Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25 konusunun kaldırılması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Çok merak ettim dur okuyayım başlığı
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olması gereken şey bu ama iş mahkemeye gidince böyle olmuyor. Savcılığa şikayette bulunup site yönetiminden alabilirseniz alıyorsunuz ip adresini. Vpn açmadığını varsayarsak adamı saptıyoruz. Sonraki adımda ifadeye çağırılıyor. "O ben değildim, biri benim internetimi kullanıp küfretmiş" diyerek takipsizlik kararı çıkarabiliyor. Oldu da sözünün arkasında durdu diyelim, ufak bir ceza ile sıyrılabiliyorlar. Sözde hapis diye geçer ama atıyorum 1 sene içinde başka bir suç daha işlersen bu hapsi sana veririz derler ona da. Yani yine elini kolunu sallaya sallaya gider adam.

Başıma geldi oradan biliyorum.
    Ben öğrenciyken birine atıp tutmuştum böyle Polis çağırdı öncellikle suçun tekrarlanmasıda etkiliyor ben direk bir anlık sinir ile yazdım dedim suçumu kabullendim tekrarında hapis cezası alabilirsin bu konuda para cezası gelebilir dediler tamam dedim birşey çıkmadı,

Lakin benim yazdığım bir mail idi burda 2 farklı kişiye tekrarlayan küfürler var durum biraz daha farklı olduğunu düşünüyorum

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    tüh kaçırmışız eğlenceyi bize hep 600 1000 likte ölmeye çalışanlar denk geliyor.bunu yazarken hep arkadaşın helva tarifi geliyor aklıma
    Draconian, jimi_hendrix ve murad13 bunu beğendiler.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Oha çok ağır küfürler edilmiş, üşenmeyin gidin verin savcılığa. Savcı çağırıp ifadesini alsın yeter, yüksek ihtimal yaşı küçüktür. O korku ona yeter, bu da bir ders olur ona.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabii super moderator olunca gidip okunuor biz ölee ulan neydi dielim teyyy...

Merak ettim ettiği küfürü ne kadar ağırsa seviyesizlik de artar acaba ne dedi...

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Oo helva var dediler geldik..Ha pardon

Ooo yedek don aldık geldik.
    Mertcan00 ve zulu bunu beğendiler.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Arkalara kalmışız,olsun boyumuz uzun genede rezerve.Ben demiştim manyak laf diye.

Hadi bismillah diyerekten birazdan ben gidiyorum ilk savciliga
    Bir sey cikmaz diyen arkadasim. Artik isler eskisi gibi degil. Kan alirlar kan
    murad13 bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Kesinlikle suç duyurusunda bulunun yaptığı yanına kalmasın o insan evladının gerekirse bizde her türlü şahitlik ederiz.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    İnternetten küfür edenlere hapis cezası, motor çalıp, insan darp edene salınma cezası, uğraşılmama cezası verilen güzel ülkem

Edep denmiş insan edepli olmalı, ahlaklı olmalı.Bir motor yüzünden birbirimizin kalbini kırmamak, karşıt görüşleri güzellik olarak görüp, farklılıklara saygılı olmak için gelişmiş bir bünye gerekir.Motorcu insanlar bana göre belli bir kültür sahibi insanlardır.Böyleleri çok kalmadı, ama bitmedide.Umarım bir daha böyle sorunlar ile karşılaşmayız..

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bismillah diyerekten birazdan ben gidiyorum ilk savciliga
    Bir sey cikmaz diyen arkadasim. Artik isler eskisi gibi degil. Kan alirlar kan
    Peki bakalım. Büyük bir iştahla bekliyor olacağım sonucu
    Dıgıdık Dıgıdık..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hiç birşey çıkmaz.

O şahısa hak verdiğim için değil, senelerce kamuda çalışıp bırakmış biri olarak bunu söylüyorum. Hapis cezası almaz, para cezası almaz, siciline işlenmez. Hayal gücünüzü zorlayacak binlerce saçma sapan nedenlerden ötürü dava görmüş biri olarak söylüyorum hiç birşey çıkmaz. Atatürk'e forum üzerinden defalarca küfür eden bir hewal bile beraat aldı gözlerimin önünde. Aldığınız ekran görüntülerinin hukuk bazında hiç bir değeri yoktur. Mahkeme gerek görürse ilgili siteden data base ister, ilgili site şirket statüsünde değilse data base' inde bir değeri yoktur. İnternete halka açık bir networktan bağlanmış olabileceği, internet bağlantısının kişiye özel bir kullanım alanı olmadığı göz önüne alınacaktır. En basitinden wifi açıktı birisi bağlanmış der geçer. En baba davayı açtığın ile gelmek zorunda kalır avukat tutmazsa ve aynı ilde değilseniz. Bir kaç duruşma, hakimin açacağınız davayı gondikleyim tonunda konuşmaları neticesinde tutuksuz yargılama akabinde beraat ve dosyanın kapanışı istiklal marşı.

Umarım dediğim olmaz fakat, tekrar söylüyorum bir şey çıkmaz.
    Osm@n bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç birşey çıkmaz.

O şahısa hak verdiğim için değil, senelerce kamuda çalışıp bırakmış biri olarak bunu söylüyorum. Hapis cezası almaz, para cezası almaz, siciline işlenmez. Hayal gücünüzü zorlayacak binlerce saçma sapan nedenlerden ötürü dava görmüş biri olarak söylüyorum hiç birşey çıkmaz. Atatürk'e forum üzerinden defalarca küfür eden bir hewal bile beraat aldı gözlerimin önünde. Aldığınız ekran görüntülerinin hukuk bazında hiç bir değeri yoktur. Mahkeme gerek görürse ilgili siteden data base ister, ilgili site şirket statüsünde değilse data base' inde bir değeri yoktur. İnternete halka açık bir networktan bağlanmış olabileceği, internet bağlantısının kişiye özel bir kullanım alanı olmadığı göz önüne alınacaktır. En basitinden wifi açıktı birisi bağlanmış der geçer. En baba davayı açtığın ile gelmek zorunda kalır avukat tutmazsa ve aynı ilde değilseniz. Bir kaç duruşma, hakimin açacağınız davayı gondikleyim tonunda konuşmaları neticesinde tutuksuz yargılama akabinde beraat ve dosyanın kapanışı istiklal marşı.

Umarım dediğim olmaz fakat, tekrar söylüyorum bir şey çıkmaz.
    Konu kotuymus ama bende tam bunları yazmak ıcın girmiştim. Malesef durum böyle olur

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşamdan beri google cacheden bakmaya çalışıyorum, ilk sayfa var gerisi yok

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    En son gönderiden bir önce bende cevap yazmıştım o konuya, ayrıca konu ve kişilerle bir alakam yok ama küfür edilen arkadaş çok sinirlenmiş olduğundan küfür edeni mahkemeye vermek istiyor sanırım ama it ürür kervan yürür be paşam boşver gitsin burada çoluk çocukta yazı yazıyor bilende yazıyor bilmeyende kendini tatmin etmiş işte salla gitsin diyecem, durduk yere küfür eden ki küfür eden adam zaten adam olmadığından gerek yok sinirlenmiştin fena biliyorum o halleri, bizler muhabbetimizi devam edelim;

R 25 160'ı geçerde geçirttirene

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Mac adresi var yani wifi den baglanmis baska biri gibi bir aciklama yetmez bunun yani sira kullanici adi suana kadar siteye girdigi butun pc ve cep telefonunun mac adreslerini ip adreslerini ve makina kimlik bilgilerini depolar. Birsey cikmaz diyemem birsey cikarda diyemem en azindan karakol havasi alir. Konuyu bilmiyorum bu arada okumadim...

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Öncelikle geçmiş olsun dün bir konudada bir arkadaş bana hakaret etmişti ama birdaha olmasın evladım diyerek geçiştirmiştim. Konuyu görmedim lakin ağır küfür var ise bencede direk savcılığa verin . İnşallah ceza alırlarda sağda solda küfrü basıp engel atmazlar bize.

tolgakızılgü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YZFR25R6 nikiydi
    benim biar karşılaştırmalı konumdada trollemişti o şahıs zaten direk alıma o geldi r25 vs rc25 abs karşılaştırmaydı konu ismide oradanda görüntüler alabilirsiniz küfür yok ama saçmalık gani )

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı tolgakızılgü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim biar karşılaştırmalı konumdada trollemişti o şahıs zaten direk alıma o geldi r25 vs rc25 abs karşılaştırmaydı konu ismide oradanda görüntüler alabilirsiniz küfür yok ama saçmalık gani )
    KTM'Yİ BAJAJ ÜRETİYORMUŞ :d

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)