Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HYOSUNG GT250 NAKED CAFERACER

Motovento
    REKLAM ALANI

Sizce bu motordan cafe racer olarak nasıl bi şey çıkar ya da cafe racer yapımına uygun bi motor mu? bilgilendirirseniz sevinirim aynı fiyat düzeyine uygun caferacer motor önerilerinizi de alabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayni fiyat derken ?

yani fiyat olarak yakın farklı cafe racer tarzına uygun motorlardan bahsetmiştim

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    olay senin zevkinde bitiyor benim sevdiğim sana uymaz senin sevdiğin bana uymaz cafe racer ceviricem diyip kafanda birşeyler tasarlamadan işe dalınca ya çok alakasız yada çok basit kopya işler çıkıyor yapmak istenilse yapılır çokda güzel olur tabi orası ayrı

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    285331196 ilan numaram al başla hemen :D hatta getir beraber yapalım

öncelikle teşekkürler haklısınız ama bazı motorlar bu duruma elverişsiz o yüzden soruyorum benim kafama yattı scooter motorlardan sonra ilk naked motorum olacak hayırlısıyla aklımda gidon ve sele kısmını tamamladıktan sonra dönüşümün büyük çoğunluğu biter diye umuyorum ama sele kısmı beni biraz muallakta bırakıyor

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    facebookdan eklersen yardımcı olabilirim bende ybrden yaptım cafe racer cem unutmaz diye ekleyebilirsin
    İTLİK VE SERSERİLİK

tamamdır lakin bu işlere şu anda giremem maalesef önden bi piyasa ve hazırlık yapıyorum birde para muhabbeti var :D şu üniversite işi var onu bi halledeyim :D bu işlere direk girişicem

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı HerrGEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle teşekkürler haklısınız ama bazı motorlar bu duruma elverişsiz o yüzden soruyorum benim kafama yattı scooter motorlardan sonra ilk naked motorum olacak hayırlısıyla aklımda gidon ve sele kısmını tamamladıktan sonra dönüşümün büyük çoğunluğu biter diye umuyorum ama sele kısmı beni biraz muallakta bırakıyor
    ah işte herkes aynı hataya düşüyor iş sele ve gidonla bitmiyor onu güzel yapan aksesuarlar renk vs vs uzuyor yoksa sırf yapmak için yapıcaksınız bitince neye benzer bilinmez ama sizde ters gidon yada acısı olmayan m gidon takıp seleyi düz yapıcaksanız evet o zaman şaseden dolayı elverişsiz olur

neyse bence sen bi şu sitelere biraz bak belki farklı birşeyler gelir fikir olarak

http://www.bikeexif.com/

http://thebikeshed.cc/page/5/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)