Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bolu - Yedigöller

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Selam arkadaşlar haftasonu ve p.tesi İstanbuldan Boluya gezmeye geleceğiz motorla, yedigöller gölcük abant sapanca hanlar hamamlar vs. orada yaşayan arkadaşlardan tavsiye alabilir miyiz? Yedigöllere son zamanlarda gidenler için duydumki o berbat yol asfalta dönmüş motorla giriliyormus yedigöllere dogru mudur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

yok mu hayatında bolu yedigöllere giden ya 600cc ile başlıyayım mı diye açsaydım keşke konuyu
    araltı ve Ofius bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xv535Dx
    Gunubirlik yedigollere gidip gelmek eziyet olur. Burdan Boluya 2 saate inip 2 saatten ordan yedigollere ulasirsiniz yol cok bozuk. İcerde yiyecek icecek satilmiyor yaninizda goturmeniz lazim 2 saatte orda oyalansaniz. Gunu birlik eziyet bi gece kamp atarsaniz ancak aklinizdaki yerleri dolasip gelirsiniz. He gercektem o yol asfaltlandiysa ayri.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Takippppppppp

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı vaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gunubirlik yedigollere gidip gelmek eziyet olur. Burdan Boluya 2 saate inip 2 saatten ordan yedigollere ulasirsiniz yol cok bozuk. İcerde yiyecek icecek satilmiyor yaninizda goturmeniz lazim 2 saatte orda oyalansaniz. Gunu birlik eziyet bi gece kamp atarsaniz ancak aklinizdaki yerleri dolasip gelirsiniz. He gercektem o yol asfaltlandiysa ayri.
    salı akşamı donucez yanı 4 gun boludayız yukarıda yazdığım gibi..

tde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma F
    Merhaba YouSuffer

Yedi göllere en son kasım ayında gittim. temmuz - kasım 2015 arası 3 kere çadır kampı kurduk. ilk gittiğimizde yol neredeyse toprak yoldu. o haliyle arkadaşım cbr 250 ile önden biz arkadan arabayla gittik. Sırf o toz yutmasın diye 2 saat sürdü. en son gidişimizde asfaltı bitirmişlerdi. motorla kesinlikle gündüz git. yol çok virajlı ve bariyer yok, kenarlarda reflektörlü herhangi bir şey de yok. enson haberlerde okuduğuma göre ateşi yasaklamışlardı. orada yeni restoran açılacaktı ve bir de market vardı. biraz pahalı satıyordu. hatta canımız sucuk çekti. ben bu sucukları ekmek arası satıyorum diyerek 2 katına sattı. Anlıyacağın adam orda kartel olmuş. biz arakdaşlarda birdahaki ay motorlarla gitmeyi planlıyoruz. siz çadır kampı falan kuracakmısınız. kalma nasıl olacak. ona göre tavsiyelerde bulunabilirim.

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Eylül iki bin on beşte oradaydık. Bir yolu tamamen kapalı idi.(Merkezden) Yol çalışması var idi. Belki asfaltlanan kısmı orası olabilir. Diğer giriş zaten bozuk yol ama bence değer. Yedi göller için. Çok sayıda çadır vardı. Tuvalet ve küçük bir bakkal var ve açık idi. Yerde ateş yasak ama önlem alınca görmezden geldiler. Gece konaklama ücretli. Hatırlayamadım tutarı.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı tde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba YouSuffer

Yedi göllere en son kasım ayında gittim. temmuz - kasım 2015 arası 3 kere çadır kampı kurduk. ilk gittiğimizde yol neredeyse toprak yoldu. o haliyle arkadaşım cbr 250 ile önden biz arkadan arabayla gittik. Sırf o toz yutmasın diye 2 saat sürdü. en son gidişimizde asfaltı bitirmişlerdi. motorla kesinlikle gündüz git. yol çok virajlı ve bariyer yok, kenarlarda reflektörlü herhangi bir şey de yok. enson haberlerde okuduğuma göre ateşi yasaklamışlardı. orada yeni restoran açılacaktı ve bir de market vardı. biraz pahalı satıyordu. hatta canımız sucuk çekti. ben bu sucukları ekmek arası satıyorum diyerek 2 katına sattı. Anlıyacağın adam orda kartel olmuş. biz arakdaşlarda birdahaki ay motorlarla gitmeyi planlıyoruz. siz çadır kampı falan kuracakmısınız. kalma nasıl olacak. ona göre tavsiyelerde bulunabilirim.
    bolu merkezde 3 gün kiralık evde kalıcaz ordan 1 gun yedıgoller 1 gun abant birgün kafamıza gore sonra fıtı fıtı geri dönüş

Motosikleti
    İnazuma F
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bolu merkezde 3 gün kiralık evde kalıcaz ordan 1 gun yedıgoller 1 gun abant birgün kafamıza gore sonra fıtı fıtı geri dönüş
    yedi göllere gidip gelebilirsiniz. sabah kahvaltılık ve öğlen için birşyeler alın yanınızı geç olmadanda çıkın. yol bolu dan 42 km diye biliyorum.
    abant 25 km civarında yoluda çok iyi. bize çok turistik geldi, doğa olarak güzel.

bolu merkezde çok gezebilecek bir yer bulamadık. kapalı bir caddesi var. bol et yiyin, etler on numara. biz dönüşlerde tünelden değilde eski istanbul yolundan döndük sırf yol üzerinde bulunan et lokantalarına uğramak için. harbiden süperdi.bu arada bende istanbulda oturuyorum.

Motosikleti
    XJ6N
    yedi göllere gidip gelebilirsiniz. sabah kahvaltılık ve öğlen için birşyeler alın yanınızı geç olmadanda çıkın. yol bolu dan 42 km diye biliyorum.
    abant 25 km civarında yoluda çok iyi. bize çok turistik geldi, doğa olarak güzel.

bolu merkezde çok gezebilecek bir yer bulamadık. kapalı bir caddesi var. bol et yiyin, etler on numara. biz dönüşlerde tünelden değilde eski istanbul yolundan döndük sırf yol üzerinde bulunan et lokantalarına uğramak için. harbiden süperdi.bu arada bende istanbulda oturuyorum.
    teşekkürler hocam bilgiler için, 4 tane kadar yol var yedigöllere sanırım bolu merkezden gidiş yolu bozuk, mengen tarafından gitmek asfalttanmış. Belki yedigöllerde 2 gun çadır kiralar kalırız merkezde fazla bişey yok hiç takılmayız merkeze

Motosikleti
    İnazuma F
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler hocam bilgiler için, 4 tane kadar yol var yedigöllere sanırım bolu merkezden gidiş yolu bozuk, mengen tarafından gitmek asfalttanmış. Belki yedigöllerde 2 gun çadır kiralar kalırız merkezde fazla bişey yok hiç takılmayız merkeze
    Aman hocam mengen tarafından gidiş çok uzar. ayrıca ben dönüşte devrek tarafından çıkıp bartın'a geçtim oradaki yolda kötü ve asfaltlama çalışması yok bildiğim kadarıyla. mengenden yol muhtemelen benim kullandığım devrek tarafından gelen yoldur. ayrıca asfaltlanan yol bulu'dan gidilen yol aklında bulunsun.

Çadır kiralama olayını bilmiyorum. ordaki markette adam bir çadırı öylesine kurmuştu tutarsa diye ama ne oldu bilmiyorum. gece kalacaksanız mutlaka ateş yakın biz gittiğimizde mangalda ateş yakmak serbesti (yer ateşi kesinlikle yasak) ama dediğim gibi haberlerde ateş yasaklandı yazıyordu.
    el feneri
    kalın kıyafetler alın akşamları soğuk olur

of kamp yapmayı özledim kıskandım valla
    Motorlu Günlükleri - İnazuma F - Pek Yakında Yayında

Motosikleti
    Pulsar
    Canım güzel memleketime herkesi bekleriz, yollar ve konaklamaya gelirsek; yol şu anda güzel, asfalt bir kış gördü bozulduğunu zannetmiyorum geçtiğimiz sonbahar gittim, bir arkadaşımız ateşin yasak olduğundan bahsetmiş, doğru mangal ve ateş yasak ama küçük bir ispirto ocağı bir de tava kamp kuracaksanız işinizi görür merkezde kalıp bir otelde konaklayıp git gel yapabilirsiniz mesafe yedigöller 42, Abant'a 30, gölcük 16 km, gölcük yolu biraz bozulmuştur kış şartlarından dolayı, tekeriniz düz bassın, herkesi bekleriz.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    7 göllerde hotel var mı beyler illaki çadır mı konaklama ?

Motosikleti
    İnazuma F
    Alıntı DraQuila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otel falan yok. Yedi göller biraz ıssız biryerdir. Arazide müsait değil. Zaten yaparlarsa oraya yazık ederler. Bence Yolu bile yapmamalıydılar.Bilinçsiz insanlar içine ediyor güzelim yerin.
    Bungalow evler var , yeni yapılanlarda vardı ama nasıl kiralanır yada rezarvasyon yapılır bilmiyorum. Milli parklara bağlı.

Motosikleti
    XJ6N
    teşekkürler bilgiler için fakat 3 gün yağışlı oldugu için rotayı Bursa yaptık ama bidahaki seferde buraya gideriz dediğiniz gibi bolu merkez - yedigöller arasındaki 42 km asfalt yol olmuş

Alıntı DraQuila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir merkezinde kalıp gitmek daha iyi eğer full ekipman kamp yapamıyorsanız.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Buraya bir kamp atalım o zaman, ben varım kapm yapmaya derse bir kaç kişi genel bir organizasyon yapar başlık açar bir etkinlik düzenleriz.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    İnazuma F
    Merhaba YouSuffer

Yedi göllere gittinizmi?

Motosikleti
    XJ6N
    Merhaba YouSuffer

Yedi göllere gittinizmi?
    hayır yağış vardı bursaya gittik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)