Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DUKE 690 - 18 YAŞ ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza 250
    Başlığa bakıp aldanmayın arkadaşlar. Sahibindene ara ara bakıyorum Duke 690 özel ilgi alanıma giriyor,zaten hepi topu 5-6 aktif ilan oluyor aşağıda ss gördüğünüz ilanı yeni gördüm. Açıklaması başka bir garip. "18 yaşındaki yeğeni kaza yapmış, sadece egzostu eğikmiş" ilan sahibi arkadaş foruma üye midir bilmiyorum ama benim burada değinmek istediğim şey ailelerin sorumlulukları üzerine. Zengin olabilirsiniz, çocuğunuza ne istiyorsa alıyor olabilirsiniz ama bir insan 18 yaşındaki çocuğuna duke 690 alır mı ? Almalı mı ? Ailelerin bu konuda biraz sorumluluk sahibi olması gerekiyor. Sonra motosiket tu kaka. Bizim oğlana da aldık ertesi gün kaza yaptı, şeytan icadı gibi söylemler.

İlan da bu:

Pisman bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alınabılır neden alınmasın cocugun tecrubesı hakkında herhangı bı bılgıye sahıp degılız sonucta belkı cocuk 12 yasından berı motor tepesındedır bide bu yonden dusunmek lazım
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınabılır neden alınmasın cocugun tecrubesı hakkında herhangı bı bılgıye sahıp degılız sonucta belkı cocuk 12 yasından berı motor tepesındedır bide bu yonden dusunmek lazım
    Hocam o dediğiniz off-road ya da pist de olsa olabilir ancak plaka takıp trafiğe çıkma olayı olmaz. Yeni yasada zaten bunun için var. Ayrıca gerçekten çok iyimser bir yorum yapmışsınız

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o dediğiniz off-road ya da pist de olsa olabilir ancak plaka takıp trafiğe çıkma olayı olmaz. Yeni yasada zaten bunun için var. Ayrıca gerçekten çok iyimser bir yorum yapmışsınız
    ben 15 yasımdan beri aktif istanbul trafiginde motosiklet suruorum bence olurmu olur yani
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    bu konunun gereksizliği cidden yüksek derecede. insanların kendi evlatları, neyi layık görüyorlar ise onu alıyorlar

Motosikleti
    Forza 250
    12 yaşında başlamaktan bahsediyorum tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konunun gereksizliği cidden yüksek derecede. insanların kendi evlatları, neyi layık görüyorlar ise onu alıyorlar
    Teşekkür ederim yorumunuza...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Ancak şunu da söylemeden geçemeyeceğim, o zaman forumda 600rr ile başlıyayım mı diye soran genç arkadaşlara atar yapma gibi bir lüksümüz yok, babası neyi isterse alır değil mi ama ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    birsürü akaba trafik kazasında öldü trafikte arabadaysan kader motorda ölürsen şeytna icadı :D

bu sigara içen kiilerin kötü ama içiyruz demesi gibi kendiyle çelişen insnalar

Motosikleti
    gt250r
    18yaş o tork cc ile birleşirse sonuç görüldüğü gibi sahibinden de kazali motor satisina neden olur,en iyi ihtimal..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Kardeş olur olur sıkıntı da olur ama olur yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)