoruz modeller belli bir tek fırsat bulup Çanakkale'ye geçmek var işte ama onu yapamadık bir türlü. Önce motoru alın sonra motorunuzu satın adama çok pis koyuyor motorsuz kalmak.
    caglar48 ve Ali Bircan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)