Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk Motorumu Almaya Gittim

Motovento
    REKLAM ALANI
    just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Evet ilk motorumu almaya gittim. Eski kasa Ybr 125 adamla konustuk motor şıkır şıkır orjinal kazası yok vs. soyledi anlatti.kaporayı verdim 4-5 gun sonra bugun heyecanla yola ciktim tam 600 km yol yaptim otobusle ve 3 vesait. Motor bildiginiz kazali soyledigi hersey soyledigi gibi cikmadi motoru olu usta olmama ragmen anladim ve ordan uzaklastim.bir gun izin gunum vardi ona yaktigimami yanayim giden kapora yol masrafi vs yanayim .Yarin bide bu yorgunlukta ise gidicem tek istedigim temiz eski kasa ybrydi zevkimin icine ettiler suan bu yaziyi donus yolunda yaziyorum herkesin tekeri duz bassin
    Ofius, gokberk6426, murti82 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ofius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    valla uzuldum haline kardeş biz ne zaman karşıdakine güvenebileceğiz ne zaman birisi malını satarken tam ne olduğunu söyleyecek? umarım istediğin gibi motor ve güvenilir bir insanla karsılasırsın..

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Mal söylendiği gibi çıkmadıyısa kapora neden yanıyor? Kaporanı geri almalıydın

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Eski kasa ybr için 600 km yol gitmek

Koleksiyoncu felanmısınız yada ybr fanatiği ? çünkü başka bir açıklaması olamaz bu durumun
    snappy x bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Konyadan kalkıp bu kış ayında 600km yapıp motosikletmi alınır.3 kurus kar edicem diye .Üstüne ybr için akıl işi değil kusura bakma
    BlackGhost bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    napsın adam heves etmiş arkadaşlar bizi ilgilendirmez,buda size ders olmuştur
    jimi_hendrix, Alisilin ve gokberk6426 bunu beğendiler.

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ilk motorumu almaya gittim. Eski kasa Ybr 125 adamla konustuk motor şıkır şıkır orjinal kazası yok vs. soyledi anlatti.kaporayı verdim 4-5 gun sonra bugun heyecanla yola ciktim tam 600 km yol yaptim otobusle ve 3 vesait. Motor bildiginiz kazali soyledigi hersey soyledigi gibi cikmadi motoru olu usta olmama ragmen anladim ve ordan uzaklastim.bir gun izin gunum vardi ona yaktigimami yanayim giden kapora yol masrafi vs yanayim .Yarin bide bu yorgunlukta ise gidicem tek istedigim temiz eski kasa ybrydi zevkimin icine ettiler suan bu yaziyi donus yolunda yaziyorum herkesin tekeri duz bassin
    Bankadan gönderdiyseniz parayı geri alabilirsiniz, aranızda sözleşme olduğunu da sanmıyorum,tutar yüksekse sebepsiz zenginleşme davası açarsınız mahkeme yoluyla...
    "Strive for perfection in everything we do. Take the best that exists and make it better. When it does not exist, design it. Accept nothing nearly right or good enough."
    Henry Royce

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Havale olarak verdim kaporayi ancak biraz katakulliye geldim diyelim tum param gitmedi diye seviniyorum suanda. 2006-2008 cok ybrler hosuma gidiyor bula bula patlagini bulduk suan ilani yayinladi tekrardan.Buda bana ders oldu sifir motor almayi dusunuyorum suan

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    valla hocam dün ben de birisiyle görüştüm. adam burda ama motor antalyada ne yapacam bilmiyom valla...
    istanbulda mt-07 kulandığı için diğer motoru antalyadaymış.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    mal ayıplı ise size paranızı iade etmeli idi....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Anladığım kadarıyla ilan yayından kaldırılmış ondan kaporayı da geri alamamış. Demek ki görmediğiniz mala kapora verilmezmiş.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Dostum, sana tavsiye tanıdığının olduğu şehirden motosiklet al sen gitmeden önce tanıdığın gitsin baksın onay verirse öyle gidersin 600 KM hiç için gitmek gerçekten zor olmalı anlıyorum ilk motosiklet heycanı ama herzaman yakın çevreden motosiklet almakta yarar var.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Kardeş bildiğin dolandırılmışsın sen. Hiç internet üzerinden tanıştığın adama güvenip kapora gönderilir mi? Adam sen parayı gönderdikten sonra seni engelleyebilirdi, telefonunu kapatıp açmayabilirdi. Zaten niye kapora gönderiyorsunki satın almaktan vazgeçsen adama bir zararı olmayacak? Bence satıcıya ulaşıp paranızı geri isteyin vermezse polise şikayet edin sonuçta yalan söylemiş size.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    O para yalan oldu alamazsın hocam.Tek yapabilceğin şey adama "param sana haram olsun İnşallah kursağında kalır." diye yaz belki paranı kullanırken içine oturur şerefsizin.

Motoru alsaydık elimizde patlasaydı diye düşünelim kendimizi teselli edelim kötünün de kötüsü var.....

Geçmiş olsun bizde Sakaryadan Düzceye gitmiştik "sadece iki çiziği olan bir motor için". Düzgün hiç bir yeri yoktu.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Geçmiş olsun dostum,ben şimdi konyaya telefon açıyorum sana eski kasa ybr bulsunlar.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumlara yazmayan hatta barkın reisi bile tanımayan o kadar çok kişi var ki.. motordan çok kullanıcı önemlidir. kafasında kamerası, tüm ekipmanları tam, eğitimini almış birisi dışında değil motoru görmeye gitmek, irtibata bile geçmezdim. ilandan da anlarsın zaten, çektiği fotoğraflar özensiz ise, açıklama kısmında sadece ölücü bilmem ne aramasın fiyat son yazıyosa.. vs vs.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumlara yazmayan hatta barkın reisi bile tanımayan o kadar çok kişi var ki.. motordan çok kullanıcı önemlidir. kafasında kamerası, tüm ekipmanları tam, eğitimini almış birisi dışında değil motoru görmeye gitmek, irtibata bile geçmezdim. ilandan da anlarsın zaten, çektiği fotoğraflar özensiz ise, açıklama kısmında sadece ölücü bilmem ne aramasın fiyat son yazıyosa.. vs vs.
    Abi barkını niye karıştırıyosun konuya ortalık karışacak şimdi

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi barkını niye karıştırıyosun konuya ortalık karışacak şimdi
    ilk yumruğu ben attım herkes birbirine şimdi

Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
    (Satılan bir şeyin kusurunu gizlemek helal değildir. O kusuru bilip söylememek de, kimseye helal olmaz.) [Hakim]
    jimi_hendrix, crocodill ve berkcigdem bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)