Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

6.Sınıf HGS (yeni HGS ler)

Motovento
    REKLAM ALANI

Perpa iş bankasında bol miktarda 6. Sınıf hgs var. Belki yolunun üstü olan vardır, bilgisi olsun.
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bugün Mecidiyeköy Ptt'ye gittim olacağını beklemiyordum ama sordum bugün iki balya kart (Sanırım 20 adet) gelmiş , hemen eski birinci sınıf kartı iptal ettirip yerine 6. sınıf kart aldım.
    Bu civarda ihtiyacı olan arkadaşların bilgisine (eskisinde ki bakiyede bir süre sonra yeni karta aktarılıyor)

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    hortlatiyorum. Agustos 15 ten beri 6.sinif ariyorum. 1. sinif almak istedigimde de sizin arac 6. sinif o yuzden 1. sinif veremeyiz diyorlar. Ama 6. sinif da yok, alamiyoruz. Sikayette bulundum 3 defa, yok yok yok. bankada yok. gaziosmanpasa, kucukkoy, eyup, ikitelli gitmedigim sube kalmadi sirkeciyi aradim sordum dedi su subede var gittim, kadin yok dedi. yok ya altin alirsin dolar alirsim 6.sinif hgs alamazsin o derecede piyasada yok.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Mecidiyeköy Ptt'ye gittim olacağını beklemiyordum ama sordum bugün iki balya kart (Sanırım 20 adet) gelmiş , hemen eski birinci sınıf kartı iptal ettirip yerine 6. sınıf kart aldım.
    Bu civarda ihtiyacı olan arkadaşların bilgisine (eskisinde ki bakiyede bir süre sonra yeni karta aktarılıyor)
    Mecidiyeköy'de hangi PTT Acaba ?

Motosikleti
    Cb 125 f
    Hesabının olduğu,yada maaş müşterisi olduğun banka var ise internet sitesinden bakmanızı tavsiye ederim. Bulunduğum çevrede bende PTT'de HGS bulamadım ve maaş aldığım bankadan HGS başvurusu yaptım, 3.gün Kart olarak kargo ile teslim edildi.

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı Bilinmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hesabının olduğu,yada maaş müşterisi olduğun banka var ise internet sitesinden bakmanızı tavsiye ederim. Bulunduğum çevrede bende PTT'de HGS bulamadım ve maaş aldığım bankadan HGS başvurusu yaptım, 3.gün Kart olarak kargo ile teslim edildi.
    isbankasi ve garantide de yok. cok denedim.ziraate sordum yok, ykb de yok. simdi ulkedeki tum subeleri de dolasamam ki, bilsem surada var gidip alicam, saka gibi kaldik anca sokak sokak dolasiyoruz isimiz dusuyor metrobusle, otobusle gidip geliyoruz.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Anlayın artık 6. sınıf HGS yok. Bitti.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Elinizde 6. sınıf HGS yada kartlı HGS varsa aracı sattığınızda PTT ye gidip plakayı sıfırlayın.Kartı Kapattırmayın.Yeni araç alınca yeni plakayı tanımlatırsınız.Niye piyasada bunun kıtlığı var oda garip.Tamam her PTT de belki olmaya bilir ama merkez büyük PTT lerde olması lazım.

Motosikleti
    Cb 125 f
    Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isbankasi ve garantide de yok. cok denedim.ziraate sordum yok, ykb de yok. simdi ulkedeki tum subeleri de dolasamam ki, bilsem surada var gidip alicam, saka gibi kaldik anca sokak sokak dolasiyoruz isimiz dusuyor metrobusle, otobusle gidip geliyoruz.
    Hocam şube şube gidip gezmenize gerek yok. Hangi bankadan almak istiyorsanız İnternet üzerinden başvurunuzu yapmanız gerek.
    Şimdi baktım garanti ve İş bankasıda HGS veriyor.Hangi bankada hesabınız var ise o bankanında internet sitesine girip HGS başvurusu yapabilirsiniz.
    Kredi kartına benzer kart olarak veriyorlar bilgin olsun.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Hocam şube şube gidip gezmenize gerek yok. Hangi bankadan almak istiyorsanız İnternet üzerinden başvurunuzu yapmanız gerek.
    Şimdi baktım garanti ve İş bankasıda HGS veriyor.Hangi bankada hesabınız var ise o bankanında internet sitesine girip HGS başvurusu yapabilirsiniz.
    benim akbank'tan aldığım hgs var. Akbank 6.sınıf vermiyor. Finansbank'tan bakıyorum Finansbank 6.sınıf veriyor fakat Akbank'ta ki hgs den nasıl devir yapıcam onu biliyor musunuz ?

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    İşbankası internet şubesi böyle diyor sadece 1. sınıf diyor.

HGS Etiketi Başvurusu

İnternet Şubemizden başvuracağınız HGS etiketi size en kısa sürede kurye ile ulaştırılacaktır.

1. sınıf araçlar için bireysel müşterilerimize yönelik HGS etiketi satışı İnternet Şubemizden gerçekleştirilmektedir.

Diğer HGS etiketi başvurularınız için sizi en yakın şubemize bekleriz.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

YZFR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 200 Abs
    Arkadaşlar ben 2 hafta önce falan garanti bankası internet şubesinden aldım 6.sınıf kart 3-4 gün içinde de geldi. Merak ettiğim bunu gişelerden geçerken çıkartıp okutmamız gerekiyor mu?

Motosikleti
    Cb 125 f
    Bende HGS için önce yakın çevremdeki PTT'leri gezdim ve kart bulamadım. Daha sonra HGS için önce Denizbankın bana yakın şubesine gittim, 6.sınıf HGS kartı olmadığı bilgisini verdiler,bende internet üzerinden başvuru yaptım ve sıkıntı yaşamadan HGS kartım 3.gün kargo ile teslim edildi.
    Daha kullanma fırsatı bulamadım. Ayrıca 30 yada 40 TL gibi kart ücreti kesti banka bilginiz olsun.
    Diğer bankalarda durum nasıldır tam bilemiyorum.
    Başvuru yapınca ayrıntıları karşınıza çıkar sanırım.

Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    İş bankası internet şubesinden başvuru yaptım 6. Sınıf internetten verilmiyormuş bende kredi kartımla entegre 1.sınıf HGS aldım

Motosikleti
    Pulsar NS 150 - Dominar - Tracer 700
    ben çağlayanda'da istanbul adliyesinde çalışıyorum, 2 hafta önce adliye içerisindeki ptt'den aldım, ellerinde başka da olduğunu söylemişlerdi. ara sıra burayı kontrol edin derim.

Şöyle bi şi aklınıza geldi mi? Ben de kart var ama hiç okutmuyorum. Çünkü hep plakadan okuyor. Dolayısı ile kart yoksa hesap açtırın sadece. Kart çok önemli değil. Bunu bir sorabilir misiniz? Belki ile yarar. Bir de PTT'ye mail atın telefon edin 444'e şikayet bırakın. Bakın neler oluyor. Ve aynı zamanda ulaştırma bakanlığı bimer'e edevletten yazı atın. Kart ihalsesi açılacaktır bir müddet sonra. Bir kaç kişinin keyfi bekletmesi hemen sona erer. Devlet para geleceğini hissedince yapar merak etmeyin. Türkiye bırası para verecem diyin.

ben de geçen sene hiçbir yerde bulamayıp sadece mahmutbey gişelerde bulmuştum. bir arayıp sorun derim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)