Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Disk kiliti mi? Zincir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar disk kiliti mi yoksa zincir mi daha güvenli bilgisi veya tecrübesi olan fikirlerini söyleyebilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R 20016
    Alıntı Üyeişte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar disk kiliti mi yoksa zincir mi daha güvenli bilgisi veya tecrübesi olan fikirlerini söyleyebilir mi?
    2 sinide kullanıyorum daha güvenli eğer bi yere ugrayıp geçiçi bırakıyorsan disk kilidi eger evine baglıyorsan 2 side

Alıntı LittleBiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sinide kullanıyorum daha güvenli eğer bi yere ugrayıp geçiçi bırakıyorsan disk kilidi eger evine baglıyorsan 2 side
    Motor evimin garajında duruyor alarmlı disk kiliti buldum ama ne kadar güvenilir bilmiyorum 120 db ses çıkarıyormuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R 20016
    Alıntı Üyeişte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor evimin garajında duruyor alarmlı disk kiliti buldum ama ne kadar güvenilir bilmiyorum 120 db ses çıkarıyormuş
    Bi tanede sağlam bi zincir bak güzel bi yere kitledinmi tamam çalınmayacak şey yoktur kışkırtması lazım adam yanında tüple geziyorsa biz ne yapalım ben kamera aldım bi tane onuda sabitledim motora bakan duvara çok kışkırtıcı :D

tesisatogr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 Ace / Yuki YK-25 Triportör
    Her türlü ikisini de kullanmalısın, biliyorsun ki hırsıza kilit vurulmaz sadece biraz daha fazla uğraştırırsın.

Alıntı LittleBiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi tanede sağlam bi zincir bak güzel bi yere kitledinmi tamam çalınmayacak şey yoktur kışkırtması lazım adam yanında tüple geziyorsa biz ne yapalım ben kamera aldım bi tane onuda sabitledim motora bakan duvara çok kışkırtıcı :D
    Çalınacak olduktan sonra hiç birşey fayda etmez :D bir yıldır kilitsiz sadece gidon kiliti ile duruyor ama bu ara hırsızlıklar çok benimde disk kiliti aklıma yatıyor tabi güvenebilir miyim onu bilmiyorum.s

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)