Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Racing Deri Mont Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    Merhaba herkese şuan revit 4 mevsimlik mont kullanmaktayim yazinda bu montu kullanabilirim ama deri korumali dainese yada alpinestar hörgüçlü bir mont alma düşüncesindeyim bütçem 2bin lira civari önerebileceğiniz bir mont var mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Yazın deri dainese fln zor olur sanirim, bende sonbaharda aldim rahatti, ama gecen hafta bile hava sicakladi iceri hic hava almior yanabiliriz yani..

Yazin daha çok fileli mont bakmak lazim dainesenin cok guzel modelleri var istanbuldaysaniz mototaşa ugrayin derim çok çeşit mevcut... telden yaziyorum hatam olduysa sorry

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/141060-bayan-erkek-ekipman-tanitimi-goz-atmak-isteyenler-buyursun.html

Burada ekipman inceleme konum var. Montlara bakabilirsiniz.

Sayfamdaki montlar
    Dainese racing c2 pelle fiyatı 2 binliranın azıcık üstünde.Bunu eşim kullanıyor

Ve Dainese G. Laguna evo pelle Lady var. Bu benim montum fiyatı 1.500tlydi sanirim. Erkek için olanıda var aynı modelin.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı AlpAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese şuan revit 4 mevsimlik mont kullanmaktayim yazinda bu montu kullanabilirim ama deri korumali dainese yada alpinestar hörgüçlü bir mont alma düşüncesindeyim bütçem 2bin lira civari önerebileceğiniz bir mont var mi?
    fc motodan aldım 1100 tl horguclu alpine stars deri mont . Türkiye fiyatı 2200 tl. ben yurt dışından sıparıs verdim 10 gunde geldi. vergi kargo toplam 1300 ediyor

[IMG][/IMG]
    mithrelios ve KYorulmaz bunu beğendiler.

Motosikleti
    xj6 diversion f
    teşekkur ederim ugrayacagim mototaşa

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

tesekkur ederim inceleyecegim 2.montu

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

tesekkur ederim bu montada bakacağim

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    alpinestars atem kullaniyorum. havalandirmasi bol ust kalite bir mont. yukarida belirtildigi gibi, fcmoto ve motoin.de ye bakin mutlaka, buradaki fiyatlar cok yuksek, buradakinin yari fiyatina alabilirsiniz asagi yukari.
    barodi bunu beğendi.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Merhabalar;

1.5 yıl önce Dainese Deri montumu 2bin Tl ye almıştım. Oldukça memnunum. Temiz bir şekilde bakarsanız ömürlüktür. Alpinestar'ın da çok güzel deri ceketleri mevcut. Tamamen zevkinize ve size uymasına bağlı. Aşağıda TR linkini ve Fc Motor linkini paylaşacağım.

TR linki : http://www.ergurmotor.com.tr/ffeg~u~...c2-pelle-ceket

Fc Moto Linki : http://www.fc-moto.de/Dainese-Super-...Leather-Jacket

İmkan var ise Barodi arkadaşımız gibi Fc Moto'dan siparişi vermek mantıklı. Siparişi vermeden alacağınız montu bir mağazada deneyiniz.
    Beden konusunda problem yaşanmasın

barodi bunu beğendi.

Dainese Super Rider pelle hörgüçlü deri mont aldım geçenlerde. Motor üzerinde seyir halinde iken (25-30 Derece) sıcaklık problemi yaşamıyorum. (şuana kadar ki max sıcaklıklar bunlar )
    Öncesinde alpinestars Atem serisini denemiştim. 15.dk dan sonra koltuk altı sıkmaya başlamıştı. Dainese super rider bedenime olmasa idi dainese G.Super speed tekstil den yana yapacaktım tercihimi.

Mutlaka deneyerek hatta magaza içinde 15-20 dk üstünüzden çıkartmadan seçiminizi yapmanızı öneririm.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;

1.5 yıl önce Dainese Deri montumu 2bin Tl ye almıştım. Oldukça memnunum. Temiz bir şekilde bakarsanız ömürlüktür. Alpinestar'ın da çok güzel deri ceketleri mevcut. Tamamen zevkinize ve size uymasına bağlı. Aşağıda TR linkini ve Fc Motor linkini paylaşacağım.

TR linki : http://www.ergurmotor.com.tr/ffeg~u~...c2-pelle-ceket

Fc Moto Linki : http://www.fc-moto.de/Dainese-Super-...Leather-Jacket

İmkan var ise Barodi arkadaşımız gibi Fc Moto'dan siparişi vermek mantıklı. Siparişi vermeden alacağınız montu bir mağazada deneyiniz.
    Beden konusunda problem yaşanmasın

http://hizliresimyukle.com/images/20...A0006729c7.jpg
    verdiğiniz linkteki ceketin içinde sırt koruması var mı?

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi montun icinde sirt korumasi geliyor ki? En fazla koruma pedi oluyor benim bildiğim.Hangi markalar sirtlikli mont satıyor ?

Motosikleti
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi montun icinde sirt korumasi geliyor ki? En fazla koruma pedi oluyor benim bildiğim.Hangi markalar sirtlikli mont satıyor ?
    daha önce deri mont kullanmadığım için bilmiyordum, daha yeni mont aldım ve sırtı boş gelince şaşırdım.
    çünkü 2000 küsür tl para veriyosunuz ama 80-100 liralık korumayı koymuyorlar. ilk başta garip geldi açıkçası..

Motosikleti
    DUKE 200
    daha önce deri mont kullanmadığım için bilmiyordum, daha yeni mont aldım ve sırtı boş gelince şaşırdım.
    çünkü 2000 küsür tl para veriyosunuz ama 80-100 liralık korumayı koymuyorlar. ilk başta garip geldi açıkçası..
    Iyide 2.000 kusure mont alan adam icindeki 80-100tlik sirtligi napsin. :D
    Dainesenin sirtlik ve belliği 500tl zaten :D Onuda adam montun icine katip 2 liraya vermez ki :D yine fiyat artar oyle bisey olsa.

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Alpinestars alacaksan yurt disindan almak fiyat acisindan biraz daha mantikli. Dainese alacaksan yapilan indirimle TR fiyati yurtdisinda ki ne cok yakin oluyor, taksitle alma sansin oluyor ayrica.
    Dainese kalite olarak Alpine'den bir tik onde, ama yinede genel olarak ust seviye ekipmanlarin hepsi birbirine cok yakin kalitede. Magazalara gidip deneme sansin varsa ustunde dene gor, hangisi icine sinerse onu al. o kadar para veriyorken baskasinin zevkine gore tavsiyeyle pek saglikli olmaz bu isler

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    EldekiDebryj cevaplamış. Ceket sırt koruması ile gelmiyor malesef. Harici bir sırtlık ile kullanıyorum.

Dainese Super Rider pelle hörgüçlü deri mont : 3.000 TL
    Dainese Balaklava (yazlık) Fiyatı bilmiyorum.
    Dainese dizlik Knee V E1 : 220 TL
    Dainese Sırtlık Manis D1 G2 : 285 TL

Muğladan günü birlik uçakla gelip , 3.100 TL ödeme yaptım. Pazarlık etsem 3.000 ede bırakırdı sanırım. (Yer istanbul - mototaş , Gün içinde uğradığım mağazalar arasında en samimi mağaza çalışanlarına sahip yerdi diyebilirim.)
    İmkanınız var ise magazadan nakit para ile alışverişinizi yapın , güzel indirimler alırsınız.

Motosikleti
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyide 2.000 kusure mont alan adam icindeki 80-100tlik sirtligi napsin. :D
    Dainesenin sirtlik ve belliği 500tl zaten :D Onuda adam montun icine katip 2 liraya vermez ki :D yine fiyat artar oyle bisey olsa.
    demek istediğim şuydu,
    o kadar para verip en iyi şekilde korunma için en iyisinden deri ceket alıyoruz, ancak en önemli koruması içinde gelmiyor.
    belki normaldir ama bana ilk başta garip geldi.

Motosikleti
    xj6 diversion f
    cevaplar için herkese tesekkur ederim dün hasanpaşadan miss riderin yanindaki mağazadan dainese d1 racing ceketimi aldim fiyati gayet uygun geldi internetteki belirle sitelerde epey pahaliya satiyorlar ustume tam oturdu korumalari falan düşünen arkadaslara tavsiye ederim tek eksiği hörgücü yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)