Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yine kaza oldu :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Slwer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE300 & Honda CRF250
    ortalama yarım saat kadar once yakacıktan assagı ınıyordum soganlık cıvarlarında asya t1 model bır scooter ın yanından gectım ve selamlastık nese scooter dan 10 mt kadar uzaklasmadımkı ılerdekı vıraja geldık ve yolda vırajın hem sagında hemde solunda araba park etmıslerdı ben aralarından gectım gecmemle arkamdan pat dıye bı ses aynadan arkama baktıgımda arkamdakı scooterın yerde suruklendıgını gordum hemen durdum ve gerıye kostum scooterlı arkadası kaldırdım yerden bı anda kalabalık falan scooter ın solk taraftakı aracın kapısının acıldıgını ve motorun kapıya vurdugunu anladım sınırlenmıstım ama sakın olmalıydım cunku scooterdakı arkadas olayın sokundan tıtrıyodu yanı aldıgı zararı fark edemıcek durumdaydı sıgarası elındeydı sıgara yaktırdık sakınlesmesı ıcın neysekı bıseyı yoktu ortam bı anda gerılmeye basladı arabanın sahıbı sucsuz oldugunu ıdda edıyodu alalhım ya olamaz bole bısı bu ne buyuk sacmalık adam vırajı kapatmıs tek bı araba da degıl ıkı araba bırden ustune kapıyı acıyo bılıncsızce ve ben dortlulerı yaktım dıyo ıyı valla temde ortada duralım dortlulerı yakalım sucsuzum dıye haykıralım sonra bu ne buyuk sacmalık ne zaman akıllancak bunlar
    Arabada kaporta var motosiklette kaporta insan vücudu
    akıllanın biraz insan hayatı ne kadar ucuz hala aynada adamın yerde suruklenısı gozumun onunde
    Şimdi butun motorcu arkadaslarıma seslenıyorum bıraz daha dıkkat edelım nolur aracların dıkkat edecegı yok resmen tesbıh ceker gıbı hayatlarımızla oynuyolar
    m € c l ü q

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Akıllanmazlar. O kapıyı ve adamı 4x4 ile alıp 100mt ilerde bırakacaktın suçlu kapıyı açan olurdu. Motorla çarptınmı suçlu motorcu oluyor ne hikmetse.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Geçmiş olsun, araçların yanından geçerken, geçebildiğimiz kadar uzağından geçmeye gayret edelim...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    geçmiş olsun sabrından dolayıda takdir ediyorum seni

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    geçmiş olsun iyi düşüncelerin için tşk ederiz
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    daha dün benim başımada geldi E-5 de merterde dananın teki en sol şeritte şoför değiştirmek için trafiğin durduğu bianda aniden kapıyı açtı, önümdeki kuryeyi biçiyodu bende zor durdum 3 motorcu olduk adamı şöle bi dövelim dedik ama nasihat etmekle kaldık bende ayrıca araba kullanıyorum ama bukadarmı öküzlük olur ya çok geçmiş olsun
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    arkadaşlar gerçekleri kabullenelim artık
    öküzlük yada başka bişi diyin
    motor kullanmayan bizim gibi düşünemez öncelikle bunu kabul edin
    geçen sene motor kullanmaya başladı o andan itibaren her kapıyı açışta aynayla kontrol eder öyle açarım
    ama ondan önce hiç bakmazdım bakmadımda
    yani bizden biz anlarız...
    japondan şaşma,çine bulaşma........

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    offfffff offffffffff bu okuzlerden nedir cektigimiz yaa...kardes gecmis olsun..yapabilecegimiz tek sey..bu olaylardan ders almak..ve onlara karsi dikkatli olmak...bu heriflere bazen kafa atmak istiyom.. yapistiracan 2 gozun ortasina..

Alıntı Slwer adlı üyeden alıntı
    ortalama yarım saat kadar once yakacıktan assagı ınıyordum soganlık cıvarlarında asya t1 model bır scooter ın yanından gectım ve selamlastık nese scooter dan 10 mt kadar uzaklasmadımkı ılerdekı vıraja geldık ve yolda vırajın hem sagında hemde solunda araba park etmıslerdı ben aralarından gectım gecmemle arkamdan pat dıye bı ses aynadan arkama baktıgımda arkamdakı scooterın yerde suruklendıgını gordum hemen durdum ve gerıye kostum scooterlı arkadası kaldırdım yerden bı anda kalabalık falan scooter ın solk taraftakı aracın kapısının acıldıgını ve motorun kapıya vurdugunu anladım sınırlenmıstım ama sakın olmalıydım cunku scooterdakı arkadas olayın sokundan tıtrıyodu yanı aldıgı zararı fark edemıcek durumdaydı sıgarası elındeydı sıgara yaktırdık sakınlesmesı ıcın neysekı bıseyı yoktu ortam bı anda gerılmeye basladı arabanın sahıbı sucsuz oldugunu ıdda edıyodu alalhım ya olamaz bole bısı bu ne buyuk sacmalık adam vırajı kapatmıs tek bı araba da degıl ıkı araba bırden ustune kapıyı acıyo bılıncsızce ve ben dortlulerı yaktım dıyo ıyı valla temde ortada duralım dortlulerı yakalım sucsuzum dıye haykıralım sonra bu ne buyuk sacmalık ne zaman akıllancak bunlar
    Arabada kaporta var motosiklette kaporta insan vücudu
    akıllanın biraz insan hayatı ne kadar ucuz hala aynada adamın yerde suruklenısı gozumun onunde
    Şimdi butun motorcu arkadaslarıma seslenıyorum bıraz daha dıkkat edelım nolur aracların dıkkat edecegı yok resmen tesbıh ceker gıbı hayatlarımızla oynuyolar
    Ne diyin kardeş çok çok geçmis olsun
    Bu arada kardeşim bana mont için dudulluda bir no vermistin ama fax çıktı be abi teli varsa bi yazarsan sevinirim Kardeşim

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Geçmiş olsun arkadaşım...mutluemlak'ın dediği gibi bizden en iyi biz anlarız diğerleri motosikletlerin varlığından bihaberler..
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    yok abi artık bıktım ben bu kaçıncı bu hayvanlr yüzünden motordan korkamya başladım,benimde geçen yaz basıma geldi ayvalıkta zeytinliklerin arasında gidiodum virajın birinde ayının biri üstüme çıktı bende kendimi tarlaya attım atış o atış 1,5 ay yürüyemedim heryerimde izler kaldı

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    scooterlı arkadaşa geçmiş olsun.

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    eeee öküz dana geyik çok her tarafta kaynıyor ortalık....Arkadaşa geçmiş olsun....
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

tattwamasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    geçmiş olsun...
    gerçekten de motorlar hakkında eşi-dostu vs. yoluyla bi şekilde bilgi ve alaka sahibi olmayan sürücüler aslında yaptıkları ufacık bir dikkatsizliğin karşı tarafa ne kadar büyük bir zarar verebileceği konusunda hiç bir fikre sahip değiller. kötü niyet yok belki ama o bilinç oluşmamış henüz yani, oluşur mu onu da bilmem...Onlar ne kadar dikkatliyse bizim on kat dikkatli omamız gerekiyor bu durumda
    [COLOR="SeaGreen"][/COLOR][FONT="Comic Sans MS"][/FONT]Gönül vermedikçe gönlü bulamazsın

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    çok geçmiş olsun ama yine sinirden duramıyorum yerimde en sinir olduğum tip
    bu tip insanlar pahalı pahalı arbalara binerler p...... ama kaza sebebi olunce
    hem güçlü hem suçlu oluyorlar ben suşçlu değilim dediği an
    vuracaksın bunlara

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    Alıntı Slwer adlı üyeden alıntı
    yanı aldıgı zararı fark edemıcek durumdaydı sıgarası elındeydı sıgara yaktırdık sakınlesmesı ıcın
    galiba şu sigara içerek scooter kullanan arkadaşlardan. hadi neyse şimdi... geçmiş olsun diyelim.

Alıntı cbrhalil adlı üyeden alıntı
    3 motorcu olduk adamı şöle bi dövelim dedik ama nasihat etmekle kaldık
    bana rastlamayın ama. tek kişiye üç kişi saldırdığını gördüğümde havamdaysam günlük jeet kune do antrenmanım için motorumu sağa çekebilirim. (hiç yapmadım. asla o tarz bir insanda değilim.)
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bazı yerlerde yollara sağlı sollu parkediyorlar 2 aracın yanyana zor geçebilecegi bu yurdum yollarına karşılıklı araçlar parkedilince tehlike meydana geliyor ezellikle motorcular için yalnız dikkatimi çeken birşey var

Arkadaşin biri moroum yokken bende arkama bakmazdım yazmış merakımdan soruyorum o halde hiçmi tereddüt yaşamıyordu ya ben kapıyı açınca arkadan gelen araç kapıyıda kolumuda alıp götürürse ne yaparım diye büyük cesaret doğrusu

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    arkadaşa geçmiş olsun maalesef bu tip insanlar var ama bizim daha dikkatli olmamamız gerekiyor.

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    geçmiş olsun en ayar olduğum şeylerden biridir arkayı kontrol etmeden kapıyı açmak herzaman duran bi aracın yanından geçerken en az 1.5metre yanından geçerim yinede reflex hali arada 2 metre bile olsa kapıyı açınca istemeden bi anlık direksiyonu sola kırıyorum gerçekten tehlikeli durum her zaman derim otomobil kullanan adamın motosikletin halinden anlaması için onunda kullanması,bazı şeyleri 2teker üzerinde deneyim kazanması gerekir en azından ehliyet alırken böyle bi uygulama olsa bence dikkatler çoğalır kazalar hafifler diye düşünüyorum.
    Not:Sanırım imkansızlardan bahsediyorum
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler