Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Siz Siz Olun kimseye Motosikletinizi vermeyin!

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugün Acil İşlerim Var diyerek Hergün jantlarını Elimle sildiğim Motosikletimi Abi sayılacak bir insana verdim Ben dükkanda yokken anahtarı bırakmış marşa bastım motosıklet gürültülü çalışıyor ve Kavrama noktasında birden atıyor motoru Sonuç Egsoz dağılmış İçinden Şıkır şıkır ses geliyor Zincirden Takır Takır ses geliyor zincir ayarlı ve yağlı idi Bi emanetı Bu derece hor kullanmak için insan olmamak gerek yarın hesabını soracağım ancak siz siz olun Ölüyorum dese motosıkletınızı vermeyın !
    barodi ve Mengu16 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    emanete hıyanet etmek
    Değnekci bunu beğendi.

Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emanete hıyanet etmek
    Sorma Dostum 1 Senedir Kullandğım Motosıklet 4 Saatte Egsoz Nasıl patlatılır anlam veremiyorum

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Benim kuzen de vermisti arkadasin tekine ehliyetim var diyordu yokmus.. sikintili isler guvenmeyin.adam olur bisey olur hem vicdan azabi hem de ugras dur. Gecmis olsun.
    Değnekci bunu beğendi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    valla haklisin bende oyle bos pazar alaninda calisirken dayinin biri geldi dedi 600 luk felan alcam dedi bu nasil dedi bi tur atabilirmiyim dedi okey dedim indim adam bindi birinci viteste bi abandi gaza dedim in napiyon bu son olayimdir kimseye vermem bende ...
    Değnekci bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Değnekci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Acil İşlerim Var diyerek Hergün jantlarını Elimle sildiğim Motosikletimi Abi sayılacak bir insana verdim Ben dükkanda yokken anahtarı bırakmış marşa bastım motosıklet gürültülü çalışıyor ve Kavrama noktasında birden atıyor motoru Sonuç Egsoz dağılmış İçinden Şıkır şıkır ses geliyor Zincirden Takır Takır ses geliyor zincir ayarlı ve yağlı idi Bi emanetı Bu derece hor kullanmak için insan olmamak gerek yarın hesabını soracağım ancak siz siz olun Ölüyorum dese motosıkletınızı vermeyın !
    geçmiş olsun öncelikle ama bir şey soracağım. egzoz kısmını bilmem bozmuş vs olabilirde zinciri öle 2 saatte kullanılmaz hale getirmek pek kolay değildir. zinciriniz ayarlı ve yağlı demişsiniz diye sordum bunu...
    Değnekci bunu beğendi.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla haklisin bende oyle bos pazar alaninda calisirken dayinin biri geldi dedi 600 luk felan alcam dedi bu nasil dedi bi tur atabilirmiyim dedi okey dedim indim adam bindi birinci viteste bi abandi gaza dedim in napiyon bu son olayimdir kimseye vermem bende ...
    kardeş bende 600 luk makine alcamda 1 tur atabilirmiyim
    gokberk6426 bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    versene bir tur
    gokberk6426 ve Değnekci bunu beğendiler.

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    Atalarimiz bosuna dememis

AT AVRAT SILAH ödünc verilmez diye ... Ben baskasinin malini yayan giderim istemem , isteyenede vermem....

zaten gebe kalinca mecbur veriyorsun , önemli olan gebe kalmamak..
    ben motor tehlikeli sana veremem ölür kalirsin diyorum , fazlada konun üstünde kalmiyorum..
    Değnekci bunu beğendi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bende 600 luk makine alcamda 1 tur atabilirmiyim
    1000 lik almıcaksan olmaz :D

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    versene bir tur
    gel abi veriyim ayip ediyon :D .ama cidden adam gitti tepe gaz ilerden dondu abı napıyon gurban olıyım dedim rodajda motor adam diyorkı gaz açta açılsın :D bişey demedım artık :D

Motosikleti
    ktm 1190
    1000 lik almıcaksan olmaz :D

gel abi veriyim ayip ediyon :D .ama cidden adam gitti tepe gaz ilerden dondu abı napıyon gurban olıyım dedim rodajda motor adam diyorkı gaz açta açılsın :D bişey demedım artık :D
    binmem ben eğilemiyorum o kadar rahat değil 2 gün yol yapta rodajın bitsin 3 haftadır rodajdasın

planet58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattı...
    Kimsenin motorunu almam kimseye de motorumu vermem, isterse babam olsun.
    Değnekci bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Motosiklet sürmeyi bilmeyen biri bile olsa o bahsettiğin zararı veremez. Bence abartmışsın biraz.
    Değnekci bunu beğendi.

MustafaErdur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Motorsiklet kullanmayı bilip bilmemek önemli değil aslında tabi kalp kırmak istemiyoruz kıramıyoruz bazı yakınlarımızı ama şöyle bir ata sözü var; el elin eşşeğini türkü çığırarak ararmış

Ben gayet motor bilgisi olan bir arkadaşıma verdim kendi motorunda hız yapmaya adam nasıl zorluyor benim motoru, arkadan onun motoruyla takip ediyordum hemen el kol yaparak çek dedim dayanamadım artık, savunması ise senin motorun ss dedi ne olacak! Şaka gibi.. Başkasının malı olunca işler kolay oluyor demekki.
    Değnekci bunu beğendi.

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2009 600 silwerring
    geçmiş olsun kardeşim ..kesinlikle ben de vermem ve binmem de .kor gözlü badem gözlü oluyor sonra

sonradan pişmanlık yaşayana kadar laf yerim daha iyi
    Değnekci bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bir söz derler malını veripte kötü olursun vermeyipte kötü olursun öyle ise malını verme öyle kötü ol, zararı olmasın
    Değnekci bunu beğendi.

One_ Million - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1000RR HRC (2016)
    Ne kadar katılırsınız bilmiyorum ama, AT , Avrat, Silah sözü geldi aklıma Motorun emaneti olmaz.. Kimseden İstemem kimseyede vermem.. Verilmez zaten.
    En kötü iltimali düşün üzerinden düşüp ölse ailesi hayatın boyunca seni suçlar.
    Değnekci bunu beğendi.

sakat iş; o bizim neredeyse (okadar bağlanmamalı ama) protezimiz
    Değnekci bunu beğendi.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun öncelikle ama bir şey soracağım. egzoz kısmını bilmem bozmuş vs olabilirde zinciri öle 2 saatte kullanılmaz hale getirmek pek kolay değildir. zinciriniz ayarlı ve yağlı demişsiniz diye sordum bunu...
    Kardeşim Debraj Zaten bitik sayılırdı Debrajla çok oynamış sanırım Kavramıyor artık atıyor direk motoru ileri

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Elin adamını motoruna mı bindirdin sen şimdi yani?

Bu nasıl bir rahatlıktır arkadaş!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)