Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rosso Corsa vs Rosso Corsa 2 Fark..?

Motovento
    REKLAM ALANI
    One_ Million - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1000RR HRC (2016)
    Arkadaşlar merhaba, daha önceden rosso corsa II kullandım gayet memnun kalmıştım yumuşak hamurlu ama ömrü biraz kısaydı, rosso corsa hiç kullanmadım, kullanıp tecrübe edenleriniz var mıdır?
    Forumda araştırdım konu daha önceden açılmış ama kimse net bir cevap verememiş, belki aranızda kullananlar vardır.
    Piste girmiyorum, şehir içi ve otobanda kullanıyorum virajı nasıldır?

İyi Forumlar. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk olarak rosso corsa 2 diye bir lastik yok, diablo rosso 2 dir o. Rosso corsa su kanalları daha az, hamuru daha yumuşak bir lastik

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Sezona satmazsam mitas mc50 mracer alicam ben cok daha uygun. sikayet edende yok

Motosikleti
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk olarak rosso corsa 2 diye bir lastik yok, diablo rosso 2 dir o. Rosso corsa su kanalları daha az, hamuru daha yumuşak bir lastik
    Yanlış yazmışım evet düzeltme için teşekkür ederim, normalde yağışlı havada zaten kullanmıyorum, ikisi arasında kaldım.
    Motora her bindiğinde kendini değil, arkanda bıraktığın insanları düşün ve öyle sür.. Ona göre kararlar ver
    https://www.youtube.com/watch?v=-sPmOzlzqAQ

Alıntı One_ Million adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış yazmışım evet düzeltme için teşekkür ederim, normalde yağışlı havada zaten kullanmıyorum, ikisi arasında kaldım.
    Tamamen sürüşe bağlı, ben olsam kesinlikli rosso corsa alırdım, ama diablo rosso da gayet idare edebilir. rosso 2 ler kaç km dayandı?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ilk başta şu 1000 lik i görelim sonra cevap vereceğim soruna maşallah deriz merak etme

Motosikleti
    Tamamen sürüşe bağlı, ben olsam kesinlikli rosso corsa alırdım, ama diablo rosso da gayet idare edebilir. rosso 2 ler kaç km dayandı?
    600rr da kullandım, verimli şekilde 6-7 bin km 2 bin km de öyle böyle gitti total 9.000 km ama yine bile dişi vardı sadece biraz daha fazla sarıyordu 2-3 bin daha yapardı.

Tercihim Diablo Rosso Corsa' dan yana olucak sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk başta şu 1000 lik i görelim sonra cevap vereceğim soruna maşallah deriz merak etme
    Hay Hay

Motora her bindiğinde kendini değil, arkanda bıraktığın insanları düşün ve öyle sür.. Ona göre kararlar ver

ikisi de iş görür gibi görür gibi görünüyor sizin için. performans ve ömür arasında basit bir tercihe kalıyır olay

Motosikleti
    ilave olarak rosso corsa arka lastikle 3 hamurlu (orta sert yumuşak ve yanaklar daha yumuşak olacak şekilde gerçi ben daha bu orta bölge hariç diğerleriyle tanışamadım , ön lastik tam emin olmamakla birlikte 2 hamurlu ) ikiside 1000 rr ın hız (w 270 km/h ) ve yük endeksini karşılıyor .

Motosikleti
    ilave olarak rosso corsa arka lastikle 3 hamurlu (orta sert yumuşak ve yanaklar daha yumuşak olacak şekilde gerçi ben daha bu orta bölge hariç diğerleriyle tanışamadım , ön lastik tam emin olmamakla birlikte 2 hamurlu )
    Yani iyimi kötümü

Motosikleti
    Alıntı One_ Million adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani iyimi kötümü
    iyi olmaz mı (rosso çorsa ) iyide ben kullanamıyorum bu lastiği dizimi sadece bir kere yere değdirdim şu videoda https://www.youtube.com/watch?v=IrOVutR_LLo
    Herscel bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    iyi olmaz mı (rosso çorsa ) iyide ben kullanamıyorum bu lastiği dizimi sadece bir kere yere değdirdim şu videoda https://www.youtube.com/watch?v=IrOVutR_LLo
    Bende viraj videosu mu acaba diye açıp izledim, hay Allah iyiliğini versin hocam

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Bende viraj videosu mu acaba diye açıp izledim, hay Allah iyiliğini versin hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)