Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1200 lira bütçe ile ekipman tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ilk motor olarak forumu okuduktan sonda ybr 125 veya cb 125 gibi modellerden birini alamaya karar verdim. Fakat bu işin kolay kısmıydı sanırım. Şimdi ekipman olarak ne almam gerekir, minumum ne özellikleri olması gerekir yardımınıza ihtiyacım var. 1200 lira bu iş için şimdilik ayırabileceğim bütçe. Kask, mont ve eldiven şimdilik elzem olarak gördüklerim, tabi sizin tavsiyeleriniz yön verecek diğerlerine. Mesela kask için illa sharp 5 yıldız mı almak lazım veya 3 yıldızlık bir kask maksimum 90-100 km hız yapacak biri için kafi mi? Mont olarak revit'in yazlık modeli hoşuma gitti ama bu parayı kötü kullanmak mı olur? 4 mevsimlik denilen montlardan alarak kışı da mı düşünmeliyim? Son olarak bu ekipmanları almak için Istanbul'a gitmeyi düşünüyorum. Nereyi tavsiye edersiniz? Benim aklımda internetten öğrendiğim kadarıyla bu işin cenneti olan kadıköy deki hasanpaşa denilen lokasyon var, başka önerisi olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XMAX
    mont olarak prohel colombia tavsiye ederim kışın ben üşümedim ancak yazın biraz terletebilir,
    çıkarılabilir içliği var.

Hocam bu marka yerli mi? Güvenlik olarak vaadettiği şeyler revit modellerinin aynı sınıf kategorisi için eşdeğer mi?

Motosikleti
    XMAX
    mutlaka bi revit koruması saglamaz ancak omuz dirsek koruması gayet iyi sırt koruması cok kalın degil sadece tamamıyla f/p ürünü.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    ..Ybr al..

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..Ybr al..
    ybr yi beğenmiyodun hani sen

Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr yi beğenmiyodun hani sen
    Ybr kullanıcısı ?

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mertcan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr kullanıcısı ?
    R25 ci o bkre tmmi

Motorlar hakkında çok güzel bilgi ve paylaşımlar olan sitede malesef ekipman konusunda çok kısır. Yeni başlayanlar için ekipman rehberi gibi bir konu linki lütfen?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)