Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor ile çevirmede

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Arkadaşlar yeni motor aldım adam irsaliye verdi bununla çevirme falan olduğunda sıkıntı yaşar mıyım garanti belgesi ve fatura pazartesi elime geçecek fatura olmadığı için henüz plaka yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    Plakan yok ne demek sorun yasarmiyim?Kaza yaptigini farzet nasil tutanak tutacaksin?ihlal yaptin cezayi nereye yazacaklar?Free şekilde gezme ayricaligini sana kim neden tanisin? Bunları düşünemeyen ve motosiklet alip plaka cikarana kadar trafiğe cikilmasinin yasak olduğundan bi haber olmandan dolayı sana hayirli olsun demek bile gelmedi içimden.
    VESPERA bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Yasssağğğ yeğenim yasssağğğ müdür ben olsam.....

istanbu_gezg bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Kardeş ilk motorum değil. Sıfır aldığım ilk motorum ama. Yanlış anlama tecrübe sahibi bir insanım ama bu yasal işlemler için tecrübem var anlamına gelmiyor zaten ben trafikte vızıl vızıl geziyorum dedim mi hemen kurup kurup yazıyorsunuz buraya.

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ilk motorum değil. Sıfır aldığım ilk motorum ama. Yanlış anlama tecrübe sahibi bir insanım ama bu yasal işlemler için tecrübem var anlamına gelmiyor zaten ben trafikte vızıl vızıl geziyorum dedim mi hemen kurup kurup yazıyorsunuz buraya.
    çevirmeye girersem sorun yaşar mıyım demişsin kardeşim senin madem ilk motorun değil bilmiyor musun plakasız+ruhsatsız araç kullanılmadığının. yoksa evinin garajında mı çevirmeye girmeyi planlıyorsun?

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Motoru aldım 1 hafta bekledim plakasının çıkmasını, mecbur bekliycen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)