Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

arabayı sürttüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DOGUKAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözüme uyku girmiyor düşünmekten :(
    Yüksek ihtimalle yaşın küçük yahut büyük olsa bile ehliyetin yok. Ehliyetin varsa bile sürmeyi tam olarak kavrayamamışsın. Bundan sonra ehliyetin yoksa direksiyona elini bile sürmemelisin. Baban yanında ve izin veriyorsa deneyim edebilirsin. Ben ehliyetimi aldıktan sonra bile babamdan izinsiz babamın arabasına binmem. Kaldı ki bu tecribesizlikle kimsenin canına kastetmeye hakkınız yok
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    sürttüğün diğer aracın sahibini bulup söyledin mi?

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürttüğün diğer aracın sahibini bulup söyledin mi?
    biraz geç gördüm kusura bakmayın. arkadaşımla aynı mahallede oturduğu için bulmam zor olmadı arkadaşımla beraber gittim konuştum aracın sahibiyle karanlık olduğu için göremedim arabam büyük ve alanda çok dardı dedim. direksiyonu yola doğru çevirdiğini park edilmemesi gereken yere koyduğunu bu yüzden zorlandığımı belirttim. benimkine nazaran onun aracı boya bile atmamıştı zaten o da boyatmaya falan gerek gerek olmadığını söyledi bana sağolsun iyi kalpli bir insandı kendisi. hallettik meseleyi. düşünceleriniz ve yardımlarınız için sağolun iyi günler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Alıntı TrailBraking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüksek ihtimalle yaşın küçük yahut büyük olsa bile ehliyetin yok. Ehliyetin varsa bile sürmeyi tam olarak kavrayamamışsın. Bundan sonra ehliyetin yoksa direksiyona elini bile sürmemelisin. Baban yanında ve izin veriyorsa deneyim edebilirsin. Ben ehliyetimi aldıktan sonra bile babamdan izinsiz babamın arabasına binmem. Kaldı ki bu tecribesizlikle kimsenin canına kastetmeye hakkınız yok
    haklısınız önerileriniz için teşekkür ederim.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bu nedir yahu? Burası Güzin ablaya danışma hattına dönmüş

Motosikleti
    Kuba CR1
    kalem falan sakın almayın hiçbir faydası olmaz pasta cila ile deneyin eğer tırnağınız o kazınan yerin içine giriyorsa izler çıkmaz ama tırnak girmiyorsa pasta cila kurtarır olmadı gidersin sanayiiden arabanın boyasından alırsın 5 gr küçük bir fırçayla rötüşler geçersin arkadaşların dediği gibi bunun için araba boyatılmaz
    DOGUKAN35 bunu beğendi.

Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalem falan sakın almayın hiçbir faydası olmaz pasta cila ile deneyin eğer tırnağınız o kazınan yerin içine giriyorsa izler çıkmaz ama tırnak girmiyorsa pasta cila kurtarır olmadı gidersin sanayiiden arabanın boyasından alırsın 5 gr küçük bir fırçayla rötüşler geçersin arkadaşların dediği gibi bunun için araba boyatılmaz
    evet bende sizlerin dediğiniz gibi gidip rötuş yaptırdım yakından bakılmadıktan sonra anlaşılmıyor hiçbir şekilde yorumunuz için sağolun iyi geceler

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Hasar kaydı yok etek altı boyalı.

Babana söyle satarsa ölü fiyata alırım.

Şaka bi yana ne kadar yaptırmış da olsan aracın sahibi kimse baban annen halan dayın her kimse mutlaka söyle bunu. Gizli kapaklı işler yapma

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)