Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

hyosung gt 250 r mi aprilia 125 mi yada 2. el bi 600 lük racing mi ??????

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung gt250r(Voodoooo)
    Artçı ile birlikte 170 i rahat kıvırıyor. Hız konusunda şüpen olmasın. zaten 250 cc çif silindir 29 hp bir motordan daha azını beklemek yanlış olur. 2. viteste 90 rahat görebilirsin 5. vitesi senin hayaline bırakıyorum. Yeni bir kullanıcı olarak ustalarımın tavsiyesi üzerine 250 cc nin üzerine çıkmadım çokta mutluyum daha büyük makınaya binmeyede korkacağıma eminim. Aman bir kaç 10000 km 600cc lik makınalar benden uzak dursun. Tırsarım ben onlardan. Benim tavsiyem sende tırs.
    Aydınlık azaldıkça karanlık artar.
    Kaskımızı takalım arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    ADESSOFİVE abi bence arastir briaz forumlari hem sen caninami susadin ya racingle baslicakmis senin soyledigin makinlerin kac km hiz yaptigini sen biliyomusun ustune hic tecrube yok cbr125 al ogren sezona kadar sonra 300-400mln zararla sat . hyo al pis 2 sene sonra 600luk .

motosiklet kullanmak o kadar basit degil bazen beni cok sasirtiyosunus sirf hava yapip caddede 2 kiz tavlarim die motosikelt alinmaz . ayiptir ya ayaga dusumeyin motosikletci olmayi .
    imzam yok parmak bassam olurmu

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bence hyosung ideal bunlar içinde... DAha sonraa 600 lüğe yükselirsin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz daha para ekleyebilirsen git burgman400 al kasasıda deişti cok güzel yapmışlar hem cok rahat hemde hızıda yeterli vitesli motor istiyosan cbf500 oda cok keyifli derim.. ama 10 ytl yi biraz aşabilmen gerekiyo

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Eğer bahsettiğiniz motor Aprilia RS125 ise sınıfının en iyi makinesidir. 250cc'ler hataa idaa ediyorum 500cc normal motorlar performansıyla baş edemeyebilir. Arkadaşımda eskiden RS125 varmış. Çok beğendiğini ve sattığına pişman olduğunu devamlı söyler. Kullanmak istediğim bir motosiklet.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    güzel kardesim MZ tarafindan neden ekilecegini düsünüyorsun sen anlamadim bu senin bahsettigin 125 likler yüksek performansli 2 zamanli motorlar yani MZ denilen teneke motor bunlara karsi koyamaz mümkün degil sen yeni basliyosun 600 cc isin ne,, bana kalirsa derbi ye takil derim biraz mermi gibi
    DERBI Gpr 125

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250GTR tabiki aprilla alıp pişman olabilirsin

xTraP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu açıLaLı zaman oLmuş ama yazayım kendi fikrimi genede. Arkadaşım bence 600 Lük alma en azından şimdilik. Tecrübe ister ilk başlarda zorlanırsın. Aprilia da servis bakımından es geç tabii bulunduğun yeri bilmiyorum varsa servisi eyvallah. Bildiğim kadarıyla 2 zamanlı motor o bakımdanda es geç yağ konusu benzin konusu vsvs. Ama hızı ve atikliği çok iyi o motorun ayrı bişi ( sınıfınında en iyi motoru bence ). Bence alcaksan Hyosung al 250 lik makine 170'e kadar çıkıyor. Görünüş iyi , sağlam motosiklet. Senin yerinde olsam düşünmeden alacağım motor. Hatta 30.000 Liramda olsa gene o motoru alırım sora bi üst seviyeye geçerim. Tecrübe kazanılabilecek hatta senelerce kullanılabilecek bi motosiklet bence tabii.

TOMY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosung gt 250 r ın 140 yaptıgından bahsediyorsunuz bende hysung gt 250 r var herkes bı agızdan konusuyo bi su motora bininde sonra konusun bu motoru nasıl kullanıyosunuz veya rodajı yamayımı bilmiyo bu arkadaslar ya ne 140 ya bu motor 175 rahat yapan motor tabi rodajı ıyı yapıldıysa tabi bu rodajı iyi yapan ve kullanmasını bilenler için 170 km gecerli bunları bilmeyen 14o km der herkes bi agızdan konusmasın yaaaa

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler