Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Haftaya Yeni Motorumu Alacağim Fakat

Motovento
    REKLAM ALANI
    AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    Herkese merhaba 20 yaşinda uni ögrencisiyim.1 senedir sl200 kullandiktan sonra geçen hafta tarz değiştirmek istediğimden dolayi motorumu sattim.Okulumdaki motorcu arkadaşlarimla gezi yaptigimiz zaman birbirlerimizin motorlarini denerdik r25/gt250r/cbr250/125 pulsar gibi düşük orta sinif tüm motorlari test etme imkanim oldu bu yönden kendimi çok şansli hissediyorum, gel gelelim kendi istediğim motora boyum ve kalibim yuzunden hyosung gt250r almaya karar verdim hatta haftaya gidip buyuk ihtimalle alacağim belki sizlere komik gelecek ama renk konusunda çok kararsiz kaldim yeni kasalarin siyah rengimi yanlarinda hafif gri stickerlar var yoksa 3 renk olan gövdesi beyaz ön camurluk kirmizi arkasi siyah olan rengimi?suan yaziyi mobilden yazdigim için fotoğraflarini koyamiyorum kusuruma bakmayin dedigim renkleri bilen arkadaşlar sizce hangisi daha güzel görünüyor?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    [IMG][/IMG]
    bence bu
    Furkan Tarık bunu beğendi.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Bilader bi anlatamadık şu hyo ları almamanız gerektiğini. Piyasada kullanan 5000 adam varsa 3000 ini şikayetci

Motosikleti
    xj6 diversion f
    cok yakin bir arkadasim 2014 modelini kullaniyor ve hicbir sorun yaşamadi.ayrica 2.el degil 0 alacagim için ve bakimlarini duzenli yaptiracagimi bildigim için sorun yasayacagimi sanmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

hocam valla bu renk ve 3renk karisimi olan beyazli kirmizili rengiyle git gel içerisindeyim heralde en son hangisi icime sinirse onu alacagim

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı AlpAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok yakin bir arkadasim 2014 modelini kullaniyor ve hicbir sorun yaşamadi.ayrica 2.el degil 0 alacagim için ve bakimlarini duzenli yaptiracagimi bildigim için sorun yasayacagimi sanmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

hocam valla bu renk ve 3renk karisimi olan beyazli kirmizili rengiyle git gel içerisindeyim heralde en son hangisi icime sinirse onu alacagim

Gözünü sevdiğim kardeşim, bunun sıfırına verdiğin para ile R25 sıfırı arasında 500-1000 lira fark var. Bence o seçim varken buna göz ucuyla bile bakmayasın

Motosikleti
    xj6 diversion f
    hocam r25 bindim o motorun gidişinede aşik oldum evet ama zevkler ve renkler kişiden kisiye degisiyor nedense begenmiyorum r25in rengini ve tipini ayrica kucuk kaliyor altimda

Motosikleti
    Sonunda benim gibi R25 in rengini beğenmeyen birini buldum :D Hocam imkânın varsa mt07 alabilirsin.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Hyo al kardeşim güzel motor çok şekil.

Motosikleti
    xj6 diversion f
    renginide deposunun o yamuk tipinide beğenemedim hocam mt07ye hem butcem yetmiyor hemde birden o kadar cc atlamayi düşünmüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

şeklinden kastım aslinda bana yakışan bir motor olması iri bir insan oldugum icin 250cc de bu motor ilgimi çekiyor

Motosikleti
    Kawasaki 250sl de var o cc de. Bence biraz daha araştırın sonra pişman olmamak için

Ama bu motor altinizda çok küçük kalacaktır iriyseniz :/

Motosikleti
    nc750x
    Bence diğer modellerinide test edip almanız en mantıklısı olur. Diğer tüm seçeneklerde dahil hepsine binerek mi aşık oldunuz yoksa ilk binişte hyo yamı aşık oldunuz? Altın kıyafetli adamın bir videosu vardı iyi gidiyor ama durmuyor diyordu. Bunu neden yazıyorum? Frenler önemli bu sorun giderilmiş mi? Denediniz mi? Birde bu motoru kullanan en az 10 kişiyle görüşün derim.

Yanlış anlamayın ben motoru sadece videolarda vs gördüm. Yolda görsem tanımam. Sadece yol göstermek için mantıklı olanı söylemeye çalışıyorum. Yoksa para sizin keyif sizin elbette.

Motosikleti
    xj6 diversion f
    kawasakiyi kullanma firsatim olmadi ama üstüne bindim dediğim gibi biraz takintiliyim ve kawa en ufak motor diyebilirim ayrica z motoya olan antipatimden dolayi asla kawa almayacagin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

hocam yorumunuz için tesekkur ederim kafamdaki almak istediğim tüm motorlari denedim ve sonuc olarak hyoda karar kildim.Altin elbiseli adamin bende videosunu izledim frenler konusunda hepinizin bildigi uzere motordan motora cok buyuk farklar olabiliyor videosundaki motorun hem eski model olmasi hemde balata ve lastiğin bitik olma ihtimalinden dolayi frenlerine epey bir elestiri yapmisti barkin bey fakat 2014 model olan arkadasimin motorunda frenlerini gayet basarili buldum ben

R25 yerine hyo almak biraz şov bence

Motosikleti
    xj6 diversion f
    ne şovu hocam ? bana göre motosiklet bir zevk işi aşağı yukari ayni makineler sevdiğim motoru aliyorum diye şov mu yapmiş oluyorum

ne şovu hocam ? bana göre motosiklet bir zevk işi aşağı yukari ayni makineler sevdiğim motoru aliyorum diye şov mu yapmiş oluyorum
    Keşke ironinin farkına varsaydın

Motosikleti
    xj6 diversion f
    valla anlayamadim kusuruma bakmayin

valla anlayamadim kusuruma bakmayin
    Estağfurullah

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    r25 hiç kullanma/deneme fırsatım olmadı yakın çevremde de pek tercih eden olmadı malzeme kalitesi gerçekten berbat mı? en ufak darbelerde bile perte çıkıyormuş grenajlar vs. doğru mu bu kadar dandik mi malzeme?

Motosikleti
    xj6 diversion f
    malzeme kalitesi dandik değil r25in ama birkaza sonucu parça fiyatlari üzecektir kesinlikle sonuçta hepsi plastikten yapiliyorgenellelikle ve bir carpma esnasinda dagiliyorlar

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    r 25 varken hyo alırsan bir senede 3 , sonraki her senede de 1 er bin tl zarar etmen demek. (r25 in sürekli prim yapacağını da düşününce)

3 sene kullansan 5 bin tl zarar. değer mi?
    hayır iyi motor olsa içim yanmayacak. yamaha dururken hyosung alınır mı?

kusura bakma ama yanımda olsan kendine gel diye tokadı basardım. çünkü ilerde neden beni kendime getirmediniz diye sen tokadı basarsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)