Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Michelin pilot street mi yoksa metzeller me22 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CRF 250L
    İyi akşamlar arkadaşlar. 2015 ybr kullanıcısıyım motorda acemi sayılırım hala daha. motorumu 1.5 ay önce sıfır aldım ve orjinal lastikleriyle 4500 km yaptım. ama iyice bozmaya başladı kendini. bende araştırmalarım sonucu Michelin pilot street ve metzeller me22 arasında kaldım. canım biraz tatlıdır ve sürekli artçı ile kullanıyorum ara sıra daga kampa çıkıyoruz. benim için hangisinin en iyi olduguna karar veremedim sizlerinde değerli fikirlerini almak istedim.şimdiden herkese teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    pilot street. farki goreceksin.

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Benim de Ybr metzeler var bir sıkıntı yaşamadım. Pilot street kullanan arkadaşım yağmurda kaydığını söylemişti. Ben hiç yağmurda kullanmadım metzeleri ama kuruda zor anlar yaşatmadı...Otobüsle 30 dkda gittiğim okuluma Ybr ile 12 dk da gidiyorum güvenmesem o kadar hızlı gitmem

Motosikleti
    mondial drift 125
    İlk 100 km de cst lastikle düşüp gidip hemen pilot street taktırdım gayet memnunum kışıda atlattık şimdiye kadar görevlerini güzel yaptılar tavsiye ederim eksta olarak pirellinin Dura traction lastiğini de düşünebilirsiniz.

onur455 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd 2015
    Hortlama yapmış olucam ama bende aynı durumdayım iki lastik arasında kaldım YBR 125 için hangisini almalıyım

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Mişlen iyidir iyi

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ve çevrem michelini hiç sevmiyor, pirelli öneriyorum

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Tvs motorumda metzeller benellide micellen kullaniyorum kisisel gorusum ikiside cok iyi lastik. Hangisi daha uygunsa onu alin..

remomax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni dlp-100>>Ybr 125>Kymco 200i>cb12f>Gsx-125
    Bende ybr 125 kullanıcısıyım anlas capra taktım lastiğin tasarımı güzel arazi de iyi tutuşu var kuru asfalta iyi tutuyor ama ıslak zeminde pek başarılı degil.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Kesinlikle me22 michelinden 1 tık daha iyi olduğu kanatindeyim kullanım ömrü olarak,viraj olarak,ıslak zemin performansı olarak benim gözümde me22 bir adım daha öndedir ikiside kötü değildir hangisini alırsan al pişman etmez seni me22 lerin fiyatı daha uygundu ben alırken ama en fazla 45 50 falan oynar aralarında birde en önemlisi üretim yılı da çok önemli lastiğin rafta ömrü 5 yıl takıldıktan sonra kullanım ömrü 2 yıldır lastiğin dişleri arasında bitip bitmediğini göreceğin bir çıkındı var oraya ladar aşınıncada ömrünü tamamlamış oluyor taktırdıkdan sonra hangisi önce biterse aklında bulunsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)