Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Honda bunu getirirse şaşırmayın CBF 190 R

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    anahtarına yarışıcak cbf150 aranıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    tvs segmentinin en hızlı makinasıdır zaten o husus da kimse eline su dökemez...ama balansör yok işte o işede bi el atmadılar..bak Bajaj da da mesela balansör yok ve ister istemez titreşim var..alışık olmadığımız bir titreşim gidondan ele vuruyor uzun yolda uyuşur eller..ya da 100 m üstü kullanımda...Hintliler candır ama uğraşmıyolar konfora önem vermiyolar..mesela eski kasa TVS lerde ön siperlik km göstergesini kapatırdı motor kaç km hızda olduğunuz uzun boylular göremezdi...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs segmentinin en hızlı makinasıdır zaten o husus da kimse eline su dökemez...ama balansör yok işte o işede bi el atmadılar..bak Bajaj da da mesela balansör yok ve ister istemez titreşim var..alışık olmadığımız bir titreşim gidondan ele vuruyor uzun yolda uyuşur eller..ya da 100 m üstü kullanımda...Hintliler candır ama uğraşmıyolar konfora önem vermiyolar..mesela eski kasa TVS lerde ön siperlik km göstergesini kapatırdı motor kaç km hızda olduğunuz uzun boylular göremezdi...
    evet, titreme gibi bir eksi yönü var. ama tasarım o kadar güzel ki tebrik edilmeyi hakediyorlar. bir pimi çekmeniz ile sele çıkıyor. dijital gösterge ve 2 tane sıfırlanabilir tripmetre var. en yüksek hızı gösteriyor. 0-60 km hızlanmayı kaç saniyede yaptığını gösteriyor.

tipi güzel, çift kornasıyla korna sesi çok güzel. motorun sağ tarafında bacağın altında olan akünün bulunduğu yeri koruyan kapak açmak için bir alete ihtiyaç yok, motorun kontak anahtarıyla açılıyor. yağ doldurma yeri çok güzel bir yere yapılmış.

2 ayı geçti akü öleli ve ayak marşıyla çalıştırıyorum hep, motorun üzerindeyken rahaklıkla ayak marşına basabiliyorum o konuda da rahat.

2 bin kilometrede bir bakım ışığı devreye giriyor ve bakım yaptım onayı verene kadar motoru her çalıştırmanızda kırmızı bakım ışığı yanıp sönüyor.

genel olarak motor çok güzel. kaç sefer satıp iyisini alayım dedim yakın fiyata ve araştırma yaptım ama yine apache den iyisini bulamadım. ybr sıska + tipi kötü ve cbf biraz yavaş kalıyor, pulsar 150ns pahalı ve yüksek.
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    enteresandır 2005 ile 2010 arası kim ne kullanmışsa commuter olarak 2015 de de onu kullanmayı tercih ediyor...yani ya üs segmente zıplıyor ya da decam edecekse eksi motorunu arıyor..alışkanlıklar gibi..ilk seviştiğin aşık olduğun kızla evlenmek istemen gibi...yani gözünü hangi motorda açmışsan hep onu yanında istersin...

ve Türkler alışkanlıklaırndna kolay kolay vazgeçmez...
    fatih.met ve crxforever bunu beğendiler.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence türkiyenin ilacı Mahindra Mojo,
    http://www.mahindra.com/resources/im...t-Original.jpg

Hintli endüstri topluluğu Mahindra & Mahindra Türkiye'de bayi ağına sahip olmak ve Avrupa'daki tarım makinaları ürünlerinin sayısını artırmak için tarım makinaları üreticisi Hisarlar Makina'nın yüzde 75.1'ini satın aldı

http://www.mahindra.com/business/two-wheelers

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Alıntı ojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hintli endüstri topluluğu Mahindra & Mahindra Türkiye'de bayi ağına sahip olmak ve Avrupa'daki tarım makinaları ürünlerinin sayısını artırmak için tarım makinaları üreticisi Hisarlar Makina'nın yüzde 75.1'ini satın aldı

http://www.mahindra.com/business/two-wheelers
    Artık Hintliler Hisar makine ile CBF190 üretir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)