Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosıklet pantolonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Beyler motosıklet ıcın kot pantolon almayı dusunuyorum. Size sorum pantolonun ıcıne dızlık gıyıyormusunuz ? giyilmediği takdırde o pantolon ne kadar korur ? Birde kot pantolon onerılerınızı beklıyorum 100 200 arası teşekkürler
    DEMİR ATLI ADAM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    100-200 liralık bırak motosiklet kotunu, normal kottan hayır gelmez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R 20016
    Alıntı Onur994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler motosıklet ıcın kot pantolon almayı dusunuyorum. Size sorum pantolonun ıcıne dızlık gıyıyormusunuz ? giyilmediği takdırde o pantolon ne kadar korur ? Birde kot pantolon onerılerınızı beklıyorum 100 200 arası teşekkürler
    100 liralik normal kot alamazsin bide motosiklet kotumu alacaksin 300 400 lira arasi oluyor TURTLE Felan

Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Geçen ındırım vardı bır yerde gormustum butcem yoktu alamadım o yuzden.. pek arastırmadım fiyat aralıklarını bılemıyorum 300 e kadarda cıkabılırım

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100-200 liralık bırak motosiklet kotunu, normal kottan hayır gelmez.
    Blackeagletr ve Mengu16 bunu beğendiler.

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Genelde fiyatlar 300 tl nin üzerinde. ama 250 liraya TECH90 CITY KEVLAR JEAN var. Google da arama yapın karşınıza çıkacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R 20016
    Geçen ındırım vardı bır yerde gormustum butcem yoktu alamadım o yuzden.. pek arastırmadım fiyat aralıklarını bılemıyorum 300 e kadarda cıkabılırım
    Nispeten ucuz http://urun.n11.com/pantolon/x-rider...Q&gclsrc=aw.ds

orta halli http://www.motosikletaksesuarlari.co...zewaAkFa8P8HAQ

Orta halli 2 http://www.motosikletaksesuarlari.co...RHYaAv228P8HAQ
    Onur994 ve nuwanda324 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Koruyuculugu ne kadar olur benım ıcın o onemlı yoksa normal pantolon giyip dizlik takmaya devam etsemde olurmu

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    İlk başta kot pantolon ile kevlar korumalı kot pantolonun birbirinden farklı olduğunu hatırlatayım. Standart korumalı kot pantolonların dizlik ile kot kullanmaktan farkı yok. Ama kevlarlar darbeden ziyade sürtünmeye karşı dayanıklıdırlar. Üzerinde ki koruma pedleri de nispeten darbeyi emer.
    Onur994 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R 20016
    Koruyuculugu ne kadar olur benım ıcın o onemlı yoksa normal pantolon giyip dizlik takmaya devam etsemde olurmu
    TECH 90 Kevlar attigim link teki en iyisi o aralarindan
    Onur994 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 r

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Naptınız beyler, önce dalga geçmişler diye düşündüm, sonra ciddiyetinizin farkına vardım. 100-200 liraya normal kot alamazsın nedir ? Sizin için normal bir fiyat olabilir kot için 200 TL, benim ve eminim ki forumdaki bir çok kişinin gözünde en kral kot 100 liradan fazla etmez, ki ben 70 liradan fazla vermedim normal bir kota, onu da 7 senedir giyerim Valla standartlarınızı anlamak zor.

Hocam 250 lira civarına mis gibi Tech 90 kot alırsın, 350 civarına da Riderdenim'ler var, ikisi de yerli sermaye, bakmanı tavsiye ederim. Gelecek ay ben de bunlardan birini tercih edeceğim. Sanıyorum Riderdenim bir tık daha kaliteli.

https://www.youtube.com/watch?v=TAruyKt8_VA
    Onur994 ve Mengu16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Alıntı bagriacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başta kot pantolon ile kevlar korumalı kot pantolonun birbirinden farklı olduğunu hatırlatayım. Standart korumalı kot pantolonların dizlik ile kot kullanmaktan farkı yok. Ama kevlarlar darbeden ziyade sürtünmeye karşı dayanıklıdırlar. Üzerinde ki koruma pedleri de nispeten darbeyi emer.
    Evet tam olarak sorumun cevabı bu oldu tesekkur ederım
    DEMİR ATLI ADAM

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Fuarda tam kevlar kot pantolon 400 tl di. Ben gecen yil 250 tl ye almistim. Ama gunluk kullanima cokta uygun degil baya bi agir ve hantal duruyo. Cantada yedek pantolon tasiyorum

Motosikleti
    4. motor Honda
    motosiklet kot pantolonu ise tech90 gibi, kendi diz koruması zaten var.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naptınız beyler, önce dalga geçmişler diye düşündüm, sonra ciddiyetinizin farkına vardım. 100-200 liraya normal kot alamazsın nedir ? Sizin için normal bir fiyat olabilir kot için 200 TL, benim ve eminim ki forumdaki bir çok kişinin gözünde en kral kot 100 liradan fazla etmez, ki ben 70 liradan fazla vermedim normal bir kota, onu da 7 senedir giyerim Valla standartlarınızı anlamak zor.

Hocam 250 lira civarına mis gibi Tech 90 kot alırsın, 350 civarına da Riderdenim'ler var, ikisi de yerli sermaye, bakmanı tavsiye ederim. Gelecek ay ben de bunlardan birini tercih edeceğim. Sanıyorum Riderdenim bir tık daha kaliteli.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=TAruyKt8_VA[/url]
    Tech 90 hosuma gıttı daha oncede duymustum zaten korumaları vs ıyı butcemede uygun 260 tl ayrıca benım soyledıgım fıyattan cokta yuksek degıl anlamadım neden boyle tepkıler geldı neyse tesekkur ederım dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda tam kevlar kot pantolon 400 tl di. Ben gecen yil 250 tl ye almistim. Ama gunluk kullanima cokta uygun degil baya bi agir ve hantal duruyo. Cantada yedek pantolon tasiyorum
    Gunluk kullanıma uygun olması onemlı benım ıcın cunku dızlıkler cok rahatsız edıyor bır ortama gırdıgımde robocop gıbı kasıntılı bır sekılde yurumek ıstemıyorum rahat oturup kalkmak ıstıyorum.. Tech 90 bu konuda nasıl acaba rahatmı ?
    DEMİR ATLI ADAM

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Gs1 eğitimde hoca korumalı pantolonun içi tamamen kevlar kaplı olmalı.Sadece diz ve kalça kısımlarında kevlar olanları tercih etmeyin demişti.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Peki bu kevlar kot pantolonlar terletiyor mu? Veya ne kadar terletiyor?

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de rahatsız etmiyecek şekilde dar kesim olan bir korumalı pantolon arıyorum ... Hepsi şalvar gibi.
    Bir bulsam acımıyscam paraya alıcam.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne demek 100 ile 200 arası normal kot bile alınmaz.Benim aldıklarım ne o zaman ? Ayrıca bence bekle forumdan engin deniz adlı üye üretim aşamasına geçmek üzere.Fiyatı da piyasaya göre uygun olacak.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler