Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

R25 konusunun kaldırılması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25/XMAX 250 ABS
    hadi ya bilmeden nelere sebep olmusuz desene:( Neyse size terbiyesizlik yapan karsılıgı bulur insallah zaten konu içinde boş yorum yapan ve konusanlar vardı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Ben konuyu merak edip ararken çok mu geri gittim yahu ?

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Bu arkadaşın burada küfür etmesi alenen edilmiş küfür sayılır mı? Eğer sayılırsa 6 da 1 oranında cezası arttılır
    Şimdiden kolay gelsin Berkcigdem nelerle uğraştırıyor elin veledi şu işe bak.

*Bunu diğer konuya yazıyodum ki kapatmışlar.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı bagriacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben konuyu merak edip ararken çok mu geri gittim yahu ?
    http://i1301.photobucket.com/albums/...pso6vgpe0u.png
    o kadar geriye gitmişinki küfürleri eden şahıs belki doğmamıştı o tarihte
    bagriacik, caglar48, Eski_kasa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Alıntı HasanK7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya bilmeden nelere sebep olmusuz desene:( Neyse size terbiyesizlik yapan karsılıgı bulur insallah zaten konu içinde boş yorum yapan ve konusanlar vardı
    Dostum senden özür diliyorum. Umarım bugün sende anlamışsındır tepkimizin kime olduğunu. Benim ne Yamaha'yla, ne R25'le, nede kullanıcılarıyla hiç bir derdim yok. Ama o şahıs ve onun gibiler bizi r25'den soğuttu resmen. Sonuçta hepimiz aynı tutkunun, hobinin ortak paydaşlarıyız. Bugün KTM binerim, yarın Yamaha. Ama bu tarz insanlar yüzünden forumdan soğuyorduk resmen. Hakkını helal et konunda baltalandı.

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar geriye gitmişinki küfürleri eden şahıs belki doğmamıştı o tarihte
    Hahahahaha :D Bu iyiydi bak :D Biri bana özelden SS atabilir mi ? Gerçekten merak ettim ( ne dediğini değil, neden dediğini.)

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25/XMAX 250 ABS
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum senden özür diliyorum. Umarım bugün sende anlamışsındır tepkimizin kime olduğunu. Benim ne Yamaha'yla, ne R25'le, nede kullanıcılarıyla hiç bir derdim yok. Ama o şahıs ve onun gibiler bizi r25'den soğuttu resmen. Sonuçta hepimiz aynı tutkunun, hobinin ortak paydaşlarıyız. Bugün KTM binerim, yarın Yamaha. Ama bu tarz insanlar yüzünden forumdan soğuyorduk resmen. Hakkını helal et konunda baltalandı.
    Abi bende senden ozur dilerim helal et bende satastım sana oyle diyince
    Mexico bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaşın burada küfür etmesi alenen edilmiş küfür sayılır mı? Eğer sayılırsa 6 da 1 oranında cezası arttılır
    Şimdiden kolay gelsin Berkcigdem nelerle uğraştırıyor elin veledi şu işe bak.

*Bunu diğer konuya yazıyodum ki kapatmışlar.
    alenen edilmiş küfür sayılır. Bir kaç senedir internet kanunlarında ciddi değişimler oldu. yani artık eskisi gibi öle yaparım böle yaparım diye atıp tutamıyorsun. Atarsın ama tutarmısın bilemem. Aldığın ekran görüntüleri ile savcılığa başvurunu yapıyorsun zaten savcılık forumdan veya o internet sayfasından bunları yasal yol ile alıyor. Hepimizin İP adresleri belli yani kısaca evin adresi belli kim olduğun belli TC numarası gibi yani

Sonrada mahkeme sürecin başlıyor. Ekran resimleri vs bunlar birebir kanıtlar senin için. Ciddi anlamda cezaları oluyor , hapis veya ciddi paralar.

Valla isteyen istediği küfürü etsin , tekrardan söylüyorum bu yaşımdan sonra küfürle falan uğraşamam , bana birisi küfür etti diyede sinirlenemem. geçtim ben onları valla artık. Küfür eden muhteremde hak ettiği cezayı alır. Savcının karşısındayken onları söyleyebilmek ise ayrı bir tecrübe ister... Ben ne parasındayım ne pulunda yaptığının öyle basit bir klavye delikanlılığı olmadığını öğrenir ödeyeceği paraylada ben giderim lösev vakfına bağışta bulunurum. En azından hayırlı bir iş yapmış olurum.
    turbocharge, S6453, beykurt ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı bagriacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahahaha :D Bu iyiydi bak :D Biri bana özelden SS atabilir mi ? Gerçekten merak ettim ( ne dediğini değil, neden dediğini.)
    Ben de merak ettim nasıl olay küfüre geldi?

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    vay arkadaş neler olmuş neler Kesinlikle şikayetçi olun dh de başıma geldi 2 kişi hakkında şikayetçi oldum birinin yaşı 16 mı neydi ailecek antalya dan gelmişlerdi 2 sene önce mi geçen sene mi neydi. Babası çocuğun resmen ağzını burnunu kırdı gözümün önünde çocuk adını bile söyleyemecek hale gelirdiği için tatlıya bağladık ama diğer yaratığın daha önceden bilişim suçu varmış ve ertelenmiş o da yalvardı etti ama şikayetimi geri çekmedim 1 yıl 2 ay mı neydi hapis cezası aldı avukatım diğer ertelenen cezası da eklenecek felan dediydi ya da eklenmiş hali bumuydu neydi. Demem o ki herkes haddini bilecek. İnternet ortamı nasıl olsa birbirimizi görmüyoruz diye kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok.
    aslan557 bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Bende hiç ilgi alanıma girmediği için girmiyordum konuya (Yani r25 nedir neden gitmez bilmiyorum ki). Hatta bir ara 45 dk kadar oldu sanıyorum, R25 gitmiyor herhalde online tamir ediyorlar demiştim. Meğerse olay çıkmış.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hazır konu açılmışken forum öyle zıvanadan çıkmış ki üye ismine bakar mısınız yorumsuz 0 mesaj OÇ_ADMİN http://www.motosiklet.net/forum/memb...in-106455.html OÇ MOD isimli üye de vardı ama mesajım silindiği için bulamadım
    berkcigdem bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Ben anlamiyorum arkadas kufur neden edilir, biz millet olarak ses tonunu yukseltmeden, kufur kullanmadan, asagilamadan yani insan gibi konusmaktan neden yoksunuz, Karsimizdakini anlamadan, soylediklerimizin nereye varacagini bilmeden atip tutmaya ne cok bayiliyoruz. Maalesef genc kardeslerimizde bu sahsiyetsiz davranislara ozenir durumdalar.. Yazik cok yazik... Konuyu bilmiyorum ama hakli olan kimse gecmis olsun... Umarim tekrarlanmaz boyle bir durum.
    berkcigdem ve godfather bunu beğendiler.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    la noliyyy

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam bu küfürleri eden şahsın nick'i ney çok merak ettim sakıncası yoksa eğer.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu küfürleri eden şahsın nick'i ney çok merak ettim sakıncası yoksa eğer.
    YZFR25R6 nikiydi

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlamiyorum arkadas kufur neden edilir, biz millet olarak ses tonunu yukseltmeden, kufur kullanmadan, asagilamadan yani insan gibi konusmaktan neden yoksunuz, Karsimizdakini anlamadan, soylediklerimizin nereye varacagini bilmeden atip tutmaya ne cok bayiliyoruz. Maalesef genc kardeslerimizde bu sahsiyetsiz davranislara ozenir durumdalar.. Yazik cok yazik... Konuyu bilmiyorum ama hakli olan kimse gecmis olsun... Umarim tekrarlanmaz boyle bir durum.
    Küfür neden edilir ; Tamamen acizlik, ifade etme eksikligi ... Yetersizlik, bilgisiz ve eksiklikten doğan rahatlama çabası..
    planet58, maktama ve bassturbin bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş neler olmuş neler Kesinlikle şikayetçi olun dh de başıma geldi 2 kişi hakkında şikayetçi oldum birinin yaşı 16 mı neydi ailecek antalya dan gelmişlerdi 2 sene önce mi geçen sene mi neydi. Babası çocuğun resmen ağzını burnunu kırdı gözümün önünde çocuk adını bile söyleyemecek hale gelirdiği için tatlıya bağladık ama diğer yaratığın daha önceden bilişim suçu varmış ve ertelenmiş o da yalvardı etti ama şikayetimi geri çekmedim 1 yıl 2 ay mı neydi hapis cezası aldı avukatım diğer ertelenen cezası da eklenecek felan dediydi ya da eklenmiş hali bumuydu neydi. Demem o ki herkes haddini bilecek. İnternet ortamı nasıl olsa birbirimizi görmüyoruz diye kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok.
    Dh forum en rezil forumlardan biri
    Geçenlerde adamın biri çok ağır küfürler ediyor dümdüz saydırıyor
    Dh forum adama 30 gün uzaklaştırma veriyor birkaç gün önce foruma baktım adamın üyeliği aktif olmuş

Çocuğun daha önceden bilişim şuçu var dediniz bilişim şuçu neydi öğrenebilir miyim?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    var böyle ayarsız tipler malesef bi konu zoruna gidince küfüre buz muamelesi yapıyolar rahatlıyolar sonra.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alenen edilmiş küfür sayılır. Bir kaç senedir internet kanunlarında ciddi değişimler oldu. yani artık eskisi gibi öle yaparım böle yaparım diye atıp tutamıyorsun. Atarsın ama tutarmısın bilemem. Aldığın ekran görüntüleri ile savcılığa başvurunu yapıyorsun zaten savcılık forumdan veya o internet sayfasından bunları yasal yol ile alıyor. Hepimizin İP adresleri belli yani kısaca evin adresi belli kim olduğun belli TC numarası gibi yani

Sonrada mahkeme sürecin başlıyor. Ekran resimleri vs bunlar birebir kanıtlar senin için. Ciddi anlamda cezaları oluyor , hapis veya ciddi paralar.

Valla isteyen istediği küfürü etsin , tekrardan söylüyorum bu yaşımdan sonra küfürle falan uğraşamam , bana birisi küfür etti diyede sinirlenemem. geçtim ben onları valla artık. Küfür eden muhteremde hak ettiği cezayı alır. Savcının karşısındayken onları söyleyebilmek ise ayrı bir tecrübe ister... Ben ne parasındayım ne pulunda yaptığının öyle basit bir klavye delikanlılığı olmadığını öğrenir ödeyeceği paraylada ben giderim lösev vakfına bağışta bulunurum. En azından hayırlı bir iş yapmış olurum.
    Olması gereken şey bu ama iş mahkemeye gidince böyle olmuyor. Savcılığa şikayette bulunup site yönetiminden alabilirseniz alıyorsunuz ip adresini. Vpn açmadığını varsayarsak adamı saptıyoruz. Sonraki adımda ifadeye çağırılıyor. "O ben değildim, biri benim internetimi kullanıp küfretmiş" diyerek takipsizlik kararı çıkarabiliyor. Oldu da sözünün arkasında durdu diyelim, ufak bir ceza ile sıyrılabiliyorlar. Sözde hapis diye geçer ama atıyorum 1 sene içinde başka bir suç daha işlersen bu hapsi sana veririz derler ona da. Yani yine elini kolunu sallaya sallaya gider adam.

Başıma geldi oradan biliyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)