Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Patch ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonofcrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davıdson xl1200x Forty Eıght
    Herkese günaydın sizlere ufak bir sorum olacak babam ve ben yıllardır motosikletler ile ilgiliyiz.Ve tabiki genelde cruiser ve klasikler ile ilgileniyoruz ayrica bizim bir aile lakabımız var bende bunu zamaninda kendim ve babam icin dövme olarak tasarlamıştım simdide o dövmeye ceketlerimize islemek istiyoruz fakat bunu kim yapar nerde yapar hicbir fikrim yok daha önce yaptıran yada bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim
    S.O.C

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    onu nakış mankianalarında yaptırabilirsin.
    Havluya nakışı biliyorum da, deriye nakış oluyordurda hani biz hiç işlemedik. Eminim aynı makinada yapıyorlardır.

İlini göremiyorum,
    İçinde nakış makinası bulunan tekstil atölyelerinde yaptırabilirsin. Ancak düz yazı değil, desen çalışılması gerekiyorsa, adamın boş saatine denk gelmen lazım.
    Numune makinası ile bu işi yapanlarda var, onlar desenei yapabilirler mi bilmiyorum.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    İstanbuldaysan tahtakale civarinda bu isleri yapanlar var once kumasa isletecekain sonra o parcayi deriye diktireceksin . deri sert oldugu icin direk islemezler

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bayrampaşa'da çok rahat bulursun. Çevik kuvvet'in orası sanayi kaynıyor. Logonu gidip herhangi bir nakış atölyesine bırakıyorsun. Kalıbını çıkarıp deriye veya tekstile işliyorlar.

Yalnız makineler genelde 15'li çalışır. Yani aynı anda 15 kafa 15 işi diker. O yüzden tek tek uğraşırlar mı bilemem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)