Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial X-Treme Max 150 Alacağım HELP !

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bu hafta içi büyük bir araştırma sonucu beğendiğim motosikleti görmeye gideceğim fakat ilk motosikletim olacak bu ve ne yapmam gerektiğini pek bilmiyorum nelere dikkat etmeliyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    bir black cat kullanıcısı olarak black cat in daha hoşuna gidebileceğini söylemek istiyorum. Ha e-max kötü mü? tabiki değil ama black cat'e bir bak
    Ereen bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Ereen bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    mondial x treme max
    max sahibi olarak arkadaşım çık motorun üstüne bir gez vites geçişlerine bir bak gidişine çekişine bak fabrika çıkışlı üstünde sulu akü bu akü bir süre sonra bitiyor marşa bas çalıştır kapat bir daha çalıştır bakalım tekte çalışacak mı? alırsan orjinal aynalarını değiştir. Kasise biraz hızlı gir biraz ani frenler yap süspansiyonlar görevini yapabiliyor mu yoksa patlak mı frenlerin durumu ne onlara bak. Süspansiyonlar önemli bu motorla hoplayıp zıplayan çok oluyor patlama ihtimali oluyor. Süspansiyon bir kere patladığında değişmesi lazım kolay iflah olmuyor.
    Ereen bunu beğendi.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim baya faydalı oldu dediklerinizi harfiyen uygulayacağım
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)