Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ikinci el ybr 125 sorusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan'ın dediği doğrudur hacı.Benim ybrye de 5.500 veriyorlar 2014 çıkışlı mavi diye.5.750 ye satmayı düşünüyorum.
    zaten benim tepkim arkadasa degil alıcı kısıye =) ikinci ele o kadar verilmez ki düşük cc 12 yasında teknolojik bir aletten bahsediyoruz.. az daha koyar genç yebere alırsınız =))
    MazhaRR bunu beğendi.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir mantık bu? İki sene öncesinin 4700'ü şimdinin 6180'ine denk geliyor. Ki şu anda sıfır motor üzerinden konuşuyorum. Adam buna iki sene binmiş, km yapmış, depo ve çamurluğu iç etmiş.

Ne güzel. İki sene bin sonra aldığının fazlasına sat. Millet de ikinci el niye bu kadar pahalı diye ağlasın.
    Şuanda sıfırı 6.180 olan ybr kalitesiyle ünlü gibi bir motor 8.000 km ve 2 sene kullanımdan sonra değeri ne kadar düşmesi bekleniyorki tamam depodaki ezik felan 4.200-4.300 yazılabilirdi bu motora ama lastik ve koruma demiri gibi artılarla 4.700 lük fiyat çok abartı değil bence

axios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dengesizlik bitmez hocam.Şimdi sıfırı 6.180'e alan seneye veya iki sene sonra 6.980 olunca 6.500 liraya satacak.2005-2006 ybrlierin bin lira olması lazım, 10 yaşında motorlar 2.500-3.000 liraya satılıyor.
    aynen doğru söylüyorsun. çok saçma paralar istenebiliyor bazen.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat pahalı. İlanları takip edin bir süre. Uygun fiyatlı düşünce gidin bakın. Bir de beğendiğiniz motorları sırayla arayıp kendi kafanızdaki fiyatı teklif edin. Gerçek satıcı varsa bu şekilde öğrenirsiniz.
    Bir de yan yatmış motoru mutlaka kontrol etttirin.
    Amortisör ve gidon borularında yumulma olabilir. Mutlaka bilen biri bakmalı. Bir de şasi kontrol edilmeli tabiki. Uzaktan çiçek gibi görünüp yakından çöp olduğunu anlayacağınız bir sürü motosiklet var sahibindende. O yüzden bir çok motora bakmanız sizin yararının olacaktır.

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deponun üstünde ezik olmasa belki küçük bir pazarlıkla 4500-4600 TL civarına alınabilir.O ezik biraz uğraştırır.Tamiri ne kadar patlar belli değil.O paralara temiz,hatısız benzer km ve modelde YBR 125 rahat bulursun.
    Valla yavaş yavaş sıfır 2015 e kayıyorum. 5600 tl sıfırı var. 1000 tl fark için değmez gibi.

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ev kepez, iş fener.

2005 yılının hemen başında almaya karar verdim, bayiye gittim yeni kasa gelecek dedi, farı beğenmediğim için illaki uzay kafa 2004 istedim, antalya ve çevre illerde aramadığım bayi kalmadı, hiçbirinde kalmamıştı 2004 uzay kafa, uzaktan akrabam olan bir esnaftan aldım (o sıra 4 tane motoru vardı,scooter,racing,naked ve de ybr), oda keyf için almış yalvar yakar aldım, sadece 230 km de idi, tam 2.650 tl para saydım, tam ben aldım 2.000 liralara abuk sabuk motorlar çıktı, üç-dört tanesini denedim, hatta bu bayilerden üste para teklif eden bile oldu, denedikten sonra dedim i bu klasmanda bu motor tek.

dediğim gibi ben satıcı değilim,ama yolda giderken görenler veya mahalledekiler gelip soruyorlar satılık mı diye, yakın zamanda mt-25 oda olmazsa ns200 alacağım, ama bu ybr yine kalacak,
    Dediğin gibi motor sınıfında tek. Deneyim için birebir. benim hedefim de 10 bin km acemiliği atlatıp sonrası mt-07 ye geçiş yapmak.

Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuanda sıfırı 6.180 olan ybr kalitesiyle ünlü gibi bir motor 8.000 km ve 2 sene kullanımdan sonra değeri ne kadar düşmesi bekleniyorki tamam depodaki ezik felan 4.200-4.300 yazılabilirdi bu motora ama lastik ve koruma demiri gibi artılarla 4.700 lük fiyat çok abartı değil bence
    abi lastik + koruma demiri dediğin toplam 400 tl. Alet şu anda 5600 civarı sıfırı, 400 de ruhsat plaka masrafı ekle. 6400 yapıyor. 1700 tl fark için değmez gibi. neyse bakıcam artık.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı axios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese. bu akşam başlangıç için, 2014 model 8300 km de bir ybr 125 baktım. 4700 de anlaştık ama deponun üzerinde ezik var. sahibi 20 km hızla giderken düşmüş. videoyu gösterdi düşerken. bir de ön çamurluk çatlak olduğu için değiştirilmiş. çamurluk sorun değil de depo üzerindeki eziklik ben satarken bana sıkıntı çıkarır mı?

birde fiyat nasıl ? ekstradan michelin lastik+yan koruma demiri ve 30 lt kappa çanta var.
    Link var mı merak ettim?

Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link var mı merak ettim?
    buradan bakabilirsin.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdilik direkt mt-07 ye geçmeyi aklından çıkar, yani demek istediğim olmaz diye bir şey yok, ama önce kendini bir test et 10.000 km sonunda bi daha düşün, artık mt-07 ye geçebilir miyim diye, varsayalım yeterli olgunluğa geldiğine inandın, mt07 aldın, bence en az bi 1.000 km motora alışma dönemin olmalı, ybr de ki verdiğin gazın yarısını mt07 ye versen asfaltla öpüşürken bulursun kendini,
    bak şimdi ilk zx-9 kullandığım an geldi aklıma.. hey gidi günler..

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdilik direkt mt-07 ye geçmeyi aklından çıkar, yani demek istediğim olmaz diye bir şey yok, ama önce kendini bir test et 10.000 km sonunda bi daha düşün, artık mt-07 ye geçebilir miyim diye, varsayalım yeterli olgunluğa geldiğine inandın, mt07 aldın, bence en az bi 1.000 km motora alışma dönemin olmalı, ybr de ki verdiğin gazın yarısını mt07 ye versen asfaltla öpüşürken bulursun kendini,
    bak şimdi ilk zx-9 kullandığım an geldi aklıma.. hey gidi günler..
    eyvallah o zaman gelince düşünülecek şeyler onlar. motorun ne kadar güçlü olduğunu ve başlangıç için uygun olmadığının da farkındayım. zaten öyle birşey olursa ciddi bir eğitim gerekli. ısınma turlarını atlatalım da tekrar masaya yatırırız bu konuyu

aynen git, sıfr ybr al, 10bin km sorada satırsın sen öyle sanıyorsun kandırmaya devam et kendini,
    bak burada tam tamına 773 tane satılık ybr 125 ilanı var, bu adamlar "satabilmişmiki sende satıcaksın o paraya" 0 aldıkdan sonra?

sen kandırılmak istiyorsun ve çokda güzel bu tava geliyorsun git al bakalım..

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    git emisol al 2500 e 2000tl ye aynısı zaten ne kasiyosun anlamıyorum.
    emisol cbf150 ile aynı motor blokuna sahip. cb125e'ye de çok benzer kasası var. 150cc. salcano'nun bir modeli vardı ybr kopyası.

Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen git, sıfr ybr al, 10bin km sorada satırsın sen öyle sanıyorsun kandırmaya devam et kendini,
    bak burada tam tamına 773 tane satılık ybr 125 ilanı var, bu adamlar "satabilmişmiki sende satıcaksın o paraya" 0 aldıkdan sonra?

sen kandırılmak istiyorsun ve çokda güzel bu tava geliyorsun git al bakalım..
    bütün türkiye'de 773 tane satılık ybr ilanı. il başına bölsen 9 adet yapar. bu kadar çok kullanılan bir motor için çok normal bir sonuç bence. satamazsam da kalır abicim. şehir içinde kullanılır. sıkıntı olmaz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)