Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Piaggio Medley / Yamaha Nmax / Honda Pcx / Seçime Yardım Lütfen ! ABS Önemli

Motovento
    REKLAM ALANI
    OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    İstanbul'da iş ve ev arası ulaşım için E5'te kullanabileceğim bir motora ihtiyacım var...

Özetlemem gerekirse ABS Benim için önemli çünkü nimetlerinin farkındayım...

Yamaha NMax ve Honda PCX arasında gidip geliyordum fakat Piaggio Medley modelini gördüm...

Ve kaporasını verdim ; Nisan ayı ortası yada sonlarına doğru gelecekmiş...

Medley'i Özetlemek gerekirse ; 155cc (15 Beygir) , Start&Stop , ABS , Usb Şarj , Ön ve Arka LED gibi özellikleri var...

Kendime soruyorum ; Hata mı Yaptım ?

Şimdi size biraz bilgi vermek amaçlı resimlerini ve videosunu yüklüyorum ki sizde bana yardımcı olun lütfen...

Şimdiden Teşekkür Eder , İyi Akşamlar Dilerim...
    smiles bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    özellik olarak aldığınız motor digerlerinden üstün ama eksi yönleri bence tasarımı zayıf satarken de biraz ağır gider.yine de hayirli uğurlu olsun,güzel makine

Motosikleti
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellik olarak aldığınız motor digerlerinden üstün ama eksi yönleri bence tasarımı zayıf satarken de biraz ağır gider.yine de hayirli uğurlu olsun,güzel makine
    Sizce Nmax daha mı doğru bir tercih olurdu ?

Nmax ile ilgili çok sert makine söylentileri beni çok etkiledi , bir de D'elight ile Nmax karşılaşması yaptığımda konfor olarak D'elight çok daha yumuşak geldi bana o yüzden biraz soğudum Nmax'ten şimdide yanlış bir karar mı verdim diye aklım karışıyor

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    150cc deki en iyi motoru almışsınız,
    Geçen vespa almak isteyen birine önermiştim,
    Bende beverly 350 kullanıyorum(medley 150'nin abisi)tasarım harika,malzeme kalitesi
    Şu ana kadar daha iyisini görmedim bir scooterde,
    Zamanında bakımını yaparsanız , o motoru bitiremezsiniz
    Ben gilera runner 200 scooterimle (piaggio üretimi) 130.000km yaptım sıfır sorun çıkardı
    Ama maalesef sıvı sogutma sıvısını yazın koymayı unuttum ve motor hararet yaptı
    Yoksa 200.000km sorunsuz giderdi,
    Arkanıza yaslanın ve motorunuzun gelmesini bekleyin.
    SAZMAN bunu beğendi.

Bu motoru Milano Eicma'da canlı gördüm. Beverly serisinin bir ufak modeli olmuş, motor anlamında. Şahsen Beverly kullandığım için ilgimi çekti. Bana göre PCX'ten daha kalıplı, Nmax'ten de daha yumuşak. Üstelik onlarda yeralan ve bence kullanımı zorlaştıran orta konsolun yüksek olması durumu bunda yok.

Göstergeler süper, Beverly 350'den alınma, motor oldukça yeni teknoloji, bu sayede oldukça az yakar diye düşünüyorum. Diğer rakiplerden daha pahalı ama, 15 beygir sayesinde 120'yi rahat yapar sanırım. Bence doğru bir seçim olmuş, en azından şöyle diyeyim, böyle bir seçim yapacak olsam, Nmax kullanmış biri olarak, ben bunu seçerdim.

S.

Motosikleti
    Alıntı astrofizik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150cc deki en iyi motoru almışsınız,
    Geçen vespa almak isteyen birine önermiştim,
    Bende beverly 350 kullanıyorum(medley 150'nin abisi)tasarım harika,malzeme kalitesi
    Şu ana kadar daha iyisini görmedim bir scooterde,
    Zamanında bakımını yaparsanız , o motoru bitiremezsiniz
    Ben gilera runner 200 scooterimle (piaggio üretimi) 130.000km yaptım sıfır sorun çıkardı
    Ama maalesef sıvı sogutma sıvısını yazın koymayı unuttum ve motor hararet yaptı
    Yoksa 200.000km sorunsuz giderdi,
    Arkanıza yaslanın ve motorunuzun gelmesini bekleyin.
    İçimde ki karamsarlığı azaltan bir yorum geldi , markayı kullanan ve aynı aileden başka bir motoru kullanan biri olarak memnun olmanız beni mutlu etti çünkü beklentisi çok fazla olan değilim...

İnşallah geldiğinde de resimlerini yüklerim ve yorumlarımı da katarım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru Milano Eicma'da canlı gördüm. Beverly serisinin bir ufak modeli olmuş, motor anlamında. Şahsen Beverly kullandığım için ilgimi çekti. Bana göre PCX'ten daha kalıplı, Nmax'ten de daha yumuşak. Üstelik onlarda yeralan ve bence kullanımı zorlaştıran orta konsolun yüksek olması durumu bunda yok.

Göstergeler süper, Beverly 350'den alınma, motor oldukça yeni teknoloji, bu sayede oldukça az yakar diye düşünüyorum. Diğer rakiplerden daha pahalı ama, 15 beygir sayesinde 120'yi rahat yapar sanırım. Bence doğru bir seçim olmuş, en azından şöyle diyeyim, böyle bir seçim yapacak olsam, Nmax kullanmış biri olarak, ben bunu seçerdim.

S.
    Görüntüsü benim gözüme çok hoş geldi , zaten markayı da bildiğimden güvendim açıkçası...

Nmax gibi sert bir makineyi kullanmayı tercih etmek istemedim , şuandan itibaren karamsarlık yerini heyecana bıraktı ...

Bir an evvel gelsin de keyfini sürelim ...

Bu arada Beyaz renk tercih ettim

Motosikleti
    Forza 250
    Hocam motoru seçmiş ve almışsın, bundan sonra kimsenin yorumunu sallama artık, yüreğini de ikileme, eksiksiz ekipmanını kuşan iki tekerin tadını çıkart. Hayırlı uğurlu olsun

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Özellik olarak süper makine bence. İlk aklıma gelen eksi yönü ikinci el olarak diğerlerinden daha yavaş satılacağı ve yedek parça fiyatları.

Güzel günlerde kullanın

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Diğer dediğiniz scooter lardan cok daha üstün pcx kullanıcsı olarak diyeceğim o ki, en iyi seçimi yapmışsınız.

Motosikleti
    Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özellik olarak süper makine bence. İlk aklıma gelen eksi yönü ikinci el olarak diğerlerinden daha yavaş satılacağı ve yedek parça fiyatları.

Güzel günlerde kullanın
    Gülü seven dikenine katlansın artık

Eyvallah Sağolun...

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    özelliklerine bakılırsa çok doğru bir seçim bence. tasarımına hasta oldum. her yerde hayranlıkla izlediğim beverly den esintiler var. teknik özellikleri de çok iyi gözüküyor. zaten scooter ve piaggio ikilisinden kötü bişey asla çıkmaz. etrafta transformers gibi dolaşan görüntü kirliliği xmax lerin arasında bence herkesin dikkatini çeker. jantlar da yeterince büyük. bence harika güle güle kullanın.
    SAZMAN ve senol2985 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer dediğiniz scooter lardan cok daha üstün pcx kullanıcsı olarak diyeceğim o ki, en iyi seçimi yapmışsınız.
    Denemediğim için birşey söylemek zor ama inşallah Dediğimiz kadar iyi bir Motordur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

[QUOTE=bulut59;3864557]
    Diğer dediğiniz scooter lardan cok daha üstün pcx kullanıcsı olarak diyeceğim o ki, en iyi seçimi yapmışsınız.[/"QUOTE]

"muteşem sol ayağımlan vurdum gol oldu." gibi olmuş bu cümle. diğer dediği scooterlerden cok daha üstün olan hangisi şimdi?
    Pcx ve Nmax 'i araştırıp onlar arasında karar vermeye çalışırken , sürpriz bir karar oldu yazının başında da yazmıştım üstadım...

Motosikleti
    Şu an yok.
    Bence çok tarz ve gerçek bir italyan . Öyle ki bunu ilk gördüğümde kendi kullandığım ve italyan bildiğim Aprilia Scarabeo'dan soğumuş, hatta tiksinmiştim. O derece işçilik ve kalite farkı var. Tek ortak yanı acımasız parça fiyatları. Çok iyi bir seçim yapmışsınız, hayırlı olsun.

smtknc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada 1200s
    Öncelikle seçiminiz hayırlı olsun.
    Fiyat olarak ne kadara aldınız pcx ve nmax fiyatı birbirine epey yakın bu motor için sitesinde yazan fiyat güncel kur ile 11.600 lira yapıyor.

Hocam motoru seçmiş almışsınız hayırlı olsun gelince fotolari isteriz

Hayirli olsun. Bagaj kask aliyor mu?

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Bir virgül nelere kadir hahah tabiki burda şair şunu demek istemiş;
    En iyi seçimi yapmışsınız. Allah kazasız belasız binmek nasip etsn
    bulut59 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Hiç üzülmeyin, scooter italyanlardan sorulur ve piaggioda italyanın en büyüklerinden kafanız rahat olsun, italyan üretimi olan efsane dylan ve runner serileri gibi bu motorda kullanıcısını tek dezavantajıyla üzecektir satınalım ve işletim maliyetiyle, her kaliteli mal gibi bunlarında parça fiyatları can yakar cinsten. Tesellin şu olsun daha önce piaggio fly 100 kullanan bir tanıdığım hpnda pcx aldı ve şuan bindiği motora lanet ediyor en kısa sürede elinden çıkaracak nedeni ise daha önce bu kadar kalitesiz motora binnemiş olması.
    Makineniz hayırlı olsun, bakımını yaptıktan sonra siz bitersiniz ama o bitmez hala çalışır.
    Dipnot: alır almaz serviste alarm taktırırsaız iyi olur vede lastiklerin markasına bakmaktada hayır var malum korlas cimri bir firma az verip çok kazanayım derdinde

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Gerçekten çok şık bi tasarıma sahip
    11500 verilir mi verilmez mi orası tartışılmaz honda bile 10000 e socoteer satıyorsa aradaki fark Önemsiz

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    Bir virgül nelere kadir hahah tabiki burda şair şunu demek istemiş;
    En iyi seçimi yapmışsınız. Allah kazasız belasız binmek nasip etsn
    aynen hocam laptop u yan çevirince anladım cumleyi msjı düzenledim zaten.

özelliklerine bakılırsa çok doğru bir seçim bence. tasarımına hasta oldum. her yerde hayranlıkla izlediğim beverly den esintiler var. teknik özellikleri de çok iyi gözüküyor. zaten scooter ve piaggio ikilisinden kötü bişey asla çıkmaz. etrafta transformers gibi dolaşan görüntü kirliliği xmax lerin arasında bence herkesin dikkatini çeker. jantlar da yeterince büyük. bence harika güle güle kullanın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler