Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yamuk fren diskleri hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bumoto calibre motorumun kaza yaptığım için ön diskin birinde yamukluk ve arka diskte de çatlak vede balata bittik haldeykende istem dışı kullandığım için biraz diski yemiş yedek parçaları olmadığı için zorunlu olarak bir tornacı tavisyesine ihtiyacım istanbul avrupa yakasında bildiğiniz bir tornacı yada bu işlerle uğraşan birileri varmıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    diskteki yamukluk asla düzelmiyor onu kafadan belirteyim diski tornalatma kısmına geldiğimiz zaman arabalarda torna cihazını direk bağlıyorlar bu sayede torna cihazı aracanın üzerinde yamulmadan düzeliyor malesef disk araç üzerinde olmadığı için yamulabiliyor bu sebeple çıkma araman çok daha hayırlı olucaktır.
    berk_cglr bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bu konuda http://www.motosiklet.net/forum/kaza...-ilk-kaza.html diski yamulan bir arkadaşa zeytinburnunda yeni olarak yaptırılabileceği söylenmişti konu içindeki mesajlardan bul o yeri bir konuş istersen
    berk_cglr ve gokberk6426 bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    çok teşekkür ederim cevaplar için

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuda http://www.motosiklet.net/forum/kaza...-ilk-kaza.html diski yamulan bir arkadaşa zeytinburnunda yeni olarak yaptırılabileceği söylenmişti konu içindeki mesajlardan bul o yeri bir konuş istersen
    google gibi adamsın valla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zeytinburnu demirciler sitesindeki Teknik pergel tasarıma götür demişlerdi. Ben sfs markasının diskini buldum 300 lira dedi ama güvenemedim orjinal diske 1000 tl bayıldık.

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    Benimde diskler bitik çifti 800 tl evlat acısı gibi hehe yurdumun insanı bu işe bir el atsalar hayrına yarı fiyatına yapsalar dua üstüne dua alır
    mehmetenis bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı VENOM's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde diskler bitik çifti 800 tl evlat acısı gibi hehe yurdumun insanı bu işe bir el atsalar hayrına yarı fiyatına yapsalar dua üstüne dua alır
    Sfs brake Türk malı isterseniz bir araştırın. Ben bilmiyorum açıkcası nedir ne değildir motoruda kazadan sonra yaptırıp satayım gibi bir düşüncemde olmadı fazlası bana zarar o yüzden dökülene kadar kullanırım mantığıyla orjinalini aldım ama galiba orjinal disktede beni kandırdılar 1000 tl verdim 1 tane ön disk için.

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Titanyum mu arkadas bu diskler ? 1000 lira... vay be. Iyi para.

Motosikleti
    ben sfs ile iletişime geçtim elinde haliyle bumoto calibre diskleri olmadığı için numune getir yapalım 1 ay sonra teslim ederim ama disk başına 900tl+kdv dedi benim kalp sıkıştı :D 3 disk var malum az daha zorlasam 2 el bir tane daha calibre alırım o parayla adama lafım yok sonuçta el emeği vs uğraşıcak ama çok çok pahalı heleki cin malı için :D
    mehmetenis bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı oguzhanlal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titanyum mu arkadas bu diskler ? 1000 lira... vay be. Iyi para.
    Bilmiyorum abicim ne anasının gözüdür farkı nedir ne değildir kawasaki borusu işte arkadaşlarında bahsettiği gibi zenci satıcı müşteri beyaz dayanışması.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sfs ile iletişime geçtim elinde haliyle bumoto calibre diskleri olmadığı için numune getir yapalım 1 ay sonra teslim ederim ama disk başına 900tl+kdv dedi benim kalp sıkıştı :D 3 disk var malum az daha zorlasam 2 el bir tane daha calibre alırım o parayla adama lafım yok sonuçta el emeği vs uğraşıcak ama çok çok pahalı heleki cin malı için :D
    Yazdım bak üst mesajda pergel tasarımla bir görüş istersen. Motor hırsızlığı neden bu kadar yaygın kaza yaptıktan sonra daha iyi anladım. Okadar para bir diske verdikten sonra baktığım her motorun diskini çalıp satasım geliyor piskolojim bozuldu
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum abicim ne anasının gözüdür farkı nedir ne değildir kawasaki borusu işte arkadaşlarında bahsettiği gibi zenci satıcı müşteri beyaz dayanışması.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:10 ----------

Yazdım bak üst mesajda pergel tasarımla bir görüş istersen. Motor hırsızlığı neden bu kadar yaygın kaza yaptıktan sonra daha iyi anladım. Okadar para bir diske verdikten sonra baktığım her motorun diskini çalıp satasım geliyor piskolojim bozuldu
    sırayla arıyorum bulduğum yerleri :D sıra onada gelicek

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    TR pazarındaki birçok motosikletin disklerini üretiyorlar..

http://www.sfsbrake.com/

Motosikleti
    da elinde yok bumoto calibreninkiler görüştüm ben fiyatta çok ucuk zaten benim için

Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    Tane 1000tl mi? Yanlış olmasın :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Bu gidişle tornacı yolu gözüküyor allah affetsin heheheh
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    elinde olmadığı için sağ ve sol da yön farkı var birde arka da var hepsine tek tek çizim vs olucağı için disk başı 900+kdv dedi elinde mevcut bir disk olsaydı çok daha ucuz olurmuş öyle dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

bu arada ufak bi düzeltme sağolsun sezai bey (sfs diskin sahibi) bana geri dönüş yaptı 3 disk için vermiş o fiyatı

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    kanka berkayla bir görüş istersen...
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    Aliexprees den getiren varmı?

Benim cub motorun diskide yamuk sordum 12 tl :D allah yardımcınız olsun

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bumoto calibre motorumun kaza yaptığım için ön diskin birinde yamukluk ve arka diskte de çatlak vede balata bittik haldeykende istem dışı kullandığım için biraz diski yemiş yedek parçaları olmadığı için zorunlu olarak bir tornacı tavisyesine ihtiyacım istanbul avrupa yakasında bildiğiniz bir tornacı yada bu işlerle uğraşan birileri varmıdır
    Diski söküp motosiklet parçacılarına gidersen muhtemelen birbire uyumlu bir model mutlaka bulursun. Hatta en iyisi Kilerci Motorlu Araçlar KMA'ya uğra veya telefonla ara sor. Orjinal EBC fren diskin olur

Mondial z-one 180'in ön fren diski ile aynı olabilir.
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)