Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

250 CC Motorumu aldım ( Resimli ) :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Herkeze tekrardan iyi geceler , 20.000 km lik 150 cc lik tecrübem sonrasında 250 cc motor arayışına girmiştim , 2 haftadır sürekli ilan bakmaktaydım hondamı , yamahamı , kawasakimi , hysoung mu derken kafam karman çorman oldu en son siz değerli abilerimden , kardeşlerimden fikirlerini aldım. elimdeki bütçe belliydi motora maksimum 12.500 tl verebilirdim bu fiyatlara temiz bir r25 bulmak malesef zordu bu yüzden yamaha seçeneğini eledim. hysoung uda açıkcası güvenemediğim için eledim , elimde honda ve kawasaki seçenekleri kaldı, ninja 250 sl altımda ufak kaldı ve istanbulda yeşil rengi ilanlarda olmadıgı için bu yüzden bu seçeneğide eledim. artık 2 seçenek honda cbr 250 ve kawasaki ninja 250r kaldı 2 haftalık ilan araştırmalarımdan sonra 2012 model 9.500 km de cidden bilinçli bir kullanıcan temiz bir motor aldım. 12.400 tl ye anlaştık vee motoru bugün aldım , sanki motora ilk defa biner gibi heycanlıydım , içim kıpır kıpırdı cidden çok güzel bir duygu Allah motoru olmayan bütün kardeşlerimize motor nasip etsin inşallah. bundan sonraki tek dileğim motorumun bi aksilik çıkarmaması kazasız belasız binmek. Bu mutluğuğumu siz değerli abilerim ve kardeşlerimşle paylaşmak istedim herkeze iyi sürüşler.
    SON Bİ SORU BUGÜN MOTORU AZ KALSIN YATIRIYORDUM ARKA FRENE DOKUNMAMLA KİTLEMESİ BİR OLDU MOTORUN ÜSTÜNDE ORJİNAL FABRİKA ÇIKIŞLI LASTİKLERİ VAR BANA İYİ PERFORMANSLI BİR LASTİK ÖNERİRSENİZ YARIN TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM LASTİK KONUSUNDA PEK BİR TECRÜBEM YOK ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

cbr1907, matrix506xx, RuzgarSA ve 19 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    İlk yorum benden...

Hayırlı olsun
    Enes Bakır bunu beğendi.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Üzerindeki lastikler hem kullanımdan dolayı hemde yaşından dolayı eskimiş ve sertleşmiştir artık. O yüzden bu tarz sıkıntılar yaşaman normal. Sanırım senin aradığın lastik Pirelli Diablo Rosso 2. Çok tutulan bi lastiktir. Özellikle CBR 250 ve R25 kullanıcıları çok severler ki senin motorunda bunlardan aşağı kalır yani yok. Gazı açınca gidiyor maaşallah.
    Tekrar hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Hemen bi hayır yap sadaka ver bence. Güzel motor. Nazar değmesin :^)
    Enes Bakır bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.Sakın yatırayım deme 10 km hızla bile çarpma öperler sonra benden demesi:=)
    Enes Bakır ve fedos bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun...
    Enes Bakır bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerindeki lastikler hem kullanımdan dolayı hemde yaşından dolayı eskimiş ve sertleşmiştir artık. O yüzden bu tarz sıkıntılar yaşaman normal. Sanırım senin aradığın lastik Pirelli Diablo Rosso 2. Çok tutulan bi lastiktir. Özellikle CBR 250 ve R25 kullanıcıları çok severler ki senin motorunda bunlardan aşağı kalır yani yok. Gazı açınca gidiyor maaşallah.
    Tekrar hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Hemen bi hayır yap sadaka ver bence. Güzel motor. Nazar değmesin :^)
    Güzel yorumunuz için teşekkürler taktıracağım lastik büyük ihtimalle pirelli diablo olucak ama ben belki daha ucuz yollu kaliteli bir lastik bulabilirim düşüncesindeydim
    Herkeze iyi dilekleri için çok teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun.
    Eğer bir gün 4 teker istersem, bi motor daha alırım.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hayirli olsun, kontagi ilk acanda en son kapatanda sen ol, Allah kazasiz surusler nasip etsin.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    Hayirli olsun,Allah kaza bela vermesin.Lastik için uygun ve kaliteli ariyorsan sava mitas bakabilirsin.Kullanan arkadaslarim memnun çifti 600tl gibi bi rakamdi bende arastirdim pek kötü yoruma rastlamadim.Bahsettiğin gibi rahat kitliyorsa lastikle beraber kaliteli balata takmani ve hidrolik sivisini değiştirmeni öneririm.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    hayırlı olsun...
    Enes Bakır bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.
    Lastik için mitas a bak güzel yumuşak lastikler var. Daha ekonomik ve hemen hemen aynı kalitede
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    Guzel motormus,hayırlı olsun.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Kazasız belasız. Hayırlı olsun..
    Enes Bakır bunu beğendi.

Tavsiye alırkende demiştim kawa olacaksa yeşil olacak diye hayırlı olsun tekerin düz bassın
    Enes Bakır bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    koruma takozu kardesim araştır mutlaka,
    bende araştırmadayım...

hayırlı ugurlu olsun
    Enes Bakır bunu beğendi.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Takoz konusunda bende araştırıyorum, fakat kawasaki oldu mu adamların demiri bile ayrı pahalı

Hayırlı olsun, motor gerçekten temiz görünüyor. güle güle bin inşallah..
    Enes Bakır bunu beğendi.

Hayırlı Olsun

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Kilitlenme Karşıtı Frenleme Sistemi 'de olaymış iyiymiş..

TDK ya uyduk
    fedos ve Enes Bakır bunu beğendiler.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun 2012 değilde 2016 gibi duruyor Maaşallah Hemen Nazara karşı bi dua oku kardeşim...
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Öncelikle motorunuz hayırlı olsun. Allah (c.c.) kazasız belasız sürmeyi binmeyi nasip eylesin inşaallah. Lastik konusunda ucuz yollu kaliteli lastik arama derim. Bence yapacağın en önemli yatırımlardan biri lastik olmalı. Seni yola ve hayata bağlayan yegane şeyin lastik olduğunu biliyorsun. Motosikletin ne olursa olsun lastik iyi = motor iyi, lastik kötü = motor kötü...

Alıntı Enes Bakır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel yorumunuz için teşekkürler taktıracağım lastik büyük ihtimalle pirelli diablo olucak ama ben belki daha ucuz yollu kaliteli bir lastik bulabilirim düşüncesindeydim
    Herkeze iyi dilekleri için çok teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun.
    Enes Bakır bunu beğendi.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Hayırlı olsun, kazasız belasız günler olsun.
    Enes Bakır bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)