Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda Orjinal Yedek Parça Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Orjinal yedek parça listesine nereden ulaşabilirim? Fiyatlarını internette bulamadımda, kendime ortalama bir fiyat cıkartıp yaz için servise gitmek istiyorum. Gitmeden öncede kafamda bir fiyat belirleyip kendimi hazırlamak istiyorum
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Kaza mı yaptın hayırdır ? Servisleri arayıp fiyat sorabilirsin. En güncel listeye o şekilde ulaşabilirsin

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza mı yaptın hayırdır ? Servisleri arayıp fiyat sorabilirsin. En güncel listeye o şekilde ulaşabilirsin
    Teşekkürler bir ulaşayım. Ufak bir kaza yaptım

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    cbr125r ın parça fiyatları çok pahalı. fiyatları gördüğünde gözlerin yuvalarından çıkarsa hiç şaşırma.

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125r ın parça fiyatları çok pahalı. fiyatları gördüğünde gözlerin yuvalarından çıkarsa hiç şaşırma.
    Gözümü korkuttunuz hocam

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Şirinevler otosevere git sana söylerler fiyatları

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Teşke bajaj alsaydınız parça fiyatları çok uygun

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirinevler otosevere git sana söylerler fiyatları
    Online olarak bilgi alabileceğim biryer olsa daha iyi olabilirdi aslında

Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşke bajaj alsaydınız parça fiyatları çok uygun
    1 sene oldu bunu alalı, bence honda varken bajaj alınmaz

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuanda siteyi anlamaya çalışıyorum

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Yedek parça fiyatları gibi listeleri firmalar genellikle online olarak yayınlamaz. Bunu Kanuni, Mondial gibi yerli üreticiler yapıyor yanılmıyorsam.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözümü korkuttunuz hocam
    maalesef öyle ama. 600f varken grenajın iki parça çıkartmasına 2006 senesinde 170 lira vermiştim. o çıkartmalar gelse gelse 2 gram filan gelir. o zaman hesap yapmıştım, altının gramından daha yüksekti fiyat.

Motosikleti
    SATTI
    Sigorta acentasıyla konuştum, servise gidip hasar tespiti yaptırmanız gerek dedi, bunu yaptırırken sigorta acentasından birileride gelecek mi ?

Motosikleti
    gt250r
    Sigorta acentasıyla konuştum, servise gidip hasar tespiti yaptırmanız gerek dedi, bunu yaptırırken sigorta acentasından birileride gelecek mi ?
    Hasar kaydi olmasin yaptirip kazasiz diye satayim düşüncesi hissettim sende,bu yüzden yardimci olmayacağım.Öyle birşey yoksada kusura bakma ama en azindan milleti karistirma bu işe git kendin hallet.

Motosikleti
    SATTI
    Kazada bir suçum yok iken karşı tarafın sigortasından masraflarımın karşılanması kötü birşey mi ? Ayriyetten satılırken servisden bilgi illaki alacak alan arkadaş ozaman kimseden gizlimiz saklımız olmaz merak etmeyesin
    cıbırlover1 bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Kazada bir suçum yok iken karşı tarafın sigortasından masraflarımın karşılanması kötü birşey mi ? Ayriyetten satılırken servisden bilgi illaki alacak alan arkadaş ozaman kimseden gizlimiz saklımız olmaz merak etmeyesin

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Ayrica bizlerde ki bu hasar kaydı düsüncesini de anlayamiyorum ... Asil hasar kaydı varsa korkma çünkü adam serviste orjinal parcalariyla degistirmistir ... Hasar kaydı cıkmasin diye merdiven alti ustalara da verebilirdi sende acemisen hayatta anlayamazdın...

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrica bizlerde ki bu hasar kaydı düsüncesini de anlayamiyorum ... Asil hasar kaydı varsa korkma çünkü adam serviste orjinal parcalariyla degistirmistir ... Hasar kaydı cıkmasin diye merdiven alti ustalara da verebilirdi sende acemisen hayatta anlayamazdın...
    Zaten tamda onu yapmaya calismiyormu arkadaş,fiyat arastirmasi önünde ki bi zamanda yapmayi düşünme,parca fiyaflarindan gözü korkmasi,kendini hazirlamasi? Ve sonrada kazada suçu yokken karsi tarafin sigortasından yaptıracagini söylemesi ?? Madem karsi taraftan yapilacak kafana göre gir bir servise ayni gün,yapilsin.Yanlis mi anladim olayi çözemedim tam.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten tamda onu yapmaya calismiyormu arkadaş,fiyat arastirmasi önünde ki bi zamanda yapmayi düşünme,parca fiyaflarindan gözü korkmasi,kendini hazirlamasi? Ve sonrada kazada suçu yokken karsi tarafin sigortasından yaptıracagini söylemesi ?? Madem karsi taraftan yapilacak kafana göre gir bir servise ayni gün,yapilsin.Yanlis mi anladim olayi çözemedim tam.
    Sizde haklisiniz düsununce ama Ben sadece genel olarak bir yargıyı kırmak istemistim sadece Çünkü serviste hangi parcalar degistiyse gorebiliyorsunuz ama merdiven alti kazadan toplanan motorlarda ne denli bir kaza oldugunu bilemiyorsunuz...

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizde haklisiniz düsununce ama Ben sadece genel olarak bir yargıyı kırmak istemistim sadece Çünkü serviste hangi parcalar degistiyse gorebiliyorsunuz ama merdiven alti kazadan toplanan motorlarda ne denli bir kaza oldugunu bilemiyorsunuz...
    Benim en son aldigim ve şuan kullanmakta olduğum motosiklet 2750tl hasar kayitli,ben o şekilde zaten düşünmüyorum benim içinde pek bir önemi yok ki tanimadigin bilmediğin birinden hasar kayitli almak bana daha güvenilir geliyor en azindan ne olduğu belli.

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatımda ilk defa kaza mevzusu, kaza tutanağı, sigorta işlemleri ile uğraşıyorum o yüzden bilmiyorum. Bugün sigortaya ulaşmamı söyleyen bir kaç arkadaşım sayesinde servise gidilip ekspertiz çağırılacağını öğrendim. Ha dersenki hala inat ediyorum sana inanmıyorum diye, telefon numaranı özelden verirsin sana WhatssApp dan kaza tutanağını, ifademi kaza anını hepsini yollayabilirim. Kimsenin hakkını yiyeceğimiz yok 3-5 kuruş için neyse odur. Satılmazsa satılmaz koyarım garajıma ikincisini alırım yanına sıkıntı edicek bir insan değilim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)