Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosikletten sonra sevgili bulma

Motovento
    REKLAM ALANI
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    90' yıllarda motor piyasasının kısır oldugu donemlerde çok fazla motor suren olmadığından motorculular özellikle yarış motoru kullanan arkadaşlar çok motor(kız) kaldırırlardı yalnız gunumuz de her kez motor kullandıgı ıcın kımsenın eskısı kadar ılgısını cekmıyor motosıkletler şu an ki duruma göre sadece 20 altı çezbedebilirsin ama yukarıda arkadaşın dedıgı gıbı bellı bır yastan sonrakılerde sansın bıraz zor arabaya yönel derim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    ama bitane mt-09 yok efendime söyleyeyim tracer falan alıp kıçına da akrapovic takarsan beni çok pis çekersin. dikkatli ol derim.

kendi zekasıyla çalışıp kazanıp para biriktip motorunu alan adam, yine kendi zekasıylada motorsikletten sonra pekala çalışıp arayip zaman ayırıp sevgili yapabilir diye düşünüyorum.. sonuçda emek meselesi ne ekersen onu biçersin..

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Hacı evde anne güzel bi plav yapsın bi tabak önüne koysun baban sofraya oturdumu kaşığı dik sapla baban gerisini haleder

Oda olmadı motorsikletle ters ilişki kurmaya başla

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    ye kürküm ye

olayi olmasi icin
    motosikletin yaninda motorcu olmasi lazim (yani karizmatik bir gentilmen ) ,birazda konusmasini bileceksin ve görüntüde lazim....
    motorsuzken bulamayan gene bulamaz ,

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor seven kız çok çok az.Ben kızların içinde biri olarak söylüyorum bunu.Celal bayar üniversitesinde maliye bölümünde öğrenciyim.Okulun -sınıfın- yüzde 70 i kız.Motosiklet lafı açılınca ağız burun eğenler çoğunlukta.Ona o kadar para vereceğine bekle araba al diyolar.Buna kız arkadaşımda dahil.Hatta kız arkadaşım asla binmeyeceğini söyledi

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mtosiklet sadece kucuk kızların dıkkatını cekiyor yasını almıs ( 18 üstün) bireyler icin gecerli değil yani 15 yasında olsan motosikletin olsa 16-17 yaındaki kızlar senle takılmak icin kuyruk olur . ama yaş skalası sıkıntı olay
    Ayan ablalar, Hani nerdeleer??

Cidden tam da benim yaş aralığım lakin ben bulamıyorum galiba

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    +1 beygir katıyor.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor seven kız çok çok az.Ben kızların içinde biri olarak söylüyorum bunu.Celal bayar üniversitesinde maliye bölümünde öğrenciyim.Okulun -sınıfın- yüzde 70 i kız.Motosiklet lafı açılınca ağız burun eğenler çoğunlukta.Ona o kadar para vereceğine bekle araba al diyolar.Buna kız arkadaşımda dahil.Hatta kız arkadaşım asla binmeyeceğini söyledi
    Kızları duydum şuanda saruhan otelin ordan yan yan geliyorum adres ver.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chooper/cruiser ?
    aaa onu unuttum ıron 888 den ibaret benim chooper anlaşıyım ondan sanırım

yazın sıcak olur kızı yakmayın bide titreşim vay vay
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    %70 i duyunca okulu bırakıp mühendislik olarak Muradiye'den yola çıktık Onurhan. Evrenin dengesinin bozulma ihtimalinden korkuyoruz, bir an önce gelmeye çalışacağız. Sizin sınıf neresi :D
    berk_cglr bunu beğendi.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Kaskını çıkar masaya vur gerisi gelicektir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Hocam tam koordinat atarmısın otobüs kaldırdık şu anda şöför mola yerinde konum verin dedi :D

şaka bir yana sosyo kültürel seviyesi yüksek herkes motosiklet ehliyeti yoksada sürmeyi biliyor

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)