Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor satışı hakkında bilgisi olanlar ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Merhaba öncelikle 2 kere kaza yaptığım nakit olarak sigortadan 1750 lira para aldığım ilk sahibiyim 5.350 almıştım motor 20.500 km de bugün biri aradı yakındı yeri gittim gorustuk vs vs adama yarın motoru teslim edeceğim 2.250 civarında para alacağım önümüzdeki ayın 5 indede kalan 1550 TL yı alincada satışını verecegim. Kişinin yeri belli vodafone ana bayiisi var kendinin napiyim bi fikir verin bu şekildeki yapayım yoksa tifaya dusme ihtimali varmi ? Teşekkürler yorumlariniz icin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Paranın tamamını almadan motoru verme kardeşim, başın ağrımasın

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Vodafon bayileride kaza yapıyor, paranı almadan ve noter satışı yapmadan motoru teslim etme senin adına katıtlı motorla kaza yaparsa duman olursun hele birde ağır kaza olursa hem vicdan azabı çekersin, hemde kanunlarla başın derde girer, bu iş böyledir lamı cimi yok .

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Satisi yapmadan sakin verme. Kaza yapar ceza yer falan ruhsat plaka senin uzerine ceza sana gelir...

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı KURT-BOZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba öncelikle 2 kere kaza yaptığım nakit olarak sigortadan 1750 lira para aldığım ilk sahibiyim 5.350 almıştım motor 20.500 km de bugün biri aradı yakındı yeri gittim gorustuk vs vs adama yarın motoru teslim edeceğim 2.250 civarında para alacağım önümüzdeki ayın 5 indede kalan 1550 TL yı alincada satışını verecegim. Kişinin yeri belli vodafone ana bayiisi var kendinin napiyim bi fikir verin bu şekildeki yapayım yoksa tifaya dusme ihtimali varmi ? Teşekkürler yorumlariniz icin
    ayın 5 inde komple paranı o gün al sonrada notere. paranın hepsini almadan ne motorunu ver nede adamın parasını al.

KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Neyse adama yarın deyim aradiginda böyle böyle istersen ayın 5 önde 3.800 TL yı verirsin anahtarını satışını alırsın yoksa yok deyim.haklisiniz
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    Sakin öyle bi hataya düşme.Basina gelecek o kadar çok olumsuz ihtimal varki say say bitmez,en küçüğü bile canini sikar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)