Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

virajı kaçırma ve kaza YOU TUBE İÇERİR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

5:10 geçe yaşanıyor olay sürücü virajı kaçırıyor ben süratli ve yatmıyor kontra yapamıyor diyorum buyrun kardeşilerim değerlendirelim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Sürücü zorla kaza yapacağım demiş, iyiki başkasının başını yakmadı diyorum.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Araba çıktığı için kafası karışıyor, 2. viraja erken dalıyor. frene basıyor yada arka teker bırakıyor ve sonuç olarak uçuyor. Crf'nin dişli lastiklerlede fazla yatabileceğini sanmıyorum zaten.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    5.10 da bahsettiğin kazada lastik kitleniyor.Abs olaydı lastik kitlemez,düşmezdi.Yine konu abs'ye bağlandı.Demekki halkımız bilinçleniyor...

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam dakika 10 daki kaza daha iyi. Tam sürücü hatası. Öndeki trafiği görmesine rağmen o hızla geliyor. Üstüne direk fren yapıyor kaçış manevraları yapmaya zamanı varken.

Motosikleti
    honda cbr 250
    en son kaza çok komik :D allahım ya göz göre göre yani resmen daldı gitti adam
    fz6_fazer bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    yazmayı unutmuşum arkadaşımıza geçmiş ol demeyi unutmaylaım

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    bir de kadıköy boğa'ya doğru çıkan bir arkadaşımızın önüne dolmuşun kapısı açılıyor. bu dolmuşlara önümüzde veya arkamızdaysa özellikle dikkat edelim. aniden duruyolar, hızlanıyolar, solluyolar, birden yanaşıyolar. adamlar yürüyen tehlikeler. yakınımda varsa geriliyorum direk ve maalesef kadıköy'de yaşıyorum.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Eleman acemi gibi öyle bir viraj mantigi yok..

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    5.10 daki abs olmamasının neticesi,,abs ye gerek yok diyenlerin kulakları ötsün

o değilde 8.51 ci dakikada olan kazada kameranın olduğu şöförün aracına vuran hatalı sürücüye davranışını taktir etmemek elde değil,biz olsak,hışımla görmüyomusun öküz öyle çıkılırmı der kavga ederiz

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En sondaki kaza komik olduğundan daha çok tehlikeli.

Buradan arkadaşları uyarıyorum, eğer station wagoon yada hatchback, SUV gibi arkası küt araçlara vuracağınız KESİNLEŞTİ ise yere yatın, motordan atlayın veya ön tekeri kilitleyin. Bir şekilde bu araçlara arkadan vurmayın.

2013 yılında konyada bir amca, arkada eşi ile sabah tarlaya giderken aksaray yolunda connect tipi ticari araca bu şekilde gözümün önünde arkadan vurdu ve amcanın kafası arka camı patlatıp camdan içeri girdi, cam boynunu kesti ve olay yerinde kan kaybından öldü. Kafanızda kask olsa bile camı yumruk gibi delip içeri geçersiniz ve gırtlağınızın parçalanmaması zor.

Yatın yerde sürüklenin, yanlayın vurun kol bacak gitsin amman dikkat bu şekilde arkadan yapışmayın. Arkadaş olaydan çk iyi kurtulmuş.
    istanbu_gezg bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Sondaki arkadaş ismini altın harflerle yazdırdı

4:06'daki napıyor öyle ya?

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    ben kaza yapanı tanıyorum acemi filan değil sürekli kullandığı bildiği bir yol

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    kadikoydeki kazada dolmuş yanasmis saga yani orasi da altıyol,yolcuların indigi yer.hala dolmuşun sagini zorlamak ne kadar akillica bunlari dusunmek lazim

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kaza yapanı tanıyorum acemi filan değil sürekli kullandığı bildiği bir yol
    Acemi değil? İsterse 50 bin km yapsın o kişi viraja girmeyi bilmiyor ve kaza gidon kırdığı için meydana geliyor bence.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acemi değil? İsterse 50 bin km yapsın o kişi viraja girmeyi bilmiyor ve kaza gidon kırdığı için meydana geliyor bence.
    crf yol tutmadığı düşüyor
    Feel the way

Forumdan Uzaklaştırıldı
    9.50 deki hayvana ne demeli, böyle giden motosiklet sürücülerinin hepsi bu tarz bir kaza yaparlar inşallah, hafif yaralanma ve maddi hasarla kurtulsunlar, başka türlü akılları başlarına gelmez bu sürücülerin. 22 yıldır motosiklet sürücüsüyüm, 15 tane spor motor kullandım bu 9.50 deki şahıs gibi hiç gitmedim, hiçte bu şekil bir kazam yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9.50 deki hayvana ne demeli, böyle giden motosiklet sürücülerinin hepsi bu tarz bir kaza yaparlar inşallah, hafif yaralanma ve maddi hasarla kurtulsunlar, başka türlü akılları başlarına gelmez bu sürücülerin. 22 yıldır motosiklet sürücüsüyüm, 15 tane spor motor kullandım bu 9.50 deki şahıs gibi hiç gitmedim, hiçte bu şekil bir kazam yok.
    Böyle giden motosiklet sürücüleri akıllanır ve kazaya sebebiyet vermezler inşallah. Böyle giden motosiklet sürücülerinin hepsi bu tarz bir kaza yaparsa senin bedduana göre kendilerine zarar verdikleri gibi trafikteki diğer suçsuz insanlarada zarar verebilirler . Memlekette genç yaşlı bir çok insan var motosiklet ile hız yapmayı seven beddua etmek yerine dua etsek bilinçlenmeye davet etsek en azından olur olmadık yerde hızın önüne geçmeye çalışsak insan olarak erdemlik yapmış olmazmıyız.15 tane motosiklet sahibi olmuşsun iyi aferin kurallarada uymuşsun bu senin vede toplumun yararına olmuş lakin gel gelelim insan olamamışsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)