Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Düşmanları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çalıştığım iş yerinin otoparkında kimseye bi engeli olmayan, ben oraya park etmesem boş kalacak bir alana park ettiğim motorumun ateşleme kesme düğmesine sert bir cisimle vurarak ateşleme butonunu çalışmaz duruma getirmişler. Motoru çalıştırabilmek için kumanda kütüğünü sökerken normal saplı bir yıldız tornavida bulamadığımdan farklı çözümler ürettim, ve nasıl olduğunu anlamadan sağ baş parmağımda 1 santim çapında bir yara ile karşılaştım. Burada hep trafikteki araç sürücülerine çemkirilir onlar için başlık atılır trafik dışında da iletişim yoksunu beyni düzgün çalışmayan insanlarla karşılaşabiliyoruz. 2 hafta önce de Bajaj motorumun sağ aynasını 3-4 tur döndürmüşlerdi belki kırılır umuduyla. Neyse Mondial'i iyice randımanlı hâle getirmiştim zaten, bundan sonra hep onunla gider taksi durağının yanına bağlarım eskisi gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Geçmiş olsun, özellikle tartışma yaşadığın, biri de yapmış veya iş yerinde seni sebepsiz çekemeyen de yapmış olabilir.

Motosikleti
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, özellikle tartışma yaşadığın, biri de yapmış veya iş yerinde seni sebepsiz çekemeyen de yapmış olabilir.
    Şirket içi öyle bişey olması hiçbir şekilde mümkün değil ama 8 katlı apartmanda bir sürü firma var birisi yapmış işte. Kimseye de olumsuz elektrik vermişliğim tartışmışlığım yok.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Gecmis olsun, kendini bilmez biridir iste, birgun kendisini de goruntu kirliliginden birisi durterse umarim ilk aklina sen gelirsin de gelir helallik ister senden kopoglusu;)

KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Düğmeyi alabilirmiyim acaba dusuncesindeyim insan artigidir kafana takma

Geçmiş olsun. Otoparkta kamera varsa ordan bulabilirsin belki hangi kekonun bunu yaptığını.

Motosikleti
    Alıntı hknmrtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Otoparkta kamera varsa ordan bulabilirsin belki hangi kekonun bunu yaptığını.
    Kamera olsa böyle bişey yapmaya cesaret edemezlerdi zaten

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    evet kamera varsa itin kim olduğunu görürsen kavga etmene gerek yok,sende aynını sessiz ve derinden ona yaparsın akıllanır

edit kamera yokmuş olmadı şimdi ,halbuki olması gerekli

bence oraya motoru bir müddet çekme ve takip et bakalım oraya kim çekicek veya senin oraya motoru çekmenin kime zararı var,bu seni sonuca götürür

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Geçmiş olsun.
    Oraya parkeden birisidir. Hidrolik şart.
    http://opensproject.blogspot.com.tr

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    hocam sadece o switchi satacaklarını sanmıyorum. gidonun sağ tarafındaki kumandayı veya sol tarafındaki kumandayı komple satarlar diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sadece o switchi satacaklarını sanmıyorum. gidonun sağ tarafındaki kumandayı veya sol tarafındaki kumandayı komple satarlar diye tahmin ediyorum.
    Tamir olur aslında çatlak var sadece, temassızlığın başka bi sebebi vardır halledilir. Ama sağ kumanda kütüğünün yenisi 20 liraymış havalesi kargosu 30 liraya gelir. Kırık yere bakıp bakıp sıkılmaya değmez. Aslında parmağımı yaralamasam umrumda olmazdı, ateşlemeyi açıcam diye yok yere parmağımı yoldum 1 santim. En azından seleye bıçak atmamışlar diyorum, en nefret ettiğim şey selenin bıçaklanması. Hiç başıma gelmedi şu ana kadar neyseki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)