Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bayanlar, Baylar egzosta ne olmalı fena takıldım.. Yorumlarsanız sevinirim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Arkadaşlar, kawa300 egzos düşünüyorum, her kafadan başka ses çıkıyor..

"600 cc deil motorun, yoşi, akrapoviç gibi pahalı egzoslara girme aynı sesi tigerdan alırsın..
    Satarken bir anlamı da olmaz..."

"Two brother kawa da çok guzel ses veriyor neden düşünmüyorsun?"

"Yapıştır bir akrep takma kimseyi.."

Tabikii en son bi karar vericem kendimce ama gene farklı fikir almakta fayda var diye dusunuyorum.. Akıl akıldan üstündür..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ya hacı ne ugrasıyıon 80 tl ye cup egzozu al +5 hp
    something123 bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erkek çocuğumusun sen napıcan egzozu orjinal haliyle kalmalı gaza gelir biyere saplarsın sonra

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Bence akrep taktir. Satarken fiyati yukseltmiyor evet ama tigerli bir motor yerine akrepliyi tercih ederim alici olsam

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mostro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence akrep taktir. Satarken fiyati yukseltmiyor evet ama tigerli bir motor yerine akrepliyi tercih ederim alici olsam
    Yani diyorsun ki. Sen masrafı yap. Benim yerime taktır akrebi. Ben senden ucuza alırım. Ölücüyüm....
    M.Cankurt ve something123 bunu beğendiler.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    MT 07
    evet tercihi yukseltebilir yani kolay satışı sağlayabilir... tşk ederim

Ama evet okdr masrafı yapınca da insan cidden ölü fiyata satarsa kotu hissediyor kendini..

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Ninja 300 kotu bir motor degil. Sinifinda isim yapmis kendini kanitlamis bir motor. Ona da akrep yakisir hadi 5bin liralik cinli grenajli olsa egsozu keser boru kaynatir devam ederdin. Akrep fanatikligim yok akrep olmaz yoshi olur twobros olur. Kaliteli markalardan gozune guzel gozukeni yap bence. Yakin zamanda satmayi dusunuyorsan yapma. Daha egsozun taksiti bitmeden leovince li motorumu satmistim :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani diyorsun ki. Sen masrafı yap. Benim yerime taktır akrebi. Ben senden ucuza alırım. Ölücüyüm....
    Suan motor almayi dusunmuyorum. Bir tane var idare ediyoruz

Yazida anlatmak istedigim egsozun ticaretteki yeri ve onemi :D. 3000 verir alirsin egsozu satarken verdigin 3bini kardes akrep de taktirmissin ben sana 3bin fazla odiyim demez. Ne olur hizli elden cikarirsin o kadar

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada şimdi bende bişeye takıldım genelde baylar, bayanlar derler neden başlık ters acaba satış konusunda da öyledir para harcamadan sadece benzini koyup gezmek lazım. yinede takmak istersen satacağın zaman üzerinden çıkar onu ayrı sat

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Gecen gün garajımızda bir abimin Mt-07 sine full headerlı akrapovic taktık...

Garaja kedi geldi kaplan çıktı

Bence akrapovic ...

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ninja 300 kotu bir motor degil. Sinifinda isim yapmis kendini kanitlamis bir motor. Ona da akrep yakisir hadi 5bin liralik cinli grenajli olsa egsozu keser boru kaynatir devam ederdin. Akrep fanatikligim yok akrep olmaz yoshi olur twobros olur. Kaliteli markalardan gozune guzel gozukeni yap bence. Yakin zamanda satmayi dusunuyorsan yapma. Daha egsozun taksiti bitmeden leovince li motorumu satmistim :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

Suan motor almayi dusunmuyorum. Bir tane var idare ediyoruz

Yazida anlatmak istedigim egsozun ticaretteki yeri ve onemi :D. 3000 verir alirsin egsozu satarken verdigin 3bini kardes akrep de taktirmissin ben sana 3bin fazla odiyim demez. Ne olur hizli elden cikarirsin o kadar
    15 binlik motora 3 bin lira koyarak 18 bine satamazsın. yine 15 bine satarsın evet daha kolay. ama 3 bin tl zarar edersin. e onun yerine 15 binlik motoru 14 e çok çok daha kolay satar ve 3 değil 1 tl zarar edersin...
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada şimdi bende bişeye takıldım genelde baylar, bayanlar derler neden başlık ters acaba satış konusunda da öyledir para harcamadan sadece benzini koyup gezmek lazım. yinede takmak istersen satacağın zaman üzerinden çıkar onu ayrı sat
    çünkü bayanlar önce yazılır, kibarlıktandır, hiç bayanlar yazmayanlar da var.. uyarıyorum yavas yavas olacak

Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen gün garajımızda bir abimin Mt-07 sine full headerlı akrapovic taktık...

Garaja kedi geldi kaplan çıktı

Bence akrapovic ...
    cıbırloverrrrr o mt 07 o, 689 cc makine, tek aynılık 2 silindir olması bu 300 ole kaplan olur mu ki yemez ama akrep evet baya tok sesi var zaten en tok ses akrepte bence de..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bence taktırma bişey. egzoz değiştirmek toplumsal olarak yanlış çünkü. senin motorunun gürültüsünü kimse dinlemek zorunda değil. bugün farketmiyorsun belki ama hasta yatan var , bebeği uyuyan var.
    gelişmemiş cahil toplumumuzda son derece normal karşılansa da bunun ne kadar yanlış bir hareket olduğunun farkına varmalısın.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence taktırma bişey. egzoz değiştirmek toplumsal olarak yanlış çünkü. senin motorunun gürültüsünü kimse dinlemek zorunda değil. bugün farketmiyorsun belki ama hasta yatan var , bebeği uyuyan var.
    gelişmemiş cahil toplumumuzda son derece normal karşılansa da bunun ne kadar yanlış bir hareket olduğunun farkına varmalısın.
    taktırma amacım kimseyi rahatsız etmek değil aslında evet çok haklısınız ama,
    trafikte çok kalıyorum arabaların en azından motoru sesiyle farkedip üstüme sürmemesini bi uyarıcı olarak dusunuyorum.. bununla beraber hangisi olsa diye karar veremedim..
    ama elbette rahatsızlık verdigi açık o sesin..
    Elinde telefon yanında sagında solunda kim var diye hiç farketmeyen abla ve abiler o sesle en azından bir toplarlanıp bişi var yahu yanımda diyebiliyor..
    barodi bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    taktırma diyenleri dinleme çağrı konuşmuştuk bu konuyu, varsa paran akro yoksa tiger bu kadar basit. Tiger hiçbir zaman bir akrapovic olamaz. Satarken ne olacagını dusunme.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taktırma diyenleri dinleme çağrı konuşmuştuk bu konuyu, varsa paran akro yoksa tiger bu kadar basit. Tiger hiçbir zaman bir akrapovic olamaz. Satarken ne olacagını dusunme.
    Aynen maliyet/ fayda karşılaştırması yapıyorum işte Ermancan, ya aynen boşver dicem marka olsun dicem, ki two brothers gibi duruyor brn ile konuşuyorum bi yandan..

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Orjinalin sesi daha güzel
    www.youtube.com/watch?v=L-k0FoNJAoM&sns=em
    barodi ve something123 bunu beğendiler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıra çiftin leş sesi... Tiger a hiç bulaşma sebep sadeceçok yüksek ses veriyor olması. Geri kalanı içinse göz zevkinden başka bir farkı yok. Zaten sadece egzozla alacağınız gücü, hızlı giderken bi cm daha başınızı eğerek alabilirsiniz

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Ablaların ablası ben seni tigerla sevdim vututuuutututuutu çağrı geri gelsin akrapovic neymiş

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ixil diorum en son 800 tl civarindaydi...

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzosa alışınca stock biraz sessiz geliyor işte...

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıra çiftin leş sesi... Tiger a hiç bulaşma sebep sadeceçok yüksek ses veriyor olması. Geri kalanı içinse göz zevkinden başka bir farkı yok. Zaten sadece egzozla alacağınız gücü, hızlı giderken bi cm daha başınızı eğerek alabilirsiniz
    amacımız hiz deil egzosun katacagı beygir yoşide 2 beygir falan daha çok ses için egzos diorum ben..

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablaların ablası ben seni tigerla sevdim vututuuutututuutu çağrı geri gelsin akrapovic neymiş
    Çağlar az kaldı olum von von.. kadıkoy seni beklior

Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ixil diorum en son 800 tl civarindaydi...
    ixil hiç bakmadım aslında.. bi bakmak lazım tşk ederim
    caglar48 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)