Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Benim gibi olan var mı ? (Yalnız)

Motovento
    REKLAM ALANI
    BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Herşeyim var ama arkadaşım yok . Aslında çok fazla arkadaşım var fakat hiç birinin motorsikleti yok . Bıktım artık bir buluşma ayarladigimizda tek araç bende motorsiklet 2 kişilik zaten , birini alsan öburu dışarda kalıyor. Şöyle hava güzel atliyim geziyim dediğimde tek başıma dolaşıp duruyorum ve bir süre sonra bu çok sıkıcı. Satmayı bile düşündüm bir ara . Kız desen çoğu motorsiklet sevmiyor ya da korkuyor en azından benim tanıdıklarım öyleydi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bulunduğun ilin motosikket teşkilatlarına karışıcan kardeşim.

KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Kardeş herseyim var dediğine göre zenginsin bana bi tane r25 al her hafta izinli günümde beraber istediğin yere gidelim ;)
    nuwanda324, adenizkusu, kuzan14 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı KURT-BOZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş herseyim var dediğine göre zenginsin bana bi tane r25 al her hafta izinli günümde beraber istediğin yere gidelim ;)
    Motorsiklet ile ilgili , zengin değilim. Olsa eger valla alırdım gezelim diye .

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Bir süre ben de yalnız gezdim.
    Normaldir, zamanla olacaktır. Kafanıza uygun birileriyle tanışırsınız.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    uzaksın lan yakın olsan gel bakarız bi çaresine derdim
    ugurcan88 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzaksın lan yakın olsan gel bakarız bi çaresine derdim
    Canın sağolsun be
    berk_cglr bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olsam ne olur ki amaç karşı cins ise satıp araba al. arkadaş çevresi genişse de minibüs

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Ben geçen yaz motosikleti aldım karşıma o sıralarda dul bir hanım çıktı. Bir arkadaşlık sitesi vasıtasıyla tanıştık ben 34 o ise 31 yaşındaydı ehliyet alana kadar bir ay boyunca nerde akşam orda sabah ediyorduk o bar senin bu pub benim geziyorduk. Hatta bir kere ehliyetsiz Amasya ya bile gitmiştik. Motor ve kadın başka bir şey. Milletin dediğine bakma motosiklet ile modeli farketmez her türlü gezersiniz. sANADA TAVSİYE dul bul hayatını yaşa
    Tolgakan bunu beğendi.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Ben de antalya gibi bi yerde yalnız geziyorum dostum, boşver gazlamaya devam

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...-mutsuzum.html

Daha önce böyle konum vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Benim arabam da var halbuki galiba ben malım :D

Kardeş hepimiz bu dünyada yalnızız.
    Eş dost akraba defterini ben motorsikletle maziye gömdüm arkadasm kardesim dedigin insanlar sacma sapan sebepler yuzunden sana kuser darılır vs. ama motora yap bakimini al benzinini gazla gitsin motor bi özgürlük anahtaridir acmasini bile kafan estimi istedigin yerelere bas. Git .
    Ben arkadaslarma daha cok vakit ayirmak icin motoru mu sattm ve parasini arkadas dediklermle yedim para suyunu cekti bi sor bakim yaninda kimler var kim kaldi .
    Herseyi bosver motoruna bin baktn skldin modufikasyon yapmaya bak emin ol bundan iyisi yok .
    Senden tek ricam motoru dikkatli kullan yavas git hatta hiz kurallarina uy 50yse 50kardesim 51 km hıza ckma Allaha emanet ol

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Aynı ertten muzdarip iken bi motorcu abime danıştığımda aldığım cevap aynen şu idi.
    Işıklarda neyi denk gelse... , Gerçi orda da anca dürümcü kurye denk gelir hıa...

olmuştu .

Neyse sonradan razı olsun tanıştırdı birileriyle beni. Motosikletin servisi olanlara falan bi sorsan abi?

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de antalya gibi bi yerde yalnız geziyorum dostum, boşver gazlamaya devam
    Haydaaa konu açtım güncelledim bile 😇
    Tabi benim makina 150 lik yetişemez.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı tyfn06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş hepimiz bu dünyada yalnızız.
    Eş dost akraba defterini ben motorsikletle maziye gömdüm arkadasm kardesim dedigin insanlar sacma sapan sebepler yuzunden sana kuser darılır vs. ama motora yap bakimini al benzinini gazla gitsin motor bi özgürlük anahtaridir acmasini bile kafan estimi istedigin yerelere bas. Git .
    Ben arkadaslarma daha cok vakit ayirmak icin motoru mu sattm ve parasini arkadas dediklermle yedim para suyunu cekti bi sor bakim yaninda kimler var kim kaldi .
    Herseyi bosver motoruna bin baktn skldin modufikasyon yapmaya bak emin ol bundan iyisi yok .
    Senden tek ricam motoru dikkatli kullan yavas git hatta hiz kurallarina uy 50yse 50kardesim 51 km hıza ckma Allaha emanet ol
    Az daha senin yaptığını yapma noktasına gelmiştim. Ama şimdi yorumları görünce fikrim değişti sagolasin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...-mutsuzum.html

Daha önce böyle konum vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Benim arabam da var halbuki galiba ben malım :D
    Hocam konunu hatırlıyorum, ama pek sallamamistim saçma bulmustum ama şimdi anlıyorum tekrardan inceliyim barii

Edit : benim durum farklı kardeş benim arkadaş çok ama motorsiklet kullanan yok . Kız arkadaslarimda motor sevmiyor gel gezelim desem korkuyorlar
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Şimdi bol bol vaktin varken gez toz dolaş. Nasılsa bir gün zaten etrafın dolduğunda istesende böyle yalnız kalamazsın. Gençlik bir kere geliyor. Tadını çıkar...

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı BlackNaked adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az daha senin yaptığını yapma noktasına gelmiştim. Ama şimdi yorumları görünce fikrim değişti sagolasin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Hocam konunu hatırlıyorum, ama pek sallamamistim saçma bulmustum ama şimdi anlıyorum tekrardan inceliyim barii

Edit : benim durum farklı kardeş benim arkadaş çok ama motorsiklet kullanan yok . Kız arkadaslarimda motor sevmiyor gel gezelim desem korkuyorlar
    Hocam ben arkadaş edinmeye başladım o gece fazla duygusala bağlamışım üniversitede motosiklete binen herkese laf attım telefon aldım falan. Memleketteki arkadaşları aradım haftasonuna ziyaret edecem. İnsanlara güler yüzlü davranıyorum en ufak bi tanışıklığım olan kadın erkek farketmez utanmadan selam verip hatır soruyorum
    Bi de fazla kask mont vs var mı ? Neden artçınız olmuyor orasını anlamadm.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydaaa konu açtım güncelledim bile ��
    Tabi benim makina 150 lik yetişemez.
    Daha tanışamadık hayırlısıyla yaz'a bolca km yaparız Rodaj'ı yeni bitirdim bakalım daha nasıl gidiyor emin değilim :d

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben arkadaş edinmeye başladım o gece fazla duygusala bağlamışım üniversitede motosiklete binen herkese laf attım telefon aldım falan. Memleketteki arkadaşları aradım haftasonuna ziyaret edecem. İnsanlara güler yüzlü davranıyorum en ufak bi tanışıklığım olan kadın erkek farketmez utanmadan selam verip hatır soruyorum
    Bi de fazla kask mont vs var mı ? Neden artçınız olmuyor orasını anlamadm.
    Kask var hatta intercom aldım artci ile sohbet etmek yada sıkılmasın müzik dinlesin diye ama bilin bakalım ne eksik ?😄
    Erkek artci tercih etmiyorum kilo ve denge sorunu oluyor zevk almıyorum motorsikletten çekişi düşüyor vs.. hem 2 erkek sıkıcı oluyor he 2 motor olur 4 erkek arkadaş gezer tozariz o olur tabi

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorsuzluk nedir bilir misin ? Haline şükret :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)