Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletim Çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    mondial mcx 150 markalı olup kırmızı renkte 09h6178 nolu motosikletim geçen hafta cuma gecesı ikamet etmiş oldugum YALOVA tokiden çalınmıştır hemen polisle irtibata geçilmiştir ben kendim belli başlı mahallelere baktım ama goremedim polis irtibattayız beklemede ol haber vercez gibi şeyler soyluyor kredi cekip bin bir zorlukla aldıgım motorumu çaldılar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial mcx 150 markalı olup kırmızı renkte 09h6178 nolu motosikletim geçen hafta cuma gecesı ikamet etmiş oldugum YALOVA tokiden çalınmıştır hemen polisle irtibata geçilmiştir ben kendim belli başlı mahallelere baktım ama goremedim polis irtibattayız beklemede ol haber vercez gibi şeyler soyluyor kredi cekip bin bir zorlukla aldıgım motorumu çaldılar..
    Çok geçmiş olsun umarım bulunur :( büyük ihtimalle zaten geri dönüş yapıp motorun parası kadar para isterler ya da yarısı falan ;(

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    cok uzuldum gecmis olsun herseyde vardir bir hayir belkide kaza yapip aramizda olmiyacaktin umarim yakin zamanda bulunur

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Büyük geçmiş olsun üzüldüm çok Allah belalarini versin..

KrioterS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000V Varadero 2011
    Umarım yakın zamanda bulabilirsin. Allah yardımcın olsun...

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok uzuldum gecmis olsun herseyde vardir bir hayir belkide kaza yapip aramizda olmiyacaktin umarim yakin zamanda bulunur
    Hocam Pollyana ile akrabalık var mı

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Motorun çalınmasına üzüldüm heleki binbir zahmetle alınan bir mal olunca duygusala bağlamamak mümkün değil.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Pollyana ile akrabalık var mı
    polyannalık değil morali bozulan bir insanı teselli olması ıcın soyledim ama belkide oyleydi
    Tolgakan bunu beğendi.

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    Motorum bulundu 10 gün sonra bursa karacabey jandarması tafafından bi tarla kenarına benzini bittikten sonra bırakıp gitmişler aldım geldim
    zararlar ise şunlar ön far ufak tefek 10 20 liralık bir ıkıtane dekoratif gremej tek bir sinyal kırılmış ön çamurluk aynalar yok plaka yok motor koruma demirinın sağ tarafı ve ön fren ucunun sağ tarafı sağlam bi şekilde aşınmış e haliyle kontak kırık benzin atamayıncada depo kapağını depodan gömme baglantı vıdalarını sökerek koparıp atmışlar egzozun susturucusunu sprelle kemişler şekiller ya hı böyle insanlar için küfür vs dahil edip ağzımı yormam allahından bulsunlar 10 günde1000 km yapmışlar kafalarına göre hertürlü apaçiliği makasları 4 ten 3e çekme 2 den 1 e cekme yanı allah bilir neler neler neyse dönmesine şükrediyorum parçalar gelicek yapıcam bu arada bişeyıde anlamadım motoru aldıgımda deponun içinde baya normal boyda beyaz bi poşet çıkardım depoda benzin yok tabi aldım çıkardım flaşla eyildim depoya bide deponun al kısmında bi musluk mu bişy bar onun ustunde bi demir var oraya poşedi dolamışlarmı yada poşetmı dolanmış anlamadım dikkatli olun arkadaşlar hadi büyük motor çalmaya cürret edemez ama özellikle çin malı 150 lik vitesli ve scooterları götürüyorlar bana olmaz diyodum sabah bi kaltım motor yok allah allah benmi daha uyanamadım ruyamı goruyorum dedim keşke ruya olsaymış çelik bi kilit aldım standart güvenlikte çelik bi kilit aldım 40 lira ve tekerden sabit bir demire bağlayarak kilitliyorum sadece tekere tak bırak olmuyor adamlar kamyonetle goturuyor bu işlerle uğraşmamak için ve üzülmemek için güvenliğinizi alın .
    Romedon bunu beğendi.

Geçmiş olsun

Jester8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Çok geçmiş olsun. Gerçekten zor. Sürekli tetikteyim bende.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok gecmis olsun bulunduguna sevindim. Boyle hirsizlikla ugrasanlari coplamak lazim,ama vururmusun baska biseymi yaparsin bilemem.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Geçmiş olsun bidaha yaşamamanız dilegiyle,eğer bütçeniz el veriyorsa biraz daha kaliteli modellere yönelirseniz iciniz daha rahat olmazmı sonuçta calındıgında(eger bulunursa) motora giden masraf zaten kilidin 2 katı fazla ediyorken o bulunana kadar ki süreçte insan gerçekten manevi çöküş yaşıyor o yüzden biraz daha para biriktirip daha güzel modeller düşünmenizi tavsiye ederim.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Motorum bulundu 10 gün sonra bursa karacabey jandarması tafafından bi tarla kenarına benzini bittikten sonra bırakıp gitmişler aldım geldim
    zararlar ise şunlar ön far ufak tefek 10 20 liralık bir ıkıtane dekoratif gremej tek bir sinyal kırılmış ön çamurluk aynalar yok plaka yok motor koruma demirinın sağ tarafı ve ön fren ucunun sağ tarafı sağlam bi şekilde aşınmış e haliyle kontak kırık benzin atamayıncada depo kapağını depodan gömme baglantı vıdalarını sökerek koparıp atmışlar egzozun susturucusunu sprelle kemişler şekiller ya hı böyle insanlar için küfür vs dahil edip ağzımı yormam allahından bulsunlar 10 günde1000 km yapmışlar kafalarına göre hertürlü apaçiliği makasları 4 ten 3e çekme 2 den 1 e cekme yanı allah bilir neler neler neyse dönmesine şükrediyorum parçalar gelicek yapıcam bu arada bişeyıde anlamadım motoru aldıgımda deponun içinde baya normal boyda beyaz bi poşet çıkardım depoda benzin yok tabi aldım çıkardım flaşla eyildim depoya bide deponun al kısmında bi musluk mu bişy bar onun ustunde bi demir var oraya poşedi dolamışlarmı yada poşetmı dolanmış anlamadım dikkatli olun arkadaşlar hadi büyük motor çalmaya cürret edemez ama özellikle çin malı 150 lik vitesli ve scooterları götürüyorlar bana olmaz diyodum sabah bi kaltım motor yok allah allah benmi daha uyanamadım ruyamı goruyorum dedim keşke ruya olsaymış çelik bi kilit aldım standart güvenlikte çelik bi kilit aldım 40 lira ve tekerden sabit bir demire bağlayarak kilitliyorum sadece tekere tak bırak olmuyor adamlar kamyonetle goturuyor bu işlerle uğraşmamak için ve üzülmemek için güvenliğinizi alın .

çok büyük geçmiş olsun

bunlar yalovada dadandılar toki evlerin demi yoksa toki bölgesindemi
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun da , okuma yazmayı 2 sene önce mi öğrendiniz? bu nasıl bir yazı böyle..

Motosikleti
    pulsar 200NS
    çok geçmiş olsun, ALLAH dan bulsunlar, ALLAH a havale etmek gerek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)