Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hunimi getirin bana...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Merhaba arkadaşlar. Bir süredir motosiklet almak için cebelleşiyorum. Ama iyi bir motosiklet olsun istiyorum bu yüzden aracımı satıp adam akıllı 6000-10000 skalasında mptosiklet alayım dedim. Bu benim ilk motorum olacak inşallah. A2 Ehliyetim nasipse Mayıs başında elimde. Fakat malesef en nefret ettiğim insan tipine maruz kaldım. Kendini çok akıllı zanneden ölücüler. Sahibindende ilan verdim. İlan nu 286056132 bugün 3. Gün yaklaşık 700 görüntülenme 16 favori 5 mesaj ama mesajların hepsi birbirinden cins. Aracıma 8400 yazmışım adam diyor 6000 liram var olur dersen gelip bakayım. Bi de bakacak! Beğenmezse fiyat kıracak ya da almayacak.. Bre deyyus sen 84000 liralık arabaya 60000 var uyarsa gelip bakayım diyebilirmisin! Arkadaş dedim nasıl olsa motosiklet alacam dedim bari takas teklif edeyim. Sıfırı 10500tl olan bir metosiliklete arkadaş fiyat yazmış 9800 kmsi 6000de. İlan başlığında Arabayla takas olur demiş buraya kadar nefis. Takas teklif ettim vatandaşa ne dese beğenirsiniz "Üstüne 5000 alırsam olur" 5000? Error!?
    Yahu en sonunda satmaktan vazgeçip 2-3 liraya Çin scooter alacağım sinirim bozuluyor yahu...
    antilop_skul bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arabanızın markası ve modeli nedir )

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    y!!!vsak bi ülkede yasıyoruz bıro 7700 yazdıgım motora 6 teklif eden itler vardı

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı spacetime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabanızın markası ve modeli nedir )
    Sahibinden.com ilan nu 286056132 bakabilirsiniz

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    O ölücüler her ilanda var.Büyük harflerle ''takas yok, indirim kesinlikle yok son fiyat bu'' yazsanız da size ısrarla teklif edenler çıkacaktır.Çünkü anlama kapasiteleri yok ve kendilerini çok zeki zannediyorlar.En iyisi cevap vermemek.

''S.a bende bir motor + 24 ay samsung garantili 2 aylık s6 edge ve 300 tl nakit var ne düşünürsünüz?''

Benim eski motorumu ilana koyduğumda gelen mesaj direk bu.Copy paste yaptım buraya.Bir motor varmış arkadaşta üstüne de 300 TL nakit ve telefon reddedilemez bir teklifti gerçekten.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    O zaman dans!
    planet58 ve hasmet bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    y!!!vsak bi ülkede yasıyoruz bıro 7700 yazdıgım motora 6 teklif eden itler vardı
    7700-6000 8400-6000 can sıkıcı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

Alıntı MoKo777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ölücüler her ilanda var.Büyük harflerle ''takas yok, indirim kesinlikle yok son fiyat bu'' yazsanız da size ısrarla teklif edenler çıkacaktır.Çünkü anlama kapasiteleri yok ve kendilerini çok zeki zannediyorlar.En iyisi cevap vermemek.

''S.a bende bir motor + 24 ay samsung garantili 2 aylık s6 edge ve 300 tl nakit var ne düşünürsünüz?''

Benim eski motorumu ilana koyduğumda gelen mesaj direk bu.Copy paste yaptım buraya.Bir motor varmış arkadaşta üstüne de 300 TL nakit ve telefon reddedilemez bir teklifti gerçekten.
    Tatlısu semenderiyle takas olur mu?
    planet58 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Bir süredir motosiklet almak için cebelleşiyorum. Ama iyi bir motosiklet olsun istiyorum bu yüzden aracımı satıp adam akıllı 6000-10000 skalasında mptosiklet alayım dedim. Bu benim ilk motorum olacak inşallah. A2 Ehliyetim nasipse Mayıs başında elimde. Fakat malesef en nefret ettiğim insan tipine maruz kaldım. Kendini çok akıllı zanneden ölücüler. Sahibindende ilan verdim. İlan nu 286056132 bugün 3. Gün yaklaşık 700 görüntülenme 16 favori 5 mesaj ama mesajların hepsi birbirinden cins. Aracıma 8400 yazmışım adam diyor 6000 liram var olur dersen gelip bakayım. Bi de bakacak! Beğenmezse fiyat kıracak ya da almayacak.. Bre deyyus sen 84000 liralık arabaya 60000 var uyarsa gelip bakayım diyebilirmisin! Arkadaş dedim nasıl olsa motosiklet alacam dedim bari takas teklif edeyim. Sıfırı 10500tl olan bir metosiliklete arkadaş fiyat yazmış 9800 kmsi 6000de. İlan başlığında Arabayla takas olur demiş buraya kadar nefis. Takas teklif ettim vatandaşa ne dese beğenirsiniz "Üstüne 5000 alırsam olur" 5000? Error!?
    Yahu en sonunda satmaktan vazgeçip 2-3 liraya Çin scooter alacağım sinirim bozuluyor yahu...
    Dostum öncelikle bu tiplere pek aldırma. özellikle bazı galericiler bıktırana kadar arar ama galerici olduğunu söylemez hatta bunların organize olmuşları var. biri mesaj atar 6 lira der başkası 5buçuk der taki senin bütün şevkin kırılana kadar. bu arada araba fiyatları çok ciddi derecede artmış onu farkettim (günaydın diyebilirsin uzun süredir araba fiyatlarına bakmıyordum)

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Gelir dostum gelir öyle mesajlar.
    Satarsın, araba fena durmuyor ha. 97 felicia vardı bende de, ne özlüyorum namussuzu. Bir hiç'e gitmişti.

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman dans!
    ne oluyor bu nasıl konu.

Adam konu açmış, burada alakasız bir mesaj forumun troll'ünden.

bir diğeri ironi mi yaptı yoksa gerçek mi bilemedim. Bro falan.
    20

ölücüler heryerdee

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum öncelikle bu tiplere pek aldırma. özellikle bazı galericiler bıktırana kadar arar ama galerici olduğunu söylemez hatta bunların organize olmuşları var. biri mesaj atar 6 lira der başkası 5buçuk der taki senin bütün şevkin kırılana kadar. bu arada araba fiyatları çok ciddi derecede artmış onu farkettim (günaydın diyebilirsin uzun süredir araba fiyatlarına bakmıyordum)
    Ben ciddi alıcıyım diye başlayan mesajlardan bahsediyoruz galiba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelir dostum gelir öyle mesajlar.
    Satarsın, araba fena durmuyor ha. 97 felicia vardı bende de, ne özlüyorum namussuzu. Bir hiç'e gitmişti.

ne oluyor bu nasıl konu.

Adam konu açmış, burada alakasız bir mesaj forumun troll'ünden.

bir diğeri ironi mi yaptı yoksa gerçek mi bilemedim. Bro falan.
    Yahu hiç kullanmayacağım o yüzden satıyorum. Arabam çok şükür temiz. Binerim diye bi heves herşeyini yaptırdım çok masraf ettim ama değdi fakat durumlarım değişti ve birden herşey altüst oldu bir anda arabaya ihtiyacım kalmadı. Yazın full yatacak araba sokakta. Ne gereği var? Bari birine yarasın. Ailede herkesin arabası var vereyim birine kullansın desem verebileceğim bir brey yok.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam arabanın gerçek km si mi gerçekten.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam arabanın gerçek km si mi gerçekten.
    Sorguladım ettim ustaya götürdüm ustalar şok geçirdi. Evet orjinal kmsi. Üzerindeki orjinal distrübütörünü ve ateşleme beynini ve benzin otomatiğini ben değiştirdim. Lpg taktırırken orjinal stepnesini çıkardık üstündeki stepne 1994 yılının çekoslavak lastiği. Bilerek lasyiği değiştirmiyorum gelen görsün diye. Stepnesi hiç kullanılmamış deri kılıfında avdanlık takımı duruyor siz düşünün... Orjinalliğine inanmayana kapımız açık...
    Onurhan D bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    maxi scooter öneririm xmax gts forza keyi beğeni senin

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Gerçek bir konuşmadır; hala duruyormuş. Ama asıl güzel olanlar silinmiş. Sanayi tipi kıyma makinesi takası önerenler vardı. Hatta ilanda da yazmıştım onu ama bu da ayrı bir andavaldı. Uzatıp iyice dalgaya alacaktım ama sonra baydı:

Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi scooter öneririm xmax gts forza keyi beğeni senin
    Scooter olarak Peugeot ya da sym düşünüyorum. Aslında aklımda çok fazla motosiklet var ama bakalım nasip hangisine olur bilemem..

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Verilen ilanda lada var bi tane 108bin km de o mu arac yoksa ben mi yanlis bakiyorum stepne vs masraf yapmissiniz deri kiliflar bi terslik mi var nedir

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verilen ilanda lada var bi tane 108bin km de o mu arac yoksa ben mi yanlis bakiyorum stepne vs masraf yapmissiniz deri kiliflar bi terslik mi var nedir
    Aracım lada değil skoda aracımın koltuklarında deri kılıf falan da yok. Evet kmsi 108 binde. İlan numarasına girip tekrar bakınız. Bir yanlışlık var sizde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Bu arada amacım bu topic üzerinden aracımı satmak değil ölücülerle yaşadığım münakaşa yani sohbet içerikli. Yanlış anlaşılma olmasın

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aracım lada değil skoda aracımın koltuklarında deri kılıf falan da yok. Evet kmsi 108 binde. İlan numarasına girip tekrar bakınız. Bir yanlışlık var sizde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Bu arada amacım bu topic üzerinden aracımı satmak değil ölücülerle yaşadığım münakaşa yani sohbet içerikli. Yanlış anlaşılma olmasın
    Tamam, bilgilendirme için teşekkürler, öteki konu da haklısınız maalesef kendilerini akıllı sanan bir kitleye sahibiz. Bende bu satış işleriyle bir kere uğraştım illallah getirttiler babamıza bırakıyorum artık emekli adam işi yok gücü yok o ilgileniyor, hem de gün görmüş olmaları avantaj sağlıyor.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam, bilgilendirme için teşekkürler, öteki konu da haklısınız maalesef kendilerini akıllı sanan bir kitleye sahibiz. Bende bu satış işleriyle bir kere uğraştım illallah getirttiler babamıza bırakıyorum artık emekli adam işi yok gücü yok o ilgileniyor, hem de gün görmüş olmaları avantaj sağlıyor.
    Malesef benim böyle bir alternatifim yok. Keşke olsa...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)